Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

KOCHANE JADE JUZ NA SWIETA I WRÓCE DOPIERO PO SIWETACH WE WTOREK WIEC ZYCZE WAM WESOŁYCH SWAIT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca to trzymaj sie cieplo !!! Rowniez zycze Ci zdrowych wesolych Swiat smacznego jajka i mokrego dyngusa :):):) Wracaj do nas szybko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczynki:) U mnie 18 dc....po pranku że tak powiem:):)Ostatnio nie mam na nic czasu,nawet okien nie wymyłam jeszcze:( Dzisiaj np. na złamanie karku będę pędzić do domu,bo przyjedzie rzeczoznawca określić wartość szkody w autku....mam nadzieję że nie zaniży bo zabije!!!!.. Potem szybko po koleżankę i na drugie mieszkanko....:)A na 16.00 jeszcze muszę zawieźć dziecię na kurs tańca...urwis zapisał się na hip-hop....:):):):)No i czasu na zakupy już nie mam:( A chciałam sobie kupić jakieś normalne buty...:( A co do biologii to coś mnie jajniki dalej pobolewają choć według mnie już nie powinny bo po owulce .......wizyta u innego lekarza też dopiero 20 kwietnia.....i to prywatnie!!!! Tragedia z tymi terminami....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test... wysłałam mms'a do M i otrzymalam taka odp: " :D widac, kocham"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla no widzisz a tak sie balas !!!!!!!!!!!!! Gratuluje !!!!!!!!!! :) opowiadaj wszystko dokadnie!!! A Ty szarlotko zwiolnij troszke tempo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILA GRATULUJE!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P NERWSUKU WZAJEMNIE!!!!!!!!!! SZARLOTKO TY ZABIEGANA KOBIETO :p DUZO ZDRÓWKA Lece sie pakowac, papaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja dzis dostalam krwawienia:( kamilla gratuluje slonce!!!!! nerwusku jak samopoczucie? szarlotko oby staranka owocne byly:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku brzusio tylko troszke zakuwa od czasu do czasu, w kibelku polecialo ciut wiecej i mialo kolor malinowy ale wydaje mi sie ze to po nocy bo na podpasce niewiele bylo, do cyckow nie moge sie prawie dotknać i najbardziej bola po bokach i od spodu i to tak ze czuje od srodka taki piekacy bol. Z rana zapalilam fajka ale zaciagnelam sie dwa razy i musialam zgasic bo mnie zemdlilo. Druga kreseczka jest jaśniutka ale skoro M zobaczyl ja w MM-esie to chyba widoczna... Zrobilam Bobo strumieniowy ma czulosc 10mIU termin za 2 dni... Ale iskierka nadzieji znow sie zapalila... Slonka musze leciec wpadne pozniej Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nerwusku narazie bez zmian ale zaczynamy staranka :) oj się będzie działo ale pewnie teraz marne szanse przez to moje przeziębienie :( ale zobaczymy strać się zawsze warto :) czekająca życzę wesołych świąt i wszytskiego najlepszego :) Kamilla no widzisz jak się cieszy twój M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja sie przeniose jak lekarz potwierdzi... a ide dzisiaj do ginka wiec prosze mocnko trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki kochana:) bedzie wszystko ok. tak ci zazdroszcze ze zobaczysz swoje malenstwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres niesamowity :( mowie Wam ze cala drze tak jakby.... tak bardzo chcialabym zeby lekarz potwierdzil ciaze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla pojade tak gdzies kolo 16, jak tylko wroce to dam znac !!! bardzo sie boje, az z nerwow mnie przegonilo :( Kamilla a Ty jak sie czujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci ze mnie troche wiecej i juz nie tylko na kibelku. Nadal ma kolor czerwony wpadajacy w maline,brzuch kluje raz na jakis czas nie jest bardzo bolesne ola odczuwalne, cycochy bola... to krwawienie mnie nie pokoji boje sie ze jednak za szybko mi slonka gratulowalyscie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jak berbelku?? Nerwusku u gina bedzie wszystko ok zwlaszcza ze kreseczka na ostatnim tescie byla u Ciebie slonko wyrazna. Moze dzisiaj uslyszysz bicie serduszka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×