Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no ja własnie zmieniłam tabelkę bo te dziewczyny o kórych piszesz już nie chca byc na naszym forum. ostatnio o tym pisała malvusia- oby jej oczywiście się udało - no ale pochwalic się nie chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKICIA no mam nadzieje ze szybkop pójdzie! Mam badania szpitalne, zdiagnozowane schorzenie, teraz 3 hormony w lutym robiłam i tez potwierdziły PCOS, jajniki poblokowane itd... Miałam w domu luteine ale sie przeterminowała! Zobaczymy co ona mi przepisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA, to wklejam ta Twoja! malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.26.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat..........................................14.11.2010.. ...sad ze,ze chopak nerwusek26.............................. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko ,jesli o mnie chodzi to siedze tu przed kompkiem do ok15-tej:):)) potem zakupki z siostrą i domcio :):):) potem może pojade z tatą do domciu by wstawić drzwi w przedpokoju:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No posciel nałozona, łózko zascielone, zupka sie gotuje, pranie nastawione :P Jeszcze wyszystkie wyniki musze popakowac do lekarki na jutro. Wypisy ze szpitali itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newrwusek ja tak mówi tylko to co słyszałam a własciwie odladałam:)też wydało mi sie to dziwne ale skoro mówili o tym w tv to zwątpiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to wielka ruina- tzn nie jest tak źle ale nie mieszkamy tam jeszcze tylko cały czas remont- teraz robimy łazienkę- wszystko od podstaw, nowe sciany i podłoga i wyposazenie no i najważniejsza elektryka- całą instalacje trzeba wymieniac i bedzie mega dużo brudu i kurzu od tego kucia- ale jak już bedzie gotowe to zapraszam Was na grilka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak WIOLKCIA jak trzeba cała elektryke robic to napenwo bedzie duzo kurzu i pyłu , ale dacie rade i bedzie bardzo ładnie :) Raz zrobione porzadnie bedzie WAS słuzyc przez alta :D No my planujemy remont w pokoju gdzie spimy,ale nie wiemy kiedy nam sie jeszcze uda bo Maz musi miec wolne z tydzien minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem:)w każdym bądz razie ja z solarium nie korzystam i w ciąży nie zachodze jak korzystałam też nie zaszłam:)i pewnie nigdy nam sie nie uda, widocznie tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA no ja dzisiaj kucharze zupe pomidorowa z ryzem :P A na weekend zrobie ala gołabki :) XMONIKAX no ja tez niekorzystam z solarium i nie bede, nie moge. Nie smutaskuj sie! Kazdej z nas sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas jest z tym gorzej że nie mamy możliwości bycia tam codziennie bo praca swoją droga a jak wolne to 1 dzień za mało by więcej porobić. tak więc maksymalnie 10 dni w miesiacu tam jesteśmy i dlatego to tak się wlecze. a robimy wszystko sami bez fachowców. dlatego czekamy na urlop- bedzie pracowity ale jakze satysfakcjonujacy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA no tak, jak sie robi tak na raty to ciezko idzie. No mój maz tez sam robi zawsze remont dlatego czekamy az bedzie miał wolne a sami nie wiemy kiedy zaczac ten remont. Nerwsuku co tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie dołuj się!!! nie wolno!!!! uda się zobaczysz :):):):) Czekajaca- mniam zupka :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO jest ofera tej mojej nowej ginekolog do której mnie skierowała obecna, co sadzicie ? Oferta Okresowe badania profilaktyczne badanie ginekologiczne ultrasonografia cytologia badanie piersi Lecznie i profilaktyka problemów ginekologicznych diagnostyka i leczenie niepłodności (certyfikat BFS i RCOG Management of infertile couple) diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania diagnostyka i leczenie stanów zapalnych - badanie w kierunku wirusa HPV szczepienie przeciwko rakowi szyjki macicy diagnostyka i leczenie dolegliwości bólowych miednicy Opieka położnicza w ciąży ultrasonografia położnicza (Gabinet posiada akredytację do wykonywania ultrasonograficznych badań prenatalnych z certyfikatem Fetal Medicine Foundation oraz program komputerowy do obliczania ryzyka wystąpienia zespołu Downa). Antykoncepcja antykoncepcja hormonalna wkładki antykoncepcyjne (Spirala, Mirena) porady dotyczące naturalnej regulacji poczęć Cennik Wizyta w ciąży z USG 100zł Badanie prenatalne / USG położnicze 120zł Badanie ginekologiczne z USG 130zł Badanie ginekologiczne (wizyta kontrolna po leczeniu) 50zł Badanie ginekologiczne z USG i cytologią 150zł Cytologia 20zł Konsultacja w niepłodności wraz z USG 150zł Folikulometria 30zł USG ginekologiczne (na zlecenie innego lekarza) 80zł Założenie wkładki domacicznej (bez ceny wkładki) 300zł Szczepienie przeciw HPV 450zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika napisałas ze pewnie nigdy wam sie nie uda !!!! no co to za głupoty w ogole ??? uda sie i trzeba tak o tym myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tyle czasu sie staramy że już nie robie nadzieji, teraz już o tym nie mysle, jeszcze w ostatnim cyklu wierzyłam ale teraz juz nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku no to miłego relaxiku :) Mój maz tez wróci po 14. Ale chyba dzisiaj pojedziemy w góry słóżbowym autkiem zawiesc takie wieksze rzeczy tam, mam nadzieje ze sie uda. No ja mam juz zupke gotowa :) Drugie pranie sie konczy prac :P Jeszcze jedno tylko czeka! MONIKA ZAWSZE TRZEBA WIERZYC !!!!!!!!!!!!!! Nie Bajka nic nie pisała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×