Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość ewbela
Hej, jestem. Mam mdlosci ale jakos sobie z tym radze:) ciagle mi sie chce slodkich przekasek. po za tym powiedzielismy jednak rodzicom w mikolajki i bardzo sie cieszyli. A w pracy dzis powiedzialam i tez dyro przyjal na luzie:) a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juax
Hm skomplikowane są te testy owulacji. Sobota jedna wyraźna kreska Niedziela dwie jednakowe ale obie blade Poniedziałek jedna kreska. Jajniki jak nigdy dotąd nic, zero odczuć. I teraz zagadka czy owulacja była czy dopiero będzie. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juax a cykle masz regularne i kiedy miałaś @? U mnie starania są, mąż na prawdę się przykłada, nawet teraz leżę po przytulaniu i czekam na sniadanko :). U mnie cykl jest regularny, mam dni płodne, nawet po raz pierwszy zauważyłam u sibie śluz płodny. Testy narazie jedna kreska ale druga pojawia się coraz wyraźniejsza. Myślę że dzisiaj już pojawi się wyraźna i owulacja pojawi się najpóźniej w czwartek. Ostatnio jak byłam u gina to powiedział ze owulacje występuja, to i tym razem będzie. Ewbela to fajny prezent mikołajowy im zrobiliście :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
jak ja robilam testy owulacyjne to kiedy byly dni owulacji to obiekreski byly tego samego kloru, na opakowaniu jest napisane ze jezeli jedna kreska jest ciemna a druga jasna to badanie trzeba powtórzyć na drugi dzien. Ide dzis do przychodni na wizyte mam nadzieje ze uda mi sie wyciagnac od lekarza tydzien zwolnienia bo chciala bym odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nadal wymiotuje jest mi slabo na 16 wizyta boje sie jej triche podobno polozna zrobi mi badanie moczu krwi i zrobi wywiad a usg nie ;( ja planuje przed swietami powiedziec w pracy Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juax
Sali przecież Ty masz ten sam dc ;-) Dzisiaj czuć jajnik więc tylko czekać na owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga111
Olenika, Ola jesteście? Co u was? Czemu sie nie odzywacie? Asia ty to masz biedna z tymi wymiotami, ale to znak ze ciąża sie rozwija prawidłowo :) ja mam tylko delikatne mdłości, nabrzmiałe piersi i dużo białego, kremowego śluzu. Asia moze zapłać zeby usg zrobiła? Sali ale maz Cie rozpieszcza zazdroszczę. Mojego nie ma całymi dniami.. Jak nie nadgodziny to ma inne zajęcia i znika z domu.. Przykro mi bo sama muszę codziennie z synkiem siedzieć... Nie moge sie doczekać jak do pracy pójdę... Drugie do żłobka planuje dać w wieku półtora roku. Zobaczymy jak to bedzie. Ide wziąć prysznic i lecimy na dwór buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 23dc i żadnych objawów przedmiesiączkowych, które zawsze mi towarzyszyły. Wczoraj tylko jak położyłam się na brzuchu, kiedy mąż mi plecy masował, po dłuższym leżeniu w tej pozycji dostałam skurczów w jelitach, jak zawsze przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda22455
Witajcie dziewczyny mam pytanie do was ponieważ z mężem staramy się o 2 dziecko ostatni okres miałam 17 listopad kochaliśmy się 1-4 grudnia cykle mam co 30 dni kiedy miałam dni płodne i owulacje proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie przy cyklach 30-dniowych owulacja przypada na 16dc, a z tego co piszesz seks uprawialiście 15dc, więc szansa na poczęcie jest, ale powtarzam, to tylko teoria, w rzeczywistości mogłaś nie mieć w ogóle owulacji, albo mieć ją wcześniej, bądź później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropka, ja nie miałam żadnych objawów przedmiesiaczkowych do samego końca i okres jak gdyby nigdy nic dostałam. Nie nakręcajcie się, ja tez zbyt dlugo sie nakrecalam a teraz wielki żal. Znów nic z tego. Nie chce tych świąt. Moj żal jest tak wielki, ze nawet nie cieszę się, ze innym się udaje. Niektórzy to zrozumieją. Takze tyle dziewczyny u mnie, kolejny nieudany cykl, strach przed świętami, tymi glupimi pytanianiami. Rozumiem dlaczego olenika nie pisze odkąd dostała okres. Wybaczcie mi dziewczyny, ale ja tez juz nie będę tu zaglądać, bo po prostu mnie to boli, a nawet nie wiem co mogłabym wam tu pisac... Ze czekam do staran?... Nie czekam, nie staram się juz. Z mężem przestalo mi sie układać i nie wiem co dalej bedzie. Życzę wam wszystkiego dobrego, oby wszystko szlo po waszej myśli. Olenice i sali przede wszystkim życzę, zeby w końcu zaciazyly, trzymam za to mocno kciuki. Cieszę się, ze was "poznałam". Dziękuję za wszystko. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga111
Ola to Twój wybór... Przykro mi bardzo :( nie poddawaj sie jednak.. Życzę Ci powodzenia.. Żebyś jak najszybciej została mama a wtedy wszystko sie ułoży i świat zmieni sie na lepsze... Walcz do końca, bo o taki skarb warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina ona
