Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

A ja zaczelam plamic no ja pier.ole czemu tak jest??? Chcemy dzidzi bardzo i ja i moj M ale co z tego.... juz myslalam ze bedzie dobrze a tu dupa po marzeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie,cos pozytywnego sie tu dzieje... GRATULUJE dzidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dla wszystkich ale mimo tego ciesze sie ze dziewczynkom sie udaje. Kasia gratulacje🌼 <stopka> Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. 🌼Albert Einstein🌼 </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ja siedze i rycze bo dzis rano zobaczylam blada druga kreske!!!!!!! jest naprawde straszny bladzioch ale M tez ja widzi :) kurde dwa dni temu byla jedna krecha a dzis juz widac druga jestem mega szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro termin @ wiec teraz tylko sie modle zeby nie przylazla ale w sumie to ja w obu ciazach mialam @ a ciaza byla wiec zobaczymy jakby co to w poniedzialek pojde na betke :) sorki ze pisze to samo na obu forach ale nie mam glowy do wymyslania niczego nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla wszystko przed Tobą :) (domniemam że w ciąży jeszcze nie jesteś bo pisałaś o krwawieniu) więc trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila nie pier*** glupot bo naprawde przyjde i ci krzywde zrobie, ja tez sie boje cieszyc ale mysle pozytywnie bo moze jednak to jest to. wiec dopoki nie ma @ to nie miej takich czarnych mysli. dzieki laski za gratulacje ale poczekajcie z nimi do poniedzialku bo wtedy pojde na betke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla bardziej może się wyluzuj? bo słyszałam że im więcej o tym myślisz tym większą masz jazdę w głowie przez to zamartwianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka witaj :-D justys jeszcze raz BUZIAAAAK :-) ooosz ty moja maleńka :-) kamila wiem ze teraz bierze cie najwieksze zniechęcenie i czujesz, że to będzie kolejne rozczarowanie, ale nie mozesz teraz przekreslac wszystkiego. kochanie ty masz największa wiedze w tym temacie i dobrze wiesz, ze plamienia moga występowac i nie zawsze oznaczają @. nie mozna rezygnowac! zobacz ile dziewczyn stoi za toba murem, sciska kciuki, kibicuje... jestesmy RAZEM i nie pozwolimy ci sie kochanie poddac. lilooo nie wiem kompletnie co z ciebie ze kobieta..pragnęłas dziecka, a teraz jak masz mała fasolke, to juz nie chcesz, albo nie wiesz co chcesz bo cie facet chce zostawic. bez sensu!!! tyle dziewczyn pragnie tego najbardziej na całym swiecie, a ty? szkoda słow . . . i te twoje tłumaczenie . . . bleee... wszystko sie kreci wokoł tego faceta!mam nadzieje ze ułozysz sobie zycie, a wławsciwie sobie i temu Bogu ducha winnemu dziecku. a i buba ma racje, pewnie i tak Cie zostawi i tak, a to ty będziesz zyła z myśla co zrobiłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wyluzowalam test pokazal II ta druga bladziutka ale byla zaczynalam wierzyc ze naprawde w koncu sie udalo i 2 dni po terminie @ zaczelam plamic. Wiec troche boli zwlaszcza ze test pokazal II.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie ale czy nie jest tak, że testy nie mylą sie jesli pokazuja II kreseczki, nawet jak jedna jest bladziutka? przeciez skoro jest to znaczy ze wykryło ten hormon,prawda? wiec kochanie głowa do góry ... tak bardzo bym chciała, żeby ci sie udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiss ja tez ale to tylko marzenie ktore w moim przypadku nie ma racji bytu bo cos ze mna nie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych testów to chyba się zgadzam. skoro test wykrył 2 bledziutką kreskę too..przynajmniej tak było w moim przypadku-zrobiłam 1 testy 3 dni temu(3 w ciągu dnia bo nie mogłam uwierzyc) i nie podobały mi się te blade kreski(chyba myślałam że będzie jak w filmach,wyjdą odrazu bordowe:D) i nie wzięłam sobie tych bladych krech do serca,jednak coś nie dawąlo mi spokoju-a konkretnie ból taki jak przed okresem-napadowy po 10,15 min raz silniejszy raz słabszy.wczoraj wysłałam męża po ten elektroniczny Clearblue,mówię do niego ''ee obstawiam że nie jestem bo pewnie tamte testy za bardzo przemokły'' to on też obstawił na nie,ale dzielnie czekał ze mną w łazience.miga ta klepsydra,miga i pokazał się wynik. mąż mówi ''jesteś w ciąży'' ja podobno zrobiłam się blada i hasło ''matko coś ty mi zrobił! to niemożliwe!'