Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość Ola
An na forum, z tym nakręcaniem się masz rację, tylko jak wyluzować? Słyszałam o przypadkach, ze kobiety zachodziły jak juz straciły nadzieje i juz nie chciały się starać, bo wiedziały, ze to bez sensu, a tu ciąża. Tylko jak sobie wmówić, ze juz nie chce się starać? Ja juz próbowałam na różne sposoby, brałam sobie na głowę dużo obowiązków, zeby nie myśleć o tym i zeby jak to mówisz życie nie kręciło się wokół ciąży. W ciągu dnia owszem, nie myślałam tyle, w wolne dni też starałam się milo siedząc czas z mężem bez ciśnienia na starania, tylko, ze jak kladlam sie spać to ciągle o tym myślałam. Nie umiem inaczej. Nie potrafię tak zupełnie przestać o tym myśleć. Wiem, ze niektóre pary starają się i dwa lata, ale jak słyszę, ze 6 lat starań i nic albo wyniki dobre, para zupełnie zdrowa ale żyją bez dzieci do pięćdziesiątki.... Znam takie małżeństwa, jest ich sporo. Nie dziw się, ze po jakimś czasie niepowodzeń zaczyna się taki niepokój i martwienie się, ze bedzie się należało do tych małżeństw. Ja o tyle nie wariuje, ze nie zmuszam męża do starań, bo by zwariował. Robię testy owu bo korzystnie kupiłam, a zajmuje mi to chwile, to dlaczego nie? Jak wychodzi pozytywny to nie mowie od razu mezowi, zeby nie robił tego pod presja tylko aranżuję romantyczny wieczór i sama staram się w tym czasie wyluzować. Moze to zle, ale kochanie sie codziennie przez miesiąc, tak jak mówisz, u nas jest nierealne. Za dużo pracujemy, zeby codziennie miec sile i ochotę na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ola te codzienne kochani się to bez sensu bo przecież są płodne i nie my z mężem tez się staraliśmy prawie rok teraz jestem 6 tyg ciąży tez robiłam testy tak jak ty i chyba jakimś cudem się udało pamiętam ze strasznie mnie w płodne brzuch bolał i chyba musieliśmy trafić w owulacje bo rano się kochaliśmy a w nocy tak mnie brzuch bolał bo to była owulacja nie martw się uda się ją też taka byłam a ktoś kto pisze wyluzować tylko ciekaw jak prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ale mnie rozłożyło i to na sem święta. Wszystkie objawy wskazują na rotawirus ;/ do teściów na Wigilii nie zawitam. Życzę wszystkim zdrowia :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gość gratuluje :) a powiedz mi, miałaś regularne cykle? A jakiekolwiek badania robiłaś? Ja właśnie daje sobie rok na spokojnie, jesli do konca 2016 nie zajdę to będziemy się porządnie badać itd, a póki co tez się badam, ale tak na spokojnie tylko te hormony, bo musze, ale i tak teraz się staram, bo kto wie. Podejrzewam, ze mam owulacje, wiele na to wskazuje i raz potwierdzona byla na usg, tylko ciekawe czy wszystko dobrze przebiega. Może hormony cos utrudniają, a może to tarczyca. Musze sie dowiedzieć , zeby być spokojniejsza. Dziewczyny wiecie co, ja nie mam zamiaru jutro płakać, niech mi życzą tych dzieci, może te życzenia się spełnia :) jakos zaczelam w to wierzyć teraz, ze za rok w święta bede w ciąży. Przeciez musi się udać, może z pomocą lekarza, a może uda mi się w końcu wyluzować. Sali dostałaś okres? Dziewczyny, mnie tu jutro nie bedzie, bo bardzo pracowity dzień mnie czeka, rano jedziemy do rodziny i tam caly dzień będziemy pomagać. Chcę wam złożyć życzenia. Wiadomo czego chcecie, ale to dostaniecie w przyszłym roku:) przede wszystkim spokojnych, radosnych świąt, zeby te pytania, których