Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Ale ty jesteś pusta... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być naprawdę nieszczęśliwa ... Współczuję :/ nie martw się, kiedyś będzie lepiej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja wam zazdroszczę głupie pipy.mam 32 lata, jestem dziewicą i do tego brzydka i nie będę juz miała męża, chce seksu, a wy macie codziennie. A ja jestem sama mam tylko kota a chce faceta. Takim k****m jak wy zawsze jest w zyciu lepiej! Wy macie mężów a ja nie. K***y jedne nienawidzę was za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym o swojego męża dbala, gotowała mu prala a wy paniusie tylko paznokcie malujecie żadnego pożytku z was mężczyźni nie mają, ze mną byloby im lepiej. Odbije wam ich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wy macie lepiej? Wszystko bym oddala za faceta. Nigdy nikogo nie miałam a wy macie i jeszcze dzieci z nimi robicie oni na was pracują a ja musze harować na kasie w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Kurde sie usmialam :D normalnie zapisze sobie stronke i będę podsylac komuś jak będzie miał zly dzień :D masakra jakas :D nie zwracajcie dziewczyny uwagi bo szkoda naszego czasu a szydlo wyszlo z worka :) Mirka jak beta ???? Pisz nam tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollu, lecz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre. Ale tak serio to pewnie ktos sobie jaja robi. Mirka jak beta? Nikt mi nie odpowie na post:( gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Gaagunia ja tam sie na tym nie znam, dlatego sie nie wypowiadam ale z tego co wszedzie czytalam to ciaza jest przy becie od 5 ? Nie mam pojecia naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciaza tak. Ale czesto dochodzi do mikroporonien dlatego uważa się ze powyżej 5 ciaza. Gdzies wyczytalam zze powyzej 1 znaczy ze doszlo do zaplodnienia i nie wiem cczy w to wierzyć. No cóż chyba będzie trzeba zbadac nasienie:) gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZonaTirowca
Po którym dniu od stosunku można zrobić betę tak by była wiarygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy cyklach 28 dniowym podobno po 10 minimum. Bo tyle mniej więcej trwa zagniezdzanie. Gagunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny widzę ze nowa osoba się tu wypowiada a wypowiada:)dziewczynki życzę wam każdej z was ciąży bo wiem hak to jest się starać i starać :)ale jakoś się udało jestem w u miesiącu ciąży jestem szczęśliwa:)i życzę wam dwóch kresek na teście ciazowym naprawdę zycze :)Mirka zapewne jesteś w ciąży gratuje i trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Dziewczyny wyników jeszcze nie ma. Będę dzwonić rano i niezwłocznie Wam napiszę co i jak :) Aśka ja prócz kwasu foliowego nie stosowałam nic więcej, no może czasem jak nie zapomniałam to łykałam witaminę D (2000 jednostek) choć nie wiem czy to ma jakiś wpływ. Mąż też łykał kwas foliowy, ale fakt jest taki że tak w kratkę, bo czasem zapominał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
ŻonaTirowca witaj :) Co do badania z krwi to chyba nie ma się co śpieszyć. Ja zrobiłam 7 dni po i wtedy nie pokazało nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jESZCZE NA ŁÓZKACH LEŻYCIE I DZIECI ROBICIE? weźcie się za prace na kasie, w markecie potrzebują. W CIĄŻY NIE BĘDZIECIE BO P***Y STARE MACIE, beta sreta najpierw się testy robi, małpy ale zawołajcie z 5 zl na męża,bo nawet na test nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO GOŚĆ MIRKA łykajcie sobie tabletki na depresje, psychiatra przyjmuje na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gosc Aska beta sreta, głupia pipo, tylko beta sreta i testami się zajmujecie. Do garów i sprzątania i z********ania na kasie ,tak jak ja to byście miały dosyć wszystkiego i beta by wam w głowie nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co spicie, czy się bzykacie a może beta sreta robicie, psycholog wskazany i