Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

karten powinnas sama czuc... najlepiej znajdź sobie kalkulator dni płodnych i tam wylicz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem i czulam w poniedzialek po wizycie u lekarza i tak mi tez wyliczyl kalkulator ale teraz sie boje ze nie trafilam i wymyslam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam sciskam wszystkie dziewczynki i milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:( dziewczyny moj organizm po clo wariuje..... wiecie ze 2 dni temu mialam pozytywny tescik a na drugi dzien bol owulacyjny i do tego mialam juz spadek tempki i juz powoli zaczela rosnac. a dzis rano znow spadla i to bardzo:( przeciez tak duzy spadek jest raz w cyklu przed owulka a nie dwa razy. juz teraz nie wiem co i jak, czy owulka byla czy nie..... wychodzi na to ze ten test nie klamal tylko drugi raz wykryl owulacje co potwierdza tempka ZNOWU!!!! przeciez kobieta nie moze miec dwoch owulacji w cyklu no nie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Justys czytalam ze po clo moze byc podwojna owulka,dwa albo nawet trzy jajeczka w cyklu i dla tego na ulotce pisza ze moze bc po nim ciaza mnoga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:);)Ja dzisiaj 8 dc....ale sobie poszaleliśmy...aż za dużo:(:(:(:(bo wczoraj wieczorem i dzisiaj rano....muszę M przystopować...:):):) Dziewczyny mi już dnia brakuje na wszystko.....:(...ciągle brak czasu!!!!!!!!!!U was też tak????? Justys mnie się wydaje że będziesz miała podwójną owulkę:):):)moze blizniaki jednak??? Tak jak Kamila pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teraz Wam opisze co i jak na spokojnie bo wczoraj emocje były strasznie wielki8e i naszczęście pozytywne :) jak tylko zaczął robic mi to usg to było już widać dość spory pęcherzyk a w środku ciałko żółte i pyta się czy widzę bo tu jeszcze serduszku bije jak zobaczyłam to serduszku to prawie sie popłakałam ze szczęścia takie emocje że nie można sobie tego wyobrazić :) no jak zrobił jeszcze zbliżenie na to serduszko to już wogóle byłam w siódmym niebie i powiedział że seruszku bije tyle ile powinno być a ciąża jest wcześniejsza i stąd te całe zamieszanie nadal mam brac luteinę i kolejna wizyta 07.06.2010r. i tak za 2 tygodnie mam zrobić komplet badań :) ale się cieszę pomimo tego że wczoraj był 13-ty to był szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku a co powiedzial Twoj gin na opinie profesora? Skarbie ciesze sie razem z Toba i tulam mocno Ciebie i rybcie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla nawet mu nie mówiłam że byłam tu tamtego. ALe ten profesorek to tylko mnie zdenerwował a niby taki dobry miał być wszytscy go tak chwala a tu co ... mi nie pomógł i ja go napewno nie będę polecała nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brbelku to gratuluje po raz setny:):):):)No i marzenia się spełniają...... Tylko chyba nie mi za bardzo.... Kamilla....samopoczucie na zmiane...teraz pogoda tak fatalna że szok!!! I jak tu nie mieć podłego nastroju!!!!?? A u mnie jak z depresją raz Bosko!!! I cudownie...raz kompletnie do dupy!!! Tak bym już chciała mieć swoją rybkę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szralotko głowa do góry przyjdzie czas na ciebie i wierzę że już niedługo nie smuć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku jeszcze raz gratuluje:) kurcze moze macie racje i to podwojna owulka.... teraz juz nie wiem co myslec wiec jeszcze dzis i jutro pomecze M zeby tej niby owulki nie przeoczyc:) ale sie M ucieszy ze staranka sa przedluzone w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekasz sie szarlotko❤️ Berbelku to teraz nie wolno Ci sie denerwowac tylko cieszyc dzidzia:) a wiadomo juz dlaczego plamisz?? Widzisz skarbie jednak nadzieja czyni cuda;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys dla facetow staranka to najprzyjemniejsza czesc chyba wiedza ze musza korzystac bo pozniej moze byc ciezko;) czyli w tym miesiacu zmieniasz kochana tabeleczke;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jeszcze troszkę łez wyleję pewnie.....i to jest własnie straszne...kurczę już 6 cykl....a myslalam ze bedzie tak łatwo....wolę nie myśleć o tym bo się rozklejam...tak strasznie już mi brakuje rybci...powinnam być najszczęśliwszą kobietą na ziemi...mam wspaniałego męża....kupiliśmy olbrzymie mieszkanie,pieniądze są na wszystko....zdrowie do tej poty myślałam ze też mamy...a jednak :(:(coś jest nie tak i tak bardzo boję się że nie będzie wychodziło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla no nie wiem czy zmienie tabelke..... mam takie przeczucie