Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nerwusku juz sie loguje do gg, bo wczesniej je wyłączyłam. kolokokta jest na nk :-) juz do niej pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez jestem wiecie co mam 7 tydzien ciaży widziałam juz moje maleństwo wczoraj na usg :) wam tez życze malenkich istotek pod serduchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co kaman ja żadnej wieści nie dostałam jak coś to dajcie kochane znać jutro tu zaglądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dzioewczyny. Dzisiaj dostałam @ wiec zaczynam yasminelle... karten nadzieja zlikwidowała forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki. ja też jestem. zaczełam nadrabiać lekturę z 2 dni a tu bach nie ma forum... buziam Was mocniusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Mam mysie tez na nk i monike 24 to do nich napisze, Nerwusku, teraz u Ciebie musi byc juz tylko lepiej a poza tym to masz mnie w znajomych na nk :-) Napisze w skrocie co sie dzialo wczoraj, otoz Monika24 napisala, ze odebrala wyniki i ma w moczu bialko i leukocyty. nagle pojawila sie nadzieja i z grubej rury do niej, ze co ona robi w domu, bo z takim wynikiem to tylko na pogotowie bo to moze byc zatrucie ciazowe. monika na to, ze dzwonila do swojego lekarza i kazal jej jesc zurawine i do kontroli we wtorek, to nadzieja na to, ze ona wyobrazni chyba nie ma bo nadziei przez to zmarl syn... Nie trudno sie domyslec, ze monika spanikowala, poplakala sie i napisala, ze takich rzeczy sie nie pisze kobiecie ciezarnej no to nadzieja zaczela jechac z koksem jeszcze bardziej i napisala, ze to wszystko juz ja wkurza i ze zamknie forum. Kiss i ja stanelysmy w obronie Moniki a ja dodalam, ze wielka kierwoniczka sie znalazla i ze niech sobie zamyka bo mamy kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za wsparcie. Była dzis u mnie pielęgniarka i pokazałam jej wyniki i mówiła ze pewnie leżałam z odkrytymi nerkami i je przeziebiłam, mam brac urosept, duzo pić i dużo siusiać żeby oczyscic nerki i powtórzyć wyniki czy nie beda potrzebne antybiotyki, moze być tak że dzidzia gdzies mi na nerki ucika, no i pytała sie czy podmyłam sie przed siusianiem do kubeczka, bo czasem takie cuda wychodza jak kobieta sie nie podmyje, a ja nigdy przed siusianiem do kubeczka się nie podmywałam bo o tym nie wiedziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko nie stresuj się teraz- jak widzisz dalej jesteśmy w kontakcie więc w grupie siła :):):) mam nadzieję, ze wyniki wrócą do normy. ja miałam 2 razy podwyższone leukocyty- gin kazała mi zrobić badanie moczu w sanepidzie i tam wyszło ze jest wszystko oki. ale tak jak mówisz piłam herbatkę zurawinową i suszoną podjadałam albo kandyzowaną i naprawdę nic złego się nie stało. kolokokta pisałam wczoraj odnośnie pępka do Ciebie ale po chwili forum zlikwidowano- więc mi pępek wyszedł na wierzch- na poczatku bałam się że mi sie rozwiaże ale teraz to już normalnie do tego podchodzę- po porodzie wraca do poprzedniego stanu. a jesli chodzi o moja poniedziałkowa wizytę u gonka to : anemia jest ale wyniki lepsze niż poprzednio. cukier no cóż- ginek powiedział że wysoki więc dał mi skierowanie do poradni dla cukrzyków- tam w rejestracji) mi powiedzieli żeby sie nie denerwować bo wyniki sa w normie, bo co roku jest zjazd specjalistów od cukrzycy i normysię zmieniaja, ze ginekolodzy nie sprawdzają tego na bierzaco, bo w przeciwnym wypadku by mieli mniej pacjentek w poradni cukrzycowej- ale oczywiście zarejestrowałam się na 21-go i zobaczymy co powiedzą. Mały wazy już 1439g, główka ma 27cm, brzusio 26cm a kośc udowa 5,5cm, serduszko pije pięknie. mały do nas machał, oczka otwierał i wytykał języczek :) więc ogólnie jest dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podmywania sie to trzeba sie podmyc przed oddaniem siuśków do pojemiczka, najlepiej pobrać siuśki środkowe a nie t pierwsze krople no i rozchylic wargi sromowe- wtedy wyniki sa najwiarygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu mi pepek robi sie coraz mniejszy! Ale z tego Twojego niuńka to jest byk :-) super, ze wszystko ok! Nie wiem zy doczytalas wiadomosc od Berbelka: maly nadal ma zapalenie pluc i na razie nie pomagaja zmiany respiratorow. Ta bakterie w pluckach to ma Sepse a w dodatku zamkneli oddzial czy szpital bo maja tam AH1N1... Berbelek u skraju sil jest :-( i nie moze na razie odwiedzac malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie podmywalam i nie rozchylalam warg. Chyba sama dla siebie skocze do labolatorium jak Pawel wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokto z tym pępkiem to kazda reaguje inaczej, mi wyszedł pewnie dlatego że mam duży brzuch i poszło mi tylko w niego a nie w bioderka itp. wiec mam piłke lekarska przed soba :) dzieki za informacje o berebelku- masakra jakaś, współczuje jej bardzo mocno i nawet nie wyobrażam soebie co może czuc :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ginek mówił jak mam oddawać mocz do badania i powiem Wam ze jak miałam leukocyty 8-10 to jak zrobiłam jak mówił to zmniejszyło się do 1-3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz zrobie jak mówicie, i zobaczymy jakie te wyniki beda :) aha no i pojmnieczek powinien być w woreczku jak kupujemy w aptece, ide sie troszke połozyć i porosić moją dzidzie o łaskotanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze narazie zmykac robic obiadek- kluski ziemiaczane z mięsem w środku. będe później. buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pojemiczek najlepiej kupić juz wyjałowiony a nie ten zwykły. to miłej zabawy z maleństwem moniczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to juz wiem czemu nie ma tamtego forum. I BARDZO DOBRze. Wogole nie wiem dlaczego nie mozemy tu pisac. Ja wole te forum. JEst dla mnie bardziej przejzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×