psychiatra tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze masz dość swojego zj******o i ciężkiego zycia, ale co ci daje wyżywanie się tu? Lepiej się czujesz? Lepiej sobie w tym czasie chlopa poszukaj, bo ciebie w******* porządnie trzeba to ci przejdzie. Ale żal dupsko sciska co? :) że inne teraz bzykają a ty nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam nasz trollu, która dzisiaj zmiana w biedronce? :D zaczęłaś już robotę, czy masz na popołudnie? :D ja oglądam sobie telewizję, siedzę na kafe, potem pomaluje paznokcie i pójdę na kawkę do koleżanki, a jak mąż wróci to będziemy do nocy się bzykać i potem będę chodzić na betę -srete i robic testy :D bo przecież nic innego do roboty nie mam :D miłego dnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
A ja nadal mam ubaw :D gosciu a ja właśnie jade na shipping, wiesz co to takiego ? Będę wydawac kasiure męża sasasasasasa :D aaaaa sie obkupie :D no ale przeciez kto mi zabroni skoro mój mąż na mnie zarabia to mam :D daj znac jak będą jakies ciekawe promocje w biedronce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
dziewczyny mój wynik HCG to 179,67. Mam nadzieję, że wynik ok, że nie za niski?Ostatni okres miałam 13 marca,(spodziewana miesiaczka miała sie pojawić 9-10 kwietnia) a wynik robiłam 11 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
W pierwszej ciąży cykle miałam nieco dłuższe ale na wynik też poszłam jakoś dwa czy trzy dni po spodziewanej miesiączce i wynik był o wiele wyższy bo cos ponad 450. Ale ponoć to szybko przyrasta. Do lekarza wybieram się poniedziałek/wtorek. Myślicie, że warto jeszcze w międzyczasie powtorzyć badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mirka super, jeszcze raz moje gratulacje :-). Napewno beta ładnie urośnie :-) Może powtórz sobie badanie w piątek :-) Alka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że bym powtórzyła bete :) no nic @ miała przyjść dzisiaj narazie nic sie nie dzieje :) ale nie wywołuje wilka z lasu :) Przyanjmniej staram sie o tym nie myśleć. Czy karmienie sporadyczne mojej córki może mieć jakiś wpływ na to ? Skoro miesiączkuje normanie chyba nie powinno ? dobra bete ztobie po 10 dniach zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Dzięki Alka. Powtórzę betę w piątek :) ŻonaTirowca nie mam pojęcia czy karmienie ma jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mezulek was zjebał za przypalone kotlety, wy się nadajecie tylko na sprzątaczki i ruchaczki i nic więcej. W biedronie potrzebują do pracy. Może któraś z was się przyjmie i dołoży do budżetu domowego ,ale wy nie bo wy to krowy święte co tylko bachory robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie stoję w biedronce w kolejce, nie robię zakupów w takim gownie, gdzie takie wieśniary pracują. Nie będę oglądać takiego prostactwa. My chodzimy na posiłki do restauracji, męża na to stać :D nie musze zasuwać na kasie jak ty i to cie boli. Hahahaha. Ja leżę i pachnę od rana, a ty zmęczona z pracy wrocilas co ? :) idź rob obiad. A nieee, zapomniałam ze nie masz dla kogo :D hahaha to idź i odpoczywaj bo od rana harówka znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O juz kasjerka z biedronki wrócila i ciśnienie jej skacze. Kobieto, klienci cie pewnie wkurzają, a ty jeszcze tu wchodzisz sie denerwowac i wyzywac na nas. Nie masza wina, ze musisz pracować. Ja tez musze i to tez w sklepie a mimo to nie wyzywam obcych ludzi w Internecie za to, ze oni nie pracują a ja tak. Naprawde zle z tobą dziewczyno. Zrób cos z tym, bo w psychiatryku skończysz. Daje ci w ogóle cos to, ze tu powyzywasz dziewczyny? Ulgę ci to przynosi? Bo to jest chore. Nie lekceważ swojego zdrowia psychicznego, bo będzie jeszcze gorzej i kiedys zabijesz jakaś ciezarna z zazdrości. Strach sie bać takich chorych psychicznie kobiet. Ja jak będę w ciąży to w ogóle z domu nie będę wychodzić bo boje się takich chorych psychicznie wariatek jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×