Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Olenika trzymam kciuki!! Ja jutro mam miec okres lewy jajnik cos tam teges daje znać o sobie piersi ciężkie to pewnie malpa przyjdzie. Test jest rano robię:)/gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Gagunia, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaniss0
Witajcie:) za kilka miesięcy powitamy na świecie nasze pierwsze maleństwo:) nie możemy się doczekać. Myślimy już powoli o przygotowaniu pokoju dla dziecka, łóżeczko i te sprawy:) zaczęliśmy się już nawet rozglądać za mebelkami:) dostałam takiego natchnienia, że najchętniej zmieniłabym wystrój całego mieszkania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.09 bardzo interesująca wypowiedź ale co ona wnosi do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadana
Gagunia jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dupa jak zwykle:( ale okres jeszcze nie ma wiec czekam aż się daj boże nie pojawi;-)/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliannka
Ja zaczynam kolejny miesiąc starań i znowu ta nadzieja że może się tym razem uda. Niedługo jedziemy na wakacje i może zmiana klimatu coś pomoże . Tak dużo słyszałam o tym ze to tez pomaga. Poczekamy zobaczymy . Daje jeszcze trochę czasu bez pomocy ale jak nie wyjdzie wracam do lekarza po jakieś tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam z wakacji płodne byly na wyjeździe i pewnie nic z tego/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadana
Gagunia a test robiłaś w końcu? U mnie niby dwa tygodnie po owulacji test wyszedł negatywny ale w dniu spodziewanej miesiączki już pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam rano i jedna dolujaca padludna krecha/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Mi się chyba przez te leki wszystko już pomieszało... w 14 dc w lewym jajniku była owulacja, prawy w 16 dc miał 19 mm. Przecież jest po owulacji, a są chwile że mnie te jajniki kłują jak na owulacje.. Piersi mnie bolą tylko i wyłącznie z zewnętrznej strony, tak jakoś dziwnie..no i sutki przy dotykaniu bolą bardzo. Czuję, że mi te leki wszystko pomieszały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Gagunia, a jak się czujesz? jakieś objawy dziwne? lub też mniej dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika ten dziwny bol piersi dobry znak... Czytałam ze to pierwsze objawy. U niektórych jeszcze bardziej widoczne żyły. Masz tak? U mnie oprócz powiększonych piersi jak zawsze przed okresem nic/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadana
Oj Olenika ... wszystkie objawy książkowe :) nie marudź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Nie mam tak.. piersi już mnie nie pierwszy raz bolą przed okresem.. sutki też kiedyś bolały, ale dość dawno. Miałam/mam podwyższoną prolaktynę i to dlatego. Poza tym? Dzisiaj delikatnie z trzy razy pobolewał mnie brzuch na okres... Nie dziewczyny to nie ciąża, niestety :( Tylko te wszystkie leki.. Boje się, że mi coś podziabały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadana
Myślę, że lekarze wiedzą co robią, nie zamartwiaj się nie potrzebnie. A kiedy masz termin miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech jakas ogarnięta dziewczyta mnie doprowadzi do pionu bo chyba zeswirowalam:/ dwa dni po terminu znowu zrobiłam test i nie wiem czy to druga kreska czy zaciek bo widac tylko pod swiatlo:// w pokoju jest lekko różowe pól bez kreski. Ech po co ja brałam ten tez pod swiatlo tu jest zdjęcie ale nic nie widac pod swiatlo widzę kreskę albo zwariowalam http://m.fotosik.pl/zdjecie/25d0aec21a40af00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia:) zapomniałam się podpisać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniknela jednak zwariowalam:D/ gaguniA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gagunia ja tu widzę jakieś cienie poza tą główną kreską. Jaka czułość ma test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo na tym zdjęciu to tak za bardzo nie widać. 25 chyba. Teraz wyschło i jest cień cienia i to pod swiatlo. Wiec to wkrętka byla. Kreska jest albo jej nie ma i nie ma sensu jej sid doszukiwać na sile:) czekam cierpliwie na @/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gagunia, czasem pod światło widać miejsce w którym miałaby się pojawić druga kreska. Jesli to tylko cień to test negatywny, jesli jest jakieś zabarwienie to coś może się tam dziać. Który masz dc? Może powtorz test rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Gagunia, nie ma ostrości na teście.. :( Nie widzę nic oprócz jednej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia pisałam to dużo razy moja kreską znikająca na teście leży koło mnie teraz i się śmieje powtórz test jutro asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, kreska od pepka w dol czy moze to byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj powinnam miec @. Nie robię juz tych testów. Denerwuja mnie tylko i szukam wyimaginowanych kresek:D nie będzie okresu i będzie beta i koniec. Tak gościu pionowa kreska oznacza ciążę z siedmioraczkami gratuluje. Boże baby co wy takie niedouczone... Masakra/ gaguni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gagunia, jak u ciebie? Olenika, a jak się czujesz ogólnie po tych lekach? Fizycznie jakoś odzywasz skutki duphastonu czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mnie nie było a jak byłam tonie pisałam bo nie miałam jak a jak podpisałam to krótko . Wybaczcie ale mam problem z synkiem. Zmieniłam już w czwartek na ostatnie mleko które można kupić bez recepty od soboty mały ma biegunkę znaczy rzadka kupe robi ją po 8razy dziennie od wczoraj doszły jeszcze odruchy jakby miał zaraz wymiotowac się dusić . Ide za godzinę do lekarza bo już nie wytrzymam męczy się strasznie a do tego te okropne kołki szlak mnie trafi jak znowu mi nie wypisze mleka specjalnego już tak od tygodnia męczy się on i my nie wiem już co mam robić normalnie ci za chory kraj . Jak będę miała trochę czasu to napiszę coś więcej i was powspieram ale narazie mam urwanie głowy bo mało śpi i w dzień. I w nocy tragedia jakąś. A ja zamiast normalnie już zacząć funkcjonować jeść to ja nadal jem tylko obiad i kolację przy mężu bo zupełnie nie mam już ochoty po całym dniu i nocy uganiania się z małym jeść wolę sobie chwilę poleżeć niż cokolwiek wsiąść do ust . Jestem już wykończona a zarazem szczęśliwa że go mam. Mąż już mnie się pyta czy nie mam dosc dziecka że tak daje mi w kość jeszcze widzi że jestem tym wszystkim zmęczona ale podziwia mnie bo się nie denerwuje a jakoś to wszystko znoszę dobrze że niedługo już weekend i mnie trochę odciąży bo nie mam sumienia go budzić w nocy do małego. Asiq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wygląda badanie seminogram? Można przynieść próbkę czy trzeba oddac na miejscu?/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia na kolke nic nie zrobisz oprócz ciepłych okladow na brzuszek a kupa dopóki nie jest zielona to nie ma co panikowac/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×