Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

WITAM :) SAT oj niewiem co z tą moja owulacja, przy moim pcos to trudno... A teraz temp mi spadła a sluz sie juz zmienia na mniej płodny :( No dziewczynki pakujcie sie, jest chyba napisane kiedy sie powinno juz byc spakowanym prawda?????? A co do płci, to moja siostrzenica miała być chłopakiem :) A sie okazało ze miała pępowine miedzy nózkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta plcia to roznie bywa... robie malej sweterki,buciki,kocyk i czapeczki na drutach i poczatkowo wykanczalam na roz,ale teraz juz sie boje,bo za duzo jest historii z tymi pomylkami :) ale najwazniejsze by dzidzia zdrowa byla :) dziwne to jest,bo potrafia wypatrzec wady serduszka,obejrzec podniebienie dzidzi,nawet wielkosc mozgu potrafia zmierzyc,a plci nie 100%nie podadza? dziwne to takie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek gratuluje synka :) piekne imie wybraliscie... czekajaca,badz dobrej mysli,nasze organizmy sa naprawde zaskakujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dziewczynki boze jak ten czas leci.... Wy juz prawie na finiszu, a dopiero co pisałyscie ze @ ciegle sie pojawia.... ale zleciało !!!!!!!!! :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To czekanie wykańcza...boję się że nic z tego. Jajniki jeszcze wczoraj bolały, dziś już nic, piersi się nie powiększają, spodziewana ma wpaść za 5 dni...ech, już tylko tempka utrzymuje mnie przy dobrych myślach, bo jest cały czas wysoka.Chyba trzeba będzie próbować od nowa.:) Nina, uśmiałam się z tej zmiany płci...czasami zapomina się co jest najważniejsze...Sat tak jak powiedziałaś, najważniejsze jest zdrowie maluszka..:)=tego Wam wszystkim i sobie życzę: zdrowych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie niestety czesto zapominaja o tym co jest wazne. nerwusku jak tam u ciebie? jak reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggrrr
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie to wsumie bez zmian. jezeli chodzi o starania. jezeli ogolnie to mam depresje bo mi sie wlasnie urlop konczy :( i nie bardzo chce mi sie do pracy wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam? czytałam o tej nagłej zmianie płci :) fajna historia. ja każdego dnia boję się o nasze dziecko. żeby urodziło się zdrowe a czy syn czy córka- nie ma dla mnie znaczenia. fajnie zrobili z ciuszkami pod córkę. ale ciuchy,wózek i całe wyposażenie tracą znaczenie jak e zdrowiem maluszka jest coś nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina1985 rozumiem Cię, mnie też urlop się kończy i to mnie dobija. jakoś tak smutniasto...Gdyby tak jakaś miła wiadomość, chyba nie wytrzymam i zrobię teścik...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kaka wiem ze ciezko ci wytrzymac ale poczekaj do terminu @. Ja robilam testy juz przed terminem i nie potrzebnie bo nic mi nie pokazaly a dopiero test o czulosci 10 mlu pokazal blada druga kreske w dniu @. U mnie taka mocna kreska wyszla dopiero po tygodniu od spodziewanej @. Dwa dni to nie duzo a oplaca sie czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys1818 masz rację, muszę wytrzymać i zająć się czymś. Ach tak ciężko się skoncentrować;)Dzieki, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) kaka poczekaj jeszcze, ale trzymam kciuki za II kreseczki !!! ja dzisiaj zatestowałam ale niestey jedna :( nie wiem teraz co mam myslec... pewnie po tym zabiegu wszystko sie rozlegulowało.... pobolewa mnie, tzn czuje jajniki od czasu do czasu :( wszystko do dupy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek,spokojnie...czasami to takich zabiegach organizm potrzebuje wiecej czasu by wrocic do normy...moja siostra 1.5roku po urodzeniu dzidzi nadal okresu nie miala...musieli jej hormony podawac,by wszystko wyregulowac,a niektore dziewczyny 3miesiace po porodzie znowu w ciaze zachodza...na to nie ma regoly.a bylas u dr,by sprawdzil,czy wszystko jest ok,po zabiegu? trzymam kciuki,za 2 kreseczki... pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sat :) u dr byłam, wszystko ok, okres po zabiegu dostalam po 52 dniach ale naturalnie, bez wywoływania.... trwał ok 11 dni. dzisiaj juz 33 dc, wiec nie wiem co jest ... :( a co u Ciebie, jak sie czujesz? Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja11111111111
