Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Olenika co tam? Gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika już nie mogła wytrzymać czytania o mamusiowych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanija26
Tak czytam i czytam te wasze wiadomosci i ciesze sie ze wiekszosc z was zostanie mamusia.my z mezem staramy sie juz 9 lat i nic nie wychodzi.badania wszystko robimy i maz tez ma dobre.lekarz tez przepisal mi Ovarin.mam ich troche.w pazdzierniku mam isc na Laparoskopie moze to cos da bo tez bym chciala juz zobaczyc dwie kreseczki....nawet wyjechalismy za granice do pracy zeby o tym wszystkim nie myslec,jestesmy juz tu pol roku.ale po tylu latach nie wiem czy jeszcze jest jakas nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik0203
Nadzieja zawsze jest mi udało się po drugiej laparoskopi i po latach starań. Ale ja trafiłam do bardzo dobrej pani profesor która wiedziała co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f9/przyjaznie-z-wymarzonych-kreseczek-p_6598819 sali olq agata olenika i wiele innych ktore znam a pominelam przeniesmy sie tutaj bedzie zero chamstwa i wspieranie sie w staraniach oleniki ciazy rodzicielstwoe . Bo te forun schodzi na psy ciebie gosciu nie zapraszqm. Ale wszystkie inne dziewczyny ktorw chca pogadac.normalnie bez nacisku zapraszam chetnie doradzimy. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscanija a gdzie za granica mieszkasz ja w szkocji i w calym w uk jest cos takiego jak centrum pomagania zajscia w ciaze ja osobiscie nie korzytalam ale skoro badana sa ok a nie mozecie zajsc w ciaze warto sie udac jesli oczywiscie zamoeszkujesz na ternie uk. Zycze powodzenia a jesli bys chciala pogadac zapraszam do linku co podalam wyzej posrtaramy sie pomoc zawsze. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Cześć dziewczyny! Długo tutaj nie zaglądałam, muszę nadrobić zaległości. Co u mnie? Cały czas to samo :) Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
a co tu sie dzieje ze nikogo nie ma ??? halo halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Asia, dziękuję za zaproszenie, ale ja tam do Was najzwyczajniej w świecie nie pasuje :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika pasujesz tu nie chodzi o ciążę czy wychowywanie dzieci tylko o to aby być razem i utrzymywać kontakt bardzo ciebie nam brakuje i trzymamy kciuki za ciebie dlatego te forum założyłam abyśmy mogły wszystkie się dzielić swoimi przeżyciami. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka8523
Katharina: czesc, co powiesz o swojej historii? Ja jestem na koncu kolejnej @ i za tydzien bedzie kolejne podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaAnka
Nam się udało,jestem dopiero początek 3 miesiąca. Staraliśmy sie od roku. Niby według badań było wszystko ok. Może pomogło to ,że mąż brał przez jakiś czas Permen Repro,nie wiem. Ważny jest efekt. Pozdrawiam wszyskie starające się pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka gratulacje ! :) może po prostu odpuściliście trochę i dlatego wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka5823: Moja historia jest krótka ...staramy sie od pol roku i nic.... już nawet zastanawiam sie nad zrobieniem badań na płodność ... tak bardzo bym chciała zobaczyć te wymarzone dwie kreseczki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka8523
Katharina:a robilas jakies podstawowe badania, krew itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 4 miesiące brałam tabletki antykoncepcyjne w ostatnim miesiącu nie dostałam okresu tylko plamienia fakt nie brałam tabletek 5 ostatnich regularnie ale byłam u ginekologa stwierdził ze nic się nie dzieje . zrezygnowałam z tabletek bo chciałam miecz dziecko minęło od pierwszego stosunku już 13 dni robiłam test ciążowy i wyszedłszy negatywny czy to możliwe ze za wcześnie jest czy przeszyto ze miałam tylko plamienia to nie zajdę w ciąże.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zrzutka.pl/7v2k6m dziewczyny błagam wesprzyjcie moja koleżankę chociaż symboliczna Złotówka straciła swoje dziecko i zbiera na adwokata córeczka była bardzo chora zresztą historia jest opisana nie prosiłabym jeśli to nie byłoby ważne asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Hej to zowu ja,jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
My sie staramy bez lekarza,tyle wiem ze mam zsrowe jajniki i jajowody prawidlowo owulacje ale trzy lata bez pigulek,najmlodsza nie jestem,on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
My sie staramy bez lekarza,tyle wiem ze mam zsrowe jajniki i jajowody prawidlowo owulacje ale trzy lata bez pigulek,najmlodsza nie jestem,on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Wiem jak to jest mam dziecko kilkuletnie,podczas porodu cesarskiego ciecia nastapil krwotok,nie bylo za dobrze tragicznie!!!!!!!!dziewczyny w szpitalu w Grajewie zmienili mi grupe krwi poprostu wpisali inna,mama mnie zabrala stamtad taksowka do lomzy gdzie robiac mi transfuzja kierowali sie wypisem stamtad,ale ja bedac przytomna,zaprotestowalam i zyje,zbadali mi drugi raz grupe,moja racja byla,ale ja nie wnosilam pozwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co w związku z tym, że ty nie wnosiłaś pozwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:-) My tez z mężem już drugi cykl staramy sie o dzidzie dostałam od ginekologa ovumarin biorę dwie tabletki dziennie i czekamy do @ ( ma być 9.10) ciekawe czy będzie bo okres mam nieregularny ale tak czy siak od pon przytulamy sie kiedy mamy na to ochotę staram sie o tym nie myśleć ale tak sie nie da tym bardziej ze to początki starań to tym bardziej temat tkwi w głowie. Testu tak jak w poprzednim cyklu nie będę robić do czasu dopóki nie minie termin spodziewanej @ jeżeli nadal sie nie pojawi wtedy ginekolog. Póki co ...sie staramy :-D życzę powodzenia wszystkim staraczkom: -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka8523
Gosciu, ovumarin na co bierzesz? Cos Cu dolega? Ja sie staram nadal. Czekam i licze ze nie dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my z narzeczonym staramy się już rok. Za 3 dni mam mieć okres i znowu mam nadzieję, że może akurat się udało, chociaż wiem, że szanse są minimalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanija26
Hej dziewczyny.czy jest tu madzik0203.czytalam ze staralas sie 8 lat i w koncu sie udalo.ja staram sie 9 i echoo.w poniedzialek ide do leakrza bo aktualnie przebywam w Holandii i ide do lekarza rodzinnego.w polsce dostalam skierowanie na laparoskopie.wiec zobacze co mi powie rodzinny i moze da mi skierowanie na ten zabieg tutaj. No i mysle ze tutaj na terenie Holadnii sa bardziej doswiadeczni lekarze.Ja po swoich doswiadczeniach w PL dziekuje za ich leczenie.Tyle lat sie staramy to moze teraz w koncu uda sie.Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzika_888
gośćanija26, czemu masz takie złe zdanie o polskich lekarzach? Może tak trafiałas;( ja lecze się od poczatku tego roku w Invimedzie, u nas wchodzi w rachube tylko in vitro z kd, mąż ma mocne obciążenie genetyczne. Powiem Ci jednak ze ja jestem zachwycona naszym lekarzem. Bardzo wnikliwa, zyczliwa Pani doktor. A tam w Holandii lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×