sie boicie, spotkania z małymi dziećmi, ciężarnymi kobietami itd nie przynosiły wam smutku, tylko kopa do działania na nowy rok :) siedźcie przy wigilijnym stole z myślą, ze w następną dołączy do was nowy członek rodziny, albo chociaż bedzie juz w drodze :) cały następny rok będziemy sie tu wspierać, tylko mam nadzieje, ze niebawem jako ciężarne:) trzymajcie się kochane, wpadne tu jutro wieczorem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ola moje cykle były co 40 35 dni nie robiłam nic chciałam iść na badania w 2016 mówiła sobie jak się nie uda to idę i koniec no ale to cud ze jestem w ciąży naprawdę cud:)taki mały myślała ze nigdy mi się nie uda i tobie i innym dziewczyna życzę wam tego na te swieta tez takie do małego cudu wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam strasznie dużo roboty w domu, ja jescze nie dostałam @, jednak czuje, ze zaraz nadejdzie, ponieważ zaczyna boleć mnie brzuch. To nic nowy cykl, nowe nadzieje, zastanawiam się tylko dlaczego mi się przesunął, zawsze miałam max 29 dni a dzisiaj jest 30. Może to przez to, że zaczęłam leczyć tarczyce i mam silne leki. Mimo wszystko chciałabym Wam życzyć na te święta spełnienia marzeń, samych sukcesów w życiu, kobietom w ciąży życzę szczęśliwego rozwiązania, a nam życzę żeby wreszcie nam się udało i żebyśmy ujrzały te wymarzone dwie kreseczki :). Wesołych, rodzinnych Świat ;) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zyczylam wam ale życzę jeszcze raz zdrowych wesołych świat! U mnie przygotowania do wigilii robienie jedzenia mąż sprząta ale Mikołaj już przyszedł rano i dał mi masazer do stóp bo puchna i sokowirowke aby bobas zdrowe soczki miał bez chemii . dzisiaj wstalam i uświadomiła sobie jakim cudownym człowiekiem jest mój mąż. U położnej też wszystko ok ale podejrzewa anemię. Nadal mam wymioty a krew jest spowodowana tym że podraznilo coś w żołądku i pękło ale to nic . asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Witam. W ten Wigilijny wieczor zecze wam wymazonych dwoch kresek i zdrowych pociech;) zycze wam tez duzo szczescia radosci i zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Jak tam wigilia minęła? U mnie caly dzień byl do bani, kłóciłam się non stop z mężem. Oczywiście życzenia byly od babci: Żebyście się dzieci doczekali... Super. Dzis u mnie chyba 16 dc, jajniki pobolewają nadal, nie wiem co się tam dzieje. Nie wzięłam ze sobą testów owu, ale może to i dobrze. Ogólnie cieszę się, ze juz po wigilii, bo jej bałam się najbardziej, a nie rozryczałam się, więc jest ok :) a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ja się staram o dzidziusia od 2 lat , poprzednie dwa poronienia . Przed świętami dowiedziałam się,ze mam niski poziom progesteronu, więc od następnego cyklu luteina w ruch :) i zobaczymy co to będzie.. A co do nakręcania to może i coś w tym jest , ale jak tu się nie nakręcać ? ja nie potrafię wyluzować i wcale o tym nie myśleć. Moja siostra o drugie dziecko starała się 4 lata i jak już dała sobie spokój , straciła nadzieję wyszły dwie długo oczekiwane kreski , kolejnych dzieci już nie planowała a tu proszę , synek ma 16 miesięcy a przedwczoraj urodziła dwie córeczki . Życzę Wam Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku ! Oby był lepszy od tego ... i żeby spełniły się Wasze marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki ja oczywiście wczoraj dostałam