czesc nie wiem czy mnie pamietacie odezwalam sie chyba strone wczesniej. teraz mam inna sprawe - dawniej kochalismy sie z mezem w zabezpieczeniu wiec nie bylo problemu a teraz zaczelismy powiedzmy sie starac a w piatek ide do ginekologa ile czasu wczesniej nie kochac sie juz z facetem zeby plemniki nie przeszkadzaly w badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllleeee
taaak plemniki będę ci wyskakiwać i gin nie bedzie mogl cie zbadac!!! o matko ale kretynka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety. milego dnia zycze. co tam u was slychac.? nerwusku moze jeszcze za wczesnie troche. zatestuj za kilka dni albo idz na bete :) czekajaca jak u ciebie z owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam was. Nie wytrzymałam i zrobiłam teścik i ....wyszła druga słabiutka kreseczka!!!:) To dopiero początek drogi, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Justys1818 mam nadzieje że po tygodniu tak jak i Tobie krecha wyjdzie bardziej wyraźna;) nerwusku nie załamuj sie jedną kreseczką bo za drugim razem mogą wyjść już dwie.Trzymam za To mocno kciuki:) Czekająca, czekamy na Twoją owulkę....i do dzieła:) Nina mam nadzieję że i Tobie się uda;) Trzeba się o to modlić ściskam i pozdrawiam Was wszystkie;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie tez zaczelo sie od slabiutkiej kreski wiec jeszcze raz gratuluje kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka ogromne gratulacje :) Jak sie czujesz slonce?? Wrzuć foteczkę jesli mozesz :D 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ A tak na poprawę nastroju przeczytajcie opowieść zdesperowanej żony: "Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu męzowi, ze wroce o połnocy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty później'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza byla cudowna! Drinki, balety, znow drinki, znow balety, i jeszcze więcej drinkow, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wrociłam do domu była 3 nad ranem. Wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słysze tą wscieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowalam, ze moj mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do lóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha .Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O kurwa!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać.. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!mam ne lada prpblem otóż..okazało sie ,że wyniki na toxoplazmoze mam złe tzn chyba..nie wiem jak to odebrac podam moze wyniki a wy mi pomóżcie wizyte u lekarza mam niedługo ale wole wiedziec wcześniej.. IgM---0,19 COI wynik ujemny norma do 1,0 IgG---214,6 IU/ml wynik dodtani ,norma do 3,00 słuchajcie ja sie strasznie martwie czy to oznacza ze nie donoszę ciąży ,czy donoszę amoje dziecko bedzie chore??..Jestem załamana!!Pomóżcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! 🌻 U mnie 27 dc i temperatura nadal niska bo 36,2 sluz nieprzejrzysty, lekko wodnisty ale pojawiła sie krew wiec albo zaczyna sie @ albo niewiem co :( A jak @ to znaczy ze był cykl bezowulacyjnu bo nie było duzego skoku temp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillo214 najlepiej Ci lekarz powie co i jak, ja sie nie za bardzo orientuje. Ja robiłam w lutym badanie na toxoplaznmoze ale mi wyszła ujemna. Kamilla23 fajny żarcik :) KAKA 80 GRATULUJE !!!!!!!! 🌻 Nina jak zdrówko??????? Nerwsuku przykro mi.... :( Ja111111 nie ma problemu zeby nasienie przeszkadzałao w badaniu ginekologicznym. Wazne zeby nie isc zaraz po starankach no bo wtedy to nie za bardzo :) Sat, Justys pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, rewelacja! Usmiałam się prawie do łez.Pozdrawiam. Niestety nie wiem jak sie wrzuca zdjęcia ani takie ładne kwiatuszki i serduszka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz wyslij mi fotke na email to wrzuce zeby dziewczynki zobaczyly ;) a zeby zrobic kwiatki serca idt musisz {serce} {kwiatek}{usta} a nawiasy ktore ja wstawilam zastąp kwadratowymi np :) I wyjdzie Ci ❤️🌼👄 buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×