ze ten cykl stracony jednak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys usmiech na buzce nie smuc sie kochana, uda Ci sie tak samo jak szarlotce i innym dziewczynkom❤️ A o straconym cyklu skarbie moge mowic ja a nie Ty kochana🌼 na poprawe humorku dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu to wszystko jest takie poplatane?.... myslalam ze po clo wszystkie pojdzie dobrze a tu takie zamieszanie sie robi z owulacja.... masakra:( no nic, ide troszke M pomeczyc bo staranka musza trwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Justys ja po CLO mialam teraz takie rewolucje, ze szkoda gadac! Wymiotowalam, bolala mnie ciagle glowa, podbrzusze, pewnie jakbym mierzyla temperature to tez by cyrki byly... Tylko, z ta roznica, ze po CLO mam owulacje dokladnie w 13 dniu cyklu, dwa razy tak bylo i testy mi to potwierdzaly, jak nie bylo owulki to negatywne a w 13 dniu cyklu dwie krechy. Nie martw sie, ja zaluje, ze nie pisalam sobie jaki mialam sluz, kiedy mnie cos bolalo bo w tym cyklu juz nie pamietam jak to bylo za pierwszym razem z CLO. Teraz juz nie bede tego brac, tylko moj mąż bierze i juz ma jazdy :/ Szarlotko nie martw sie tym, ze nie ma jeszcze dzieciatka,dobrze pamietam, ze Twoj mąż ma isc na badania? To wiele Ci powie, mi sie wyklarowala sytuacja i teraz zostalo leczenie! Nie chce Cie straszyc ale lekarz mi mowil, ze kierowcy ktorzy duzo siedza za kolkiem maja problemy z nasieniem bo sie jadra przegrzewaja:/ moj tak sie zalatwil przez gorace kapiele. Wyszlo 50% żywotności, 90% patologicznej budowy i 20% ruchliwe. Zaprzestal starych nawykow, łyka 5 roznych tabletek dziennie i sie okaze w lipcu. Jak najszybciej niech idzie na te badania, tyle mnie łez wylejesz! berbelek gratulacje! Pozdrawiam reszte dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Widze za samopoczucia sa różne... berbelku serdeczne gratulacje jeszcze raz... :) mowiłam Ci ze to moze było za wczesnie i dlatego nic jeszcze nie widac !!!!!!!!!!!!!! ale najwazniejsze ze jest wszystko ok, gteraz odpoczywaj, nie denerwuj sie i ciesz sie rybcią :):):) M pewnie zadowolony ??? justys Słońce TY działaj dalej i daj spokój z tymi testami, przestan o tym myślec tylko cieszcie sie soba z M :):):) Szarlotko a Ty czemu takie negatywne nastawienie? uda Ci sie zobaczysz, nie mozesz sie juz załamywac, będzie dobrze :):):) Kamilla a TY jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wlasnie zaczal mi sie bol lewego jajnika..... taki sam jak zawsze przy owulce. to juz drugi raz, moze faktycznie mam podwojna owulke po tym clo:) to termin @ sie lekko przesunie o okolo 2 dni ale jakos przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim BERBELKU gratuluje i bardzoooooo sie ciesze ze dzidzia rosnie i jest wszystko okay !!!!!!!! :P:P:P:P:P:P Zycze CI duzo zdrówka, optymizmu i radosci! :D:D:D:D:D: KARTEN no jak jest po owulacji to jest podwyzszona temperarura. JUSTYS no moze byc podwujna owulacja, tym bardziej po CLO :) Wiec mam nadzieje ze sie CI uda :D SZARLOTKO no pogoda jest fatalna, az sie nie chce z domnu wychodzic no ale trzeba. SZARLOTKO bedzie dobrze! Naprawde!!!!!!!!! U mmnie np nie jest tak rózowo moja droga! Mieszkamy z tesciowa w mieszaniu na nia zapisanym, zyjemy tylko z wypłaty meza, jedyna ulga ze tesciowa płaci wszystkie rachunki itp, ze zdrówkiem u nas nie za dobrze, bo ja po tarczycy, maz ma z serduszkiem, migdałami, był na przegrode itd... A MIMO TO JA CIAGLE WIERZE I MARZE O DZIDIZUSIU !!!!! Ja poszłam zaniesc spodnie do podwiniecia no i mi sie parasolka złamała to kupiłam taka zwykła i odrazu mi element rączki odpadł :( Jak pech to pech, mam nadzieje ze M mi sklei :( A my wczoraj bylismy zawiesz te rzeczy w góry i wrócilismy dopiero po 23 a maz o 4 do pracy wstawał, biedaczek :( Ale jak przyjddzie z pracki to smiało moze isc spac a o 18 mnie zawiezie do lekarza i wreszcie sie CZEGOS DOWIEM!!!!!! Najgorsza jest niepewnosc i niewiedza ! KAMILKA A CO U CIEBIE????????? KOLOKOKTA a Twój M bierze CLO na plemiczki tak? Zeby były lepsze? No ja zapisuje codziennie temperature, sluz, ból którego jajnika itp. NERWUSKU pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta...ale mój M nie jest kierowcą zawodowym....jeżdzi w dalekie trasy góra raz na miesiąc albo rzadziej...:(więc chyba to nie to....ale jeździ na motorze dużo...może to też wpływa...no nic ...zobaczymy..narazie nie jedzie bo jeszcze robimy pranie w dni płodne i dopiero potem mogę mu przerwę zrobić.....:):) A nastrój taki mam bo naprawdę jest mi smutno źle, przykro,i boję się że coś bardziej będzie nie tak...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×