Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

poszło :):):) to ninus do później papapapa dzieciątka są fajniusie- ja bardzo bym chciała córcie- no ale najwazniejsze by było obojetnie co i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia ja tez na poczatku mowilam ze chce corcie a teraz jest mi obojetne:) jak juz sie urodzi to bedzie moim oczkiem w glowie bez wzgledu na plec. doszly zdjecia, sliczne ale mialas piekna pogode pozazdroscic.... u mnie lalo ale to juz byl koniec pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz:) to pogoda ci dopisala. u mnie bylo cieplo ale chmury i deszczyk:( a kiedy mialas slub? ja 24.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam bardzo gorąco- az trochę za bardzo. Najwazniejsze ze już po wszystkim i mozemy cieszyć się małżeństwem. :) Czekająca gg to chyba nie koniecznie dobry pomysł bo udzielamy sie na forum. no chyba ze ktoś chce pogadac o czymś z kimś o czym my mamy nie wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie masz za co przepraszać- to tylko moje zdanie- inne dziewczyny mogą myśleć inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki wpadlam sie przywitac i lece do domciu jak usiade przy lapku to sie odezwe jak cos;) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi moge podac swoje gg nie ma problemu zdaza sie tak ze na forum nie wchodze a jestem dostepna na gg. nie ma sprawy mozecie zagadywac 5303363 Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina jakby co to napisałam :-) Chodzi mi dziewczynki o gg bo jak sie forum zawiesza to mozna na gg robic konferencje :) I szybciej sie tam pisze :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina ale ja nie starankuje w tym cyklu to tylko dla przyjemnosci:) na staranka i tak za pozno by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×