Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
NIE NIE ODCZEPIĘ SIĘ BO TAK MI SIĘ PODOBA, PUSTE LARWY. Wy macie dzieci nie macie ani 1 i mieć nie będziecie tępaki za robotę się weźcie a nie za dzieciniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie będzie pouczał co to jest bachor, bachory wy macie a dziecko jest dzieckiem inteligentnym i grzecznym a wasze to bachory ,niegrzeczne buuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście wszystkie w urojonej ciąży, jak czytam te wpisy to się śmieje. Bylysie już w ciąży a zastanawiają się czy są w ciąży? Tak jesteście, bo wam hormony buzują równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Chyba nie będziemy się zniżać do twojego brodzika inteligencji. Płytko i gównem zalatuje, chyba odpływ Twoich "cudownych" myśli Ci się zapchał. Powodzenia! PS. Leć do męża, bo jeszcze poczuje się opuszczony (choć pewnie i tak ma dość takiego babsztyla), a dziecko to wątpię, że Ty masz...Żal, żal, żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Mirka daj znac jak na becie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Mirka a robilas jeszcze test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) my też zaczeliśmy się starać o drugą dzidzie teraz z pierwsza ciążą mieliśmy wiele problemów mam nadzieje ze teraz pójdzie Nam lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Aśka na becie byłam dzisiaj, wyniki będą wieczorkiem to napiszę. Test robiłam wczoraj rankiem, druga kreseczka była już nieco bardziej wyrazista niż dnia poprzedniego. A jak u Ciebie? Wdrozyłaś jakieś nowe "wspomagacze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Ale super Mirka :)) daj znac jak wyszly wyniki :) ja nadal walcze :) dzisiaj 8dc i wdrozylam dzisiaj ten castagnus czy jak to tam sie nazywa no i nadal lykam ten wiesiolek i kwas :)a Ty bylas na jakis wspomagaczach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Hej zonaTirowca :) zycze powodzenia zeby wszystko bylo dobrze i szybko sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tylko na internecie siedzicie, przez komputer cymbały się w ciąże nie-zachodzi, zal was ze przed kompem siedzicie i obiadu mężusiowi nie-ugotujecie, powinien was wszystkie w d**e kopnąć, żebyście się do pracy wzięły,pasozytki a nie pasożytujecie na mężu i jego pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIRKA30 gGlownem to śmierdzi od was, bo wasze hobby to tylko łózko i wieczne starania się i nic więcej, do roboty, co ten wasz maz w was widział ,chyba dwie lewe ręce do pracy, albo dobrze dajecie ,lenie śmierdzące na utrzymaniu mężusia jesteście, wstyd śmierdzi od was nieróbstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościsz? :p w końcu wiadomo co cię boli tak naprawde :D albo nie masz faceta, albo nienawidzisz swojej pracy i tez byś chciała na utrzymaniu męża siedzieć. Otóż moja droga wszystkie pracujemy. Wyjątek to te, które maja juz male dziecko w domu. Także pomylilas się, na nikim nie pasożytujemy. :) juz, lepiej ci? :) będziesz juz spać spokojnie i przestaniesz się tak denerwować? :). Nic dziwnego, ze żaden facet nie chce takiej wrednej i sfrustrowanej baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam dziecka i nie pracuje :) mężuś mnie utrzymuje :) i co mi zrobisz? Możesz tylko sie zesrac z zazdrości :D gowno mnie obchodzi co o mnie myślisz :) Już wrocilas z roboty i frustracje wylewasz? Zly dzień? Ojoj :) ja siedzę caaaaly dzień na kafe, mąż wraca i robi mi obiad i potem resztę dnia sie bzykamy :D pisz co chcesz zawistna babo :) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujecie siedząc na kompie i przez komputer w ciąże się zachodzi? hehe he hihi mam nie mam faceta, co cie to obchodzi gówniaro cuchnąca ,śmierdzący leniu zacofany ,dla was bez faceta i dziecka być to porażka, no bo wkoncu dwie