Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kamilla ja już schudła tyle ile chciałam a teraz to już tylko podtrzymuję tą wagę :) czasami pozwolę sobie na coś słodkiego ale w małych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla to ja Ci chętnie oddam ze 4 kg, nie ma sprawy :P A nóż spasują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze odchudzanko w pelni... Kamila masz racje z tym jakblkiem. bron boze na glodniaka, jablko pobudza i juz. Ja dalej mecze sie z zoladkiem kupilam verdin i wzielam bo juz niewyrobka :( http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Anja&year=2010&month=9&day=23&babycount=1 Kobieta zmienna jest :D http://zapodaj.net/663490eab040.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na II śniadanie jem jabłko ale wtedy nie jestem głodna jem po to żeby nie jeść cały dzień a potem najeść się dopiero na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajacie ze zdrowe odzywianie i zdrowa dieta nie oznacza głodówki! I kolacje tez nalezy zjesc! Ja dzisiaj: Sniadanko : 5 kromeczek wasa 7 zbóz, 80 gram serka feta light, pare plasterków ogórka zielonego posypanego koperkiem suszonym :-) II sniadanko: Jabłko , activia jogurt, jeden wafel ryzowy I juz jest 500 kcalorii i wypite narazie 1,1 litra ( 0,5 litra herbatki owocowej bez cukru, 0,6 litra wody przegotowanej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejszym i najbardziej obfitym posilkiem powinno byc sniadanie bo daje energie na caly dzien . Jem wszystko na co mam ochote inie tyje nie wazne fast food slodycze waga waha ni sie max +/- 1 kg. Mam 159 cm wzrostu i waze 49,5:) wiec czekajaca moge zabrac te 4 od ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny. ja nie mam nic przeciwko Waszym menu dietowym- same bede od Was czerpac informacje dla diety dla M szarlotko słonko nie bój się ginka- mam nadzieję że Ci coś zaradzi i Cię uspokoi. ja nie musze na szczescie do niego teraz iśc (a już tam powinnam mieć karte stałego klienta ;) )teraz musze czekać na wyniki naszego pranka- oj będzie się dłużyc. wczoraj miałam mega skórcz w podbrzusiu ale to pewnie nic nie znaczy bo kiedyś przed tabsami tez takie miewałam. więc jak narazie bez żadnych objawów. uściski dla wszystkich laseczek. bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja tez mam wage super chociaz moj gin mowi ze jak troszke przybedzie to dobrze bo w ciazy to wskazane by bylo troszke cialka nabrac:) ja od zawsze bylam szczupla i tez jem wszystko ale rozsadnie, nigdy nie bylam na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki czekająca- tobie również zycze cierpliwości w czekaniu na ta specjalistkę. nie doczytalam może ale czy już sie zapisałaś się do niej czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA równiez dziekuje! Nie, dopiero jutro sie zapisuje bo pisze ze do dzisiaj nie ma zapisów nowych pacjentek ze wzgledu na brak miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ph2iiphi
a ja mam 172 i waze tyle samo co kamilla;) Kamilla wcale za chuda nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko raczej 3 dni po tobie bo owulka znów mi sie przesunęła więc dopiero 25-tego;/;/;/ już zmieniam w tabelce by nie wprowadzac nikogo w błąd. NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............?????.. ......Tychy czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5................30.04. ??........żywiec malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys no tak, mozesz jesc smiało 2300 kcalorii na dobe i nie bedziesz tyła. A sam Twój orgaznim na funkcjonowanie potrzebuje tych 1200 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ph2iiphi
tyle,,ze ja mam jak kamilla-cokolwiek nie zjem nie tyje. zastanawiam sie czy moze miec to wplyw na plodnosc,bo tez jak wy staram sie zajsc w ciaze od ok 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od niedzieli do wtorku zleci szybko bo jade do domku a tam zaczynam sadzonki- więc bedzie duzo pracy ale czas mega szybko zleci.a od srody to pewnie bedzie sie wlekooooooo. no ale zleci nam wszystkim zobaczycie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ph2iiphi tak. Nadmiar tłuszczu blokuje jajniki ale takz ejak jest za mało tluszczu w organizmie to jajniki nie moga dobrze pracowac. Wiec lekarze niekiedy radza przytyc lub schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA NIE MA ZA CO :p Jak znajde jeszcze cos godnego uwagi to dam znac :P Teraz lece na obiadek bo M zaraz wróci z pracy :) PAPPAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba maja na tej stronce błęda bo jak patrze na ciąże tydzień po tygodniu to bez względu na tydzień wyskakują informacje z pierwszeo tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×