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpliwości dotyczące bladych kresek usiłowałam sama sobie tłumaczyc i je rozwiac ,jednak na jakie forum bym nie weszła wszędzie padała ta sama odpowiedź-nawet bardzo blada kreska = ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka masz racje u mnie ta krecha taka bledziutka jest i trzeba sie dobrze przypatrzec zeby ja zobaczyc ale jednak jest a dwa dni temu jej nie bylo czyli hormonek rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys widżę że masz w stopce Aniołki.. też się tego boję ,to może się zdarzyc każdej kobiecie ale mam nadzieję że nic takiego się nie stanie. mąż w myślach już wybioera wózek,mebluje pokój ,patrzę na niego i cieszę się z jego podejścia ale staram się podchodzic do ciąży na trzeźwo,i liczyc się z tym że zawsze jest jakieś ryzyko poronienia. koleżanka z [racy mówiła mi kjedyś że też była w ciąży,przechodziła ją książkowo,była tydzień po terminie okazało się że Emilka zmarła w brzuchu mamy.to musi byc dopiero trauma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę o tym wszystkim-kolki,wstawanie,choroby,ząbkowanie i cały szereg ''przyjemności'' ale..przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi,nie używałam nic anty oficjalnie,mąz wiedział,wiemy z czym wiąże się seks i nikogo nie obwiniam. dzidziusia planowaliśmy dopiero na przyszły rok począc ale się trochę przyspieszyło. mam wątpliwości do przyszłości,czy damy sobie radę,ale nie ja pierwsza i nie ostatnia.najważniejsze,żeby ciąża przebiegała prawidlowo i żeby dziecko urodziło się zdrowe a czy chłopak czy dziewczynka-nie ma to dla mnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia u mnie bedzie to 4 raz kiedy test pokazal II a ciaza sie nie utrzymala ...... Narazie nie mam silnego krwawienia od wczoraj plamie ale staram sie psychicznie przygotowac na najgorsze w duchu modlac sie aby ten koszmar sie nie powtorzyl, choc wiem juz teraz ze bedzie bolalo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla może czasem warto bardziej optymistycznie na życie spojrzec? ze tym razem będzie lepiej?4 raz to już sporo,rozumiem że mozna się zniechęcic..jak się dowiedziałam że jestem to zaraz na neta,wyczytałam że krwawienie może świadczyc albo o poronieniu albo zagnieżdżaniu się zarodka. czytałam to tak chaotycznie że nie wiem co się z czym je.życzę Ci wytrwalości i powodzenia,żeby te dwie kreski okaząły się za kilka miesięcy synem lub córką :) jesteśmy z Tobą. a teraz narazie spadam vo lecę na miasto a nie mam najmniejszej ochoty bo niemiłosiernie mnie nawala łeb :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys..jak sobie zyczysz...(nie)grtuluje :P kochana,wiedzialam,ze ci sie uda :D a pogratuluje ci w poniedzialek :) kama..dziwie sie,ze siedzisz tak spokojnie...gdybym zoaczyla 2 krechy i po dwuch dniach zaczela krwawic,to polecialabym do dr po jakies leki na podtrzymanie...ale na pocieszenie powiem ci,ze kolezanka tez na poczatku ciazy zaczela plamic i sadzila,ze juz po dzidzi,a teraz duli synka :)ciaza okazala sie byc calkowicie bezproblemowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1988.kasia1988
Witam i dołączam do was. u nas juz 2 cykl i nic powoli zaczyna mnie to martwic bo mialam 2 operacje na jajniki do tego 5 lat brana tabletek anty...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat uwierz mi nie siedze spokojnie przez brak zatrudnienia jestem ubezpieczona na ksiazeczke rodzinna mojej mamy a ona jest teraz za granica na urlopie. A moja gin bedzie dopiero w srode dzwonilam juz do niej i sie zapisalam. Chociaz bardzo bym chciala niestety nic wiecej nie moge zrobic..... Witam nowa kolezanke❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu ❤️ Piszemu jeszcze na jednym forum jezeli bedziesz chciala poczytać napisz do mnie na e-mail:kamcia818@tlen.pl i podam Ci dokladny adres stronki bo tu nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie dzis termin @ ale jak narazie jej nie ma wiec czekam do jutra i powtorze test jak wreda w ciagu dnia nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×