okres, to nie dość, że dosłownie z bólu umieram to musiałam wczoraj przygotować wigilię bo wszyscy byli u nas. Tata składał mi życzenia i miał takie łzy w oczach, że i ja juz miałam ale się nie rozkleilam do końca. Oczywiście każdy życzył nam dzieci, zdrowych pięknych i ja dla rodziców życzyła wnuków, dzięki temu trochę się rozladowalam. To nic nowy cykl, nowe nadzieje, już na grafiku u męża obczailam jak pracuje i kiedy będziemy mogli się starac :) hihi. Jak u Was? U mnie chyba nie trafiłam z prezentem dla męża, nie ucieszył się tak jak rok temu. :( także za wspaniale to nie było, dzisiaj ma przyjechać jeszcze wiecej rodziny, czyli będą pytania itp. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juax
Ja także życzę wszystkim obecnym w tym wątku wesołych świąt! I zdrowych bobasów w 2016 roku :-) Nie wiem czemu piszecie że życzenia są dla Was takie przykre, nam każdy życzył potomka i było to normalne i miłe. Sali no to ponownie masz ten sam dzień cyklu co moja zona :-) I doradzam na kolejny czas walki: olej z wiesiołka do owulacji i olej lniany przez cały czas. Nie tylko jak coś jest nie tak, każdy także zdrowy potrzebuje tych tłuszczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ja również życzę Wam wszystkich pięknych bobasów, a wcześniej oczywiście dwóch wymarzonych kreseczek! 🌼 Wigilia jakoś zleciała, było bardzo fajnie i miło. Życzenia odnośnie dziecka od teściów dobrze zniosłam.. Za to szwagra trochę wzięło na koniec gdy wyszłam zapalić(było też kilka osób z rodziny).. zaczął mówić żebym przestała bo pewnie jestem w ciąży już, że się poprawiłam od ślubu i on czuje, że jestem w ciąży i takie tam... Oczywiście wszystko to były żarty, ale nie dla mnie... Śmiałam się, bo co miałam zrobić, ale to był taki wymuszony śmiech... Bardzo mnie to tak naprawdę zabolało.. Dzisiaj kolejny dzień świąt i pewnie kolejne gadki.. Niech te święta się kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
A ja wczoraj jakos przeżyłam za to dzisiaj kuzyn męża mówił o jakiejś znajomej, że mowila rodzicom, ze chce ślub, bo jest w ciąży i potem spytam: "A ty Ola nie jesteś w ciąży?" Oczywiście żarty...ja powiedziałam, ze nie, a on: To co tak słabo? Wszyscy to na luzie przyjęli, babcia powiedziała, ze mamy czas, a ja do konca juz mialam zepsuty humor. Bo bylo dobrze, a on mi przypomniał i to w taki sposób... Jeszcze tylko jutro i koniec tej męczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ola uda ci się zobaczysz:)i innym dziewczyna tez widzisz mi się udalo a takie cykle miałam itd to głowa do góry a kuzyn i rodzinka niech se gadają ja też bardzo się bałam świat bo znów będą pytać itd ale ze jestem to miałam spokój życzę wam tego dziewczyny by były w przyszłym roku brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonowaa
Hej dziewczyny jestem tu nowa ale tez czekam na dwie kreseczki .. Mam nadzieje ze tym razem sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nowe koleżanki :) u mnie święta bardzo milo :) nawet się cieszyłam jak składali nam życzenia dotyczące dzieci :) może dlatego że zdystansowałam sie do tego tematu i zawiesiliśmy starania :) a może dlatego że odczuwam jeszcze dyskomfort z powodu rota ;/ Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem po 15 miesiącach leczenia u mojego gina i po wieli próbach różnych metod,między innymi 3 stymulacje hormonalne z monitoringiem usg,zastrzyki na pęknięcię