Witajcie moje kochane.ja tez oczekuje co sobote na dwie kreseczki ktore wciągam z moim facetem,kazdy z nas po jednej. Cmok cmok dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juax dzisiaj tez delikatnie pobolewaly mnie jajniki, chociaż jestem pewna że owulacja będzie jutro lub w czwartek :) także razem będziemy czekać na 2 kreski w tym cyklu. Jednak myślę że znowu mi się nie uda. Ola szkoda, że tak się dzieje, jednak życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki z całego serca za Ciebie i Twojego męża. Wiem, że Wam sie uda bo jesteś dobrym człowiekiem, który zasługuje na to, buziaki ;* Maz mnie czasami lepiej rozpieszcza, ale ostatnio jest bardzo miły ;) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nawet jak zapłacisz nie zrobia wiec trzeba do 10 tyg czekac ola myślałam ze ci sie udalo trzymaj sie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga111
Asia i jak po wizycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka M, witam cie kropeczko,odpowiedzialas na moje pytanie dziękuje ci bardzo :-) a dzisiaj pochwale ci sie ze idac znowu z narzeczonym na autobus, patrzę cos lezy,myslałam jakas szmata,czy stara bluzka a ja to podnosze i szok to były niebieskie śpioszki dla dzidziusia i naprawde ci powiem ze daje mi to dużo do myslenia, ciagle cos znajduje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ola, dobrze zgadłaś.. Nie zaglądam tutaj, bo nie mam o czym pisać, nie chcę w kółko się żalić, bo jest jeszcze gorzej.. Od wczoraj robię testy owulacyjne. Tak, ja.... wielka ich przeciwniczka :) Chwytam się czego mogę i jeśli teraz się nie uda to już się poddaję. Tego nie zrozumie żadna z Was której udało się szybko zajść w ciążę.. Mogłabym godzinami opowiadać o tym co czuję i co mam w sercu, ale po co.. Nie ma sensu. Żegnać się nie zamierzam, będę zaglądać co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny ja również się staram. Dzis mam 16dzien cyklu. Ost stosunek był 14dnia cykle mam 29-30dniowe Dzis boli mnie jajnik..czy jeeli dzis wypadła mi owulka to mam szanse ze od niedzieli przezyły plemniki? eh bardzo bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21:45 podpisz się jakoś swoją drogą Bardziej prawdopodobne ze owulacje będziesz miała jutro a dzisiaj masz najbardziej pokorny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia22455
Dziewczyny nie załamujcie się wiem łatwo mi mowić bo mam już dziecko staraliśmy się równy rok udało się dopiero gdy już przestałam się tym przejmować i odpuściłam dużo siedzi w głowie kobiety . Teraz staramy się o 2 już albo dopiero 6 miesięcy i dalej ni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala, oby ci się w końcu udalo. Wiecie co ja w ogóle zrobiłam, pousuwalam z fb znajome, które non stop wrzucają zdjęcia swoich małych dzieci.... Bo kiedy tam nie wejdę od razu wyskakują mi zdjęcia niemowlaków... W telewizji to samo, albo ja dopiero zaczęłam na to zwracać uwagę. Czuje, ze jestem jakas nienormalna... A jeszcze zajrzalam na forum gdzie wczesniej się wypowiadalam a tam juz same ciężarne dzielą sie swoimi objawami, opowiadają jaki to fajny prezent na święta rodzinie zrobia... A mnie te święta przerażają... Chciałabym następne juz spędzać z dzieckiem... Dzis jest 3 dc, owu mam kolo 20 albo 25 dnia wuec jeszcze tyle czekania... Starania od swiat, to dobrze bo będziemy miec nareszcie wolne i będziemy wypoczęci :) bo ostatnio to slabo z tym bylo. A co u was? Jak humor dzis? Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia i u mnie to samo, każdy do około ma dzieci, albo cyklu i zachodza zaraz. Również i ja wszędzie widzę dzieci i wszystko co z nimi zwiazane:). U mnie ostatnie dni płodne i końcówka starania ale mąż to wymarzony fest jest, nie dość ze my się staramy to jeszcze on ma nawał pracy. Wczoraj ginekolog wysłał mi smsa ze cytologia wyszła 1 stopień, poczułam się genialnie ze wszystko w porządku :D Dzisiaj znowu pracujący dzień a ja już siły nie mam. Tak mi się chce mocno spać :( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga wizyta trwala dwoe godziny dowiedzialam sie o badaniach roznych ktore sa tu przeprowadzane musialam podac dane mego meza brata bo jest tutaj jexyna bliska osoba Oprócz meza no i zrobili badanie moczi mi cisnienie i bmi wszystko jest ok nastepna wizyta na 22 grudnia znowu badania moczu i krwi a do teho czasu muszr sie zastanowic nad badaniami plodu na obecnosc downa i roztrzepu kregoslupa. I czekam na list usg na ktore musze jechac 200 km u mnie jwgo nie robia ale cóż cos za cos. Powiedziqla ze jqk wymiotije i kreci mi sie w glowie to juz lepiej nie bedie pozatym mialam super pania tlumacz starsza kobieta duzo mi tlumaczylq i rozmawiala co ona uwaza na ten temat czekam do 22 grudnia na badania krwi moczu i ustalenie co i jak. Bede miala dodatkowa opiwke ginekologa bo jestem nosicielem wzw b jest on uspiony ale jest i dlatego dali mi ginekologa ale w sumie to lepiej przynajmniek lepiej o mnoe zadbqja bo tu ciaze prowadza polozne i tylko bdania krwi i moczu cisnienie i mierzeniebwagi. A tak ginekolog zrobi mi wszystkie badania bede miala czestsze spotkania i tyle co sie dowiedzialam. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneram1983 Nie ma za co. :P Szczerze mówiąc trudno mi w to uwierzyć, ale koro tak mówisz, to tak musi być. Oby to był dobry znak, choć w znaki nie wierzę, no chyba, że w znaki od Boga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny kiedyś tu pisałam z wami byłam u lekarza jestem w 4 tyg ciąży :) życzę każdej by i wam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×