lewe ręce macie do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ci do tego? Tak, jestem leniwa i dobrze mi z tym :) dobra, kończę te dyskusje, lecę na zakupy, wydawać pieniądze mężusia :D papa, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszcze wam, ze jesteście głupie baby? co same na siebie zapracować nie umia, grzebcie się dla tych 500 plus bo z was patola i nic więcej śmierdzi nieróbstwem, alkoholem ,fajkami i zasranymi gaciami. idź się ****ać żeby maz mógł spermę puścić, bo znowu nie zajdziesz i zaczniesz wypisywać ojej czemu mam 1 kreskę na teście ,bo maz cie zapłodnić niechce pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) Trolle i też muszą byś :) Otóż droga trolico chciałabym Cię uświadomić, że np pracować bym nie musiała ale pracuje po 8 godzin dziennie :) mam już jedną małą księżniczkę w domu :) my po prostu wymieniamy się poglądami i doświadczeniami wspieramy się mimo że się nie znamy i to jest piękne :) Wiem zazdrość niestety taka bywa że i na internetach musisz sie wyładować - seksu Ci trzeba tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"umią" hahaha. Dobrze, ze potrafisz na siebie zarobić, bo pisac w ogóle. Ja nie placze, ze jedna kreska, bo mam czas malować paznokcie i chodzić po imprezach, oczywiście za pieniądze męża :D a jak by bylo dziecko to bym nie miała na to czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 15;53 idź do garów bo coś przypalisz, maz powinien ci wylać zupę na łeb, żebyś zmądrzała,dzidziusia niechce z tobą tępaku ,bo jak by chciał to by cie dawno zgrzebl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteście pasozytki, uważaj bo se cipę zadrzesz paznokciami i na taka już nikt nie-wejdzie, trolico pusta. Maz to powinien wam po ryju dać za to siedzenie bezczynne, idź połóż się do łózka bo nawet obiadu nie umiesz ugotować i czekaj aż będziesz zapylona do późnej jesieni,ofiaro losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zajmij się malowaniem paznokci a nie trollo-waniem może to wyjdzie Ci lepiej. Obyś nigdy nie była w takiej sytuacji kiedy zapragniesz być matką, a los nie będzie Cie chciał obdarować cudem macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16;06 To po co ci dziecko pustaku? dziecko to nie zabawka, żeby je rzucić w kat, bo ty chcesz po imprezach balować i szastać kasa na imprezy, masz czas a do dziecka nie będziesz miała czasu, no zal po prostu zal, ze taka głupia a bierze się za dziecko o czymś to świadczy. Wy się tu wspieracie a maz ma was w d***e, żeby was wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie tez maluje a pisać mi nikt nie zabroni a co ja się umiem pogodzić z pewnymi rzeczami, a wy to desperatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiesz się pogodzić z tym, ze nikt cie nie chce? Nie widac :) ehhh ty zazdrośnico, szkoda juz słów na ciebie. Nikt ci juz tu więcej nie odpisze. Idź na inny temat, może tam z kimś podyskutujesz. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO GOSC 15;50 Nie jestem wredna ani sfrustrowana, sfrustrowane jesteście wy,bo tylko o ciąży myślicie i o niczym więcej .Biedne desperatki idźcie do banku nasienia, bo 500 plus nie dostaniecie a żyć nie macie za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;29 Nie nie pójdę, czy wam się to podoba czy nie, pogodzić to wy się nie-umiecie ze 500 plus nie-dostaniecie i w ciążę nie-zachodzicie.:) Pewnie już depreche macie ze w ciąże nie zachodzicie ,ojejciu jakie wy biedne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cisza wszystkie pobiegły nagle się bzykać, albo po testy do apteki, dorysujcie se druga kreskę na teście hehe hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim uposledzencom dzieci się nie nalezą i dlatego się nie możecie rozmnożyć ,natura wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×