itd...już miałam mieć nakłuwanie jajników ale w ostatniej chwili Pomogły mi tabletki ze strony jestempłodna.pl :) sprzedam bardzo chętnie to co mi zostało jeśli któraś z was chce odkupić chętnie odsprzedam posiadam : Bioactive Q10 Uniqinol Płodne komórki 30 szt nie zdążyłam zjeść juz kolejnej paczki 38 zł Femifertil dla kobiet planujących ciąże 17 tabletek - 25 zł Cyclodynon, 40 mg, tabletki powlekane 28 sztuk cena 30 zł oraz dorzuce komuś olej z wiesiołka który stosowałam email do mnie jessica19@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem po 15 miesiącach leczenia u mojego gina i po wieli próbach różnych metod,między innymi 3 stymulacje hormonalne z monitoringiem usg,zastrzyki na pęknięcię itd...już miałam mieć nakłuwanie jajników ale w ostatniej chwili Pomogły mi tabletki ze strony jestempłodna.pl :) sprzedam bardzo chętnie to co mi zostało jeśli któraś z was chce odkupić chętnie odsprzedam posiadam : Bioactive Q10 Uniqinol Płodne komórki 30 szt nie zdążyłam zjeść juz kolejnej paczki 38 zł Femifertil dla kobiet planujących ciąże 17 tabletek - 25 zł Cyclodynon, 40 mg, tabletki powlekane 28 sztuk cena 30 zł oraz dorzuce komuś olej z wiesiołka który stosowałam email do mnie jessica19@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a u mnie wigilia całą na toalecie i przespana aż lipa u brata zasnelam na 4godz wczoraj cały dzień spanie a dzisiaj mąż się napil i tak chrapie że uduszenie go chyba bo znowu nie zasne . ogólnie to już lepiej się czuje ale nadal te wymioty a jak u was? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, kiepsko masz z tymi wymiotami:/ ale to się skończy, pewnie juz niedługo. Ja dziś 19 dc, śluz płodny jest, ale testy negatywne. Podejrzewam, ze niedługo owu może bedzie, bo mam teraz prawie idealną cerę. Jedyne co mnie martwi, to to, że ciągle jajniki mnie pobolewają, bardziej lewy. Przed wigilia strasznie mnie kluł jakies 5 minut aż na plecy przechodziło, nie wiem czy to owu bo przez święta nie robiłam testów. Ostatnia owu jesli byla, to z prawego.Niby dobrze, ze pobolewa, ale tak długo? Póki co szalejemy bo do konca roku mamy wolne :) co u was dziewczyny? Zaczynamy walkę od stycznia? Wiecie co, ja od nowego cyklu cos pokombinuje z ziołami albo innymi p*****lami. Ten olej z wiesiołka jest w tabletkach oeparol? Czy jest do picia? Jak tak, to gdzie go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ola, musisz wrzucić na luz, nie dajmy się zwariować. Ja oczywiście też cały czas obserwuje siebie, śluz itd. ale jeśli go nawet nie ma to nie koniec świata... Już tyle się naczytałam, że dziewczyny wcale śluzu nie miały i w ciążę zachodziły, że... :) Po prostu nie znamy dnia ani godziny i wystarczy, że warunki będą sprzyjające i będzie dzidziuś. Na tym wszystkim nawet lekarze się tak nie znają, bo ile to par słyszało, że nigdy nie będą mogli mieć dziecka i co? - Oczywiście, że udawało się i mieli :) A tak z trochę innej beczki teraz... Powinnam dostać dzisiaj okres.. Co więcej. Zawsze na 3-4 dni przed okresem gdy rano wstawałam z łóżka bolał mnie brzuch tak jakbym zaraz ten okres miała dostać, a teraz nic.. Zero boleści, aż mi jakoś dziwnie. A może to tylko cisza przed burzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Witam Nie czytalam wszystkich wpisow tego forum bo on jest od 5 lat. :) Dziewczyny oboje z mezem staramy sie o dzidzie. 