Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kobitki wrócilam.....:):)jejku ale się ciulato pisze z tymi paznokciami:):):)nie lejcie ze mnie:) niestety karniszy nie kupilam i musze sie zebrac jeszcze raz do Leroy Merlin::(:()nie chce mi się bo pogoda paskudna ale muszę....:(no trudno....... zaraz zabieram sie za obiad i sprzatanie.......potem wloski pofarbowac i do sklepu.....potem znow zawieźć muszę te karnisze na drugie mieszkanie bo chlopcy będą czekali z wieszaniem....:):) a poza tym staram się nie myslec za duzo:(bo to mi na dobre nie wychodzi.....::(:(:(:( chce dzidziusia....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze sie odchudzacie:) ja pije aqua slim, tzn piłam i teraz zaczynam znowu :) załamałam sie, zrobiłam test, i jedna kreska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to jeszcze nic nie znaczy. spokojnie poczekaj do soboty i zatestuj jeszcze raz. a robilas teraz po poludniu test czy rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto uszy do gory nie teraz to nastepnym razem. ja mialam dostac w poniedzialek pewnie @ przylezie dzis bo czuje sie fatalnie, ale nie wolno sie lamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka zaczekaj do soboty i zrob rano slonce. mysl pozytywnie prosze cie. hej ninus:) a moze paskuda nie przyjdzie, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus a testowałaś już??? agnieszko poczekaj do soboty z z rannego moczu zrób. szarlotka sie strogi do ginka chyba :):):):) w sumie to przystojny mężczyzna jak na swój wiek hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. mam dwa testy w domu i sobie spogladam na nie. nie bede ich robila. samo sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys trzeba zmienic tok myslenia. zawsze sa inne wyjscia z sytuacji. nie ma sytuacji bez sensownego wyjscia trzeba tylko to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie no dopiero za 4 dzionki. Sorki niunus dopiero spojrzałam w tabelusie. to trzymam kciukaski mocniutko by były 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecaj że jak będa 2 kreseczki to nas pozarażasz- proszę- bedę tez chciała "zachorowac "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje ze jak beda to rozniose wirusa tu i tam :P a jak nie to pomyslimy nad kara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie chyba w tym cyklu nie uda- bo był jakiś dziwny- pęcherzyk urusł wielgaśny, endometrium też wielkie- niby ginek nie miał do niego zastrzeżeń ale wyczytałam na necie to to zbliża sie do choroby endometriozy czy coś takiego. więc normalnie troszku sie zmartwiłam. lecz nie ma co krakać i trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia....przystojny mówisz????:)To ja nie wiem jak mój M to zniesie....:):):)a w jakim wieku on jest????:):):) He he...wloski pofarbowalam już.....:)czekam na efekty....szybkie suszenie potem i te zasmolone karnisze...... dziewczynki a macie konta na NK????? MOże pozdradzamy nasze wyglądy???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę że to dobre podejście do tej sytuacji. ja w sumie też nie ale jak mam za dużo czasu to zastanawiam sie czy jakieś oznaki ciąży są no ale nie ma więc luzik nie nakręcam się. no to trzymam Cie ninus za słowo :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz mam takie oznaki jak nerwusek raz nie ma nic wiec olewam je konto na naszej klasie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka to tak jak ja. tez sobie ten cykl darowalam, nie kocham sie po dyktando wykresow itd. co ma byc to bedzie, ale wkoncu jest milo bo nie trzeba sie kochac na rozkaz bo sa "te" dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia a co sie bede stresowac i denerwowac niepotrzebnie. czasu sie nie cofnie jezeli sie nie udalo tydzien temu to teraz tego nie zmienie. a klucia oznaczaja ze zyje przynajmniej taki plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×