4cm cykle mam 28 ostatni okres mialam 7.12 i przychodzacy okres zwiastuje lekki bol w dole plecow czy ktoras z was tak ma ? bo u mnie bol zwykle jest tydzien przed spodziewanym okresem a teraz czuje od 10 dnia lekki bol czego nie cierpie! w cylku w spodziewanych dniach plodnych zaobserwowalam tylko niewielka ilosc bialego sluzu na bieliznie i klucie w jajnikach lewym zazwyczaj co to moze oznaczac ze nie bylo owulacji ? z mezem kochamy sie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olenika, a robiłaś test? Mam nadzieje, ze okres juz u ciebie nie przyjdzie :) masz racje z tym, ze organizm lubi zaskakiwać i można zajść niespodziewanie. Szczerze to sprawdzanie, robienie testów, obserwowanie śluzu itd zaczyna juz mnie męczyć..juz testów nawet nie robię. Zrobie 25 dc z ciekawości, czy wyjdzie tak samo jak w poprzednim cyklu, ale codziennie mi się nie chce juz. Mamy z mężem wolne, jest super, fajnie spędzamy czas. Seks jest bardzo często, niby to obniza jakość nasienia itd, ale mam teraz to gdzies, co mam się powstrzymywać? :) zeby potem i tak nic z tego nie wyszło. Powoli zaczynam odpuszczać starania, pilnowania, zeby seks byl tylko w płodne itd... Albo juz po prostu tracę nadzieję i jest mi wszystko jedno. Co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pomimo pracujących Świąt udaje się znaleźć czas na przytulanie :) za wcześnie na dni płodne, poza tym przestałam się łudzić i ponowne starania rozpoczynamy dopiero w marcu :) trzymam za Was kciuki dziewczyny, szczególnie za Ciebie Olenika :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki jak tam u Was, wszystko jest ok? U mnie strasznie dziwny cykl mam, po pierwsze dostałam okres w 30 dniu cyklu, a zawsze miałam 28 albo 29 dniowe. Poza tym dzisiaj jest 4 dzień cyklu, a mi okres juz się kończy, a zawsze miałam po 6, 7 dni. Używam już samych wkładek, a okres był obfity. Myślę, że to przez hormony, bo zaczęłam je od grudnia brać. Postanowiłam, że w tym cyklu nie będę się spinac,a będziemy się przytulać jak najdzie ochota :D Jakie plany macie na sylwestra? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Hej! Ja mam pytanie do Asi. Ile czasu po owulacji miałaś te silne bole brzucha i galaretkę? Bo mam to samo. Być moze to oznaka owulacji, potem zrobie test, ale wczoraj byl negatywny. Nie robiłam testów przez święta, bolały mnie wtedy jajniki, lewy klul, to może przegapiłam. Nie chce się nakręcać, bo ja co cykl mam coraz to nowe objawy, ale wiecie jak jest... Najgorzej, ze nie mam pojęcia czy juz mialam owu, czy dopiero sie jej spodziewać, czy w ogóle na nią nie liczyć. Chciałabym, zeby obeszlo sie od wizyty u endokrynologa i udalo sie wczesniej, ale nie moze być chyba aż tak dobrze. Ja sama bylam zrobiona w okolicach świąt i sylwestra :D A ja sylwestra spędzam w domu, z kuzynką i jej mężem, posiedzimy pogadamy i może pojedziemy na imprezę. Jakos zleci, a od nowego roku znów praca, obowiazki, starania no i badania itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
HEJ Ola moze ja pmoge ja mialam bule brzucha tak dwa dni po owulacji i trwały 3dni to bol bol podobny do bolo przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
(przepraszam za ortografie) po tych trzech dniach bolocego brzucha byl tydzien przerwy i potem bol znowu wrocil na dwa dni a potem przez caly tydzien do miesiaczki nic nie bolalo, jak minal termin @ to ciagnal mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×