Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

per

Samotnie wychowuje 8 letniego wnuczka! Szukam kobiety!!!

Polecane posty

Mam 54 lata, córka kilka miesięcy temu zmarła! Więc ja sam podjąłem się opieki nad jej synkiem. Od 5 lat jestem rozwodnikiem. Mam dwóch dorosłych synów, jeden syn jest już od kilku lat wdowcem wychowującym samotnie dwie córki a najstarszy został starym kawalerem. Moje dziecko które najbardziej kochałem zostało mi odebrane, córka została skrzywdzona kilka razy, zostawił ją łajdak samą z dzieckiem a teraz ten gnojek chciałby kontaktu ze "swoim" synem. Od pewnego czasu poczułem że potrzebuje też czegoś więcej!! Kobiety z mógłbym porozmawiać, do której mógłbym się przytulić, kobiete obok której bym zasypiał. Spotykałem się już z kilkoma kobietami, były nawet dwie kobiety 20paro letnie. Jednak ja potrzebuje kobiety z którą miałbym o czym rozmawiać! Chciałbym nawet żeby to była kobieta która ma ponad 20 lat i samotnie wychowuje dziecko bo została skrzywdzona przez jakiegoś śmiecia. Miała by we mnie wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchodzi sie 2 razy...
dziadzIa idź szukaj babci a ni e panny po 20stce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:O mialem dwie 20 paroletnie ale chce dojrzałej,ale moga być 20 l letnie z dzieckiem:O hahahahaha Wez daj ogłoszenie na sympatii ,ale nie desperackie jak tu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia sia sia
starym dziadom mówimy kategoryczne NIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w tym złego że szukam kobiety której moge dać wszystko, taka kobieta mogłaby na mnie liczyć. Wziąłbym za nią odpowiedzialność, pomagałbym jej we wszystkim! Dobrze zarabiam, gdyby nie chciała to nie musiałaby nawet pracować! Napewno gdybym się związał z samotną mamą to napewno zaopiekowałbym się nią i jej dzieckiem. Niczego by im nie brakowało. Teraz opiekuje się własnym wnuczkiem i ciesze się że mam go przy sobie! Lubie dzieci i z miłą chęcią bym kolejny raz został ojcem!!!. Teraz mam wnusia i dwie wnuczki które wychowuje mój syn z moją pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaa
chciałabym takie super faceta jak Ty:D napewno musisz być dobrym człowiekiem:) zrobiłeś coś tak wyjątkowego:) , nie każdego człowieka stać na taki gest:) mam 20 lat i synka który ma trzy latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ,ze na forum sie ktos odezwie? Moiwe konto na sympatii załoz na randkach ,a nie tutaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umeal
Ja mam 30 lat , trójke dzieci i jestem po rozwodzie :O uwolniłam się od męża :( który traktował mnie jak swoją własność :( ale czasem marzy mi się jakiś wspaniały mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyłem na to że znajde jakąś kobiete tutaj,wcale by mi nie przeszkadzało to że jest np.młodsza i nie ma dla mnie znaczenie to czy ona ma jedno dziecko czy trójke.Choć sam chciałbym jeszcze zostać ojcem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staremu capowi ruchu ruchu sie
chce polec agencje towarzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do purdelu ale nie tutaj niewi
nnym dziewczynom glowe zawracac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co Ty
jesteś jakiś zboczony? :O potrzebujesz seks..? :O Chetnie by sie poruchalo taka 20 a moze i nawet 18 latke?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro chcesz mieć dzieci to ci
dziękuje! Może gdybym nie musiała dziecka rodzić i byłabym na Twoim utrzymaniu to może skorzystałabym z oferty:( chcesz mieć dupe to iść na dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Panie Autorze!!! Czytam to z ogromnym niesmakiem.Jak mezczyzna po 50-tce ma odwage mlodej kobiecie tak zmarnowac zycie.Kobieta 25 letnia to dopiero wkracza w zycie.Skala doswiadczen zyciowych jest przeogromna.Jak trzeba byc nieodpowiedzialnym, by mlodej kobiecie tak zmarnowac najlepsze lata u swego boku.W tym wieku to zaczynaja sie choroby, nie mowiac juz o prostacie czy braku potencji.Na dodatek mysl z zostaniem ojcem jest niedorzeczna.A kto poniesie konsekwencje wychowania.Mlody czlowiek ma wieksze szanse wychowac potomstwo ,niz facet tuz przed emerytura.Jakiz to smieszny widok pary, gdzie u boku mlodej kobiety kroczy stary indor z opadnietym grzebieniem.Mysle, ze uroiles sobie w glowie , ze starosc jest twoim zaprzeczeniem.Chyba, ze tu nie przyznajesz sie i szukasz oiekunki, ktora bedzie Ci pampersy zmieniac.Mlode kobiety, zanim wpadniecie na pomysl zwiazania sie z takim panem po 50-tce pomyslcie co bedzie za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam opiekunki tylko kobiety z którą mógłbym spędzić reszte życia!!!! Napisałem że mile widziana jest kobieta która ma ponad 20 lat i jest samotną matką!. nie musi mieć koniecznie tyle lat ale nie miałbym nic przeciwko! Akurat mam lepszą kondycje niż nie jeden młody chłopak! Ja wychowuje 8 letniego wnuka,zastępuje mu ojca i bardzo dobrze sprawdzam się w tej roli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że mężczyzna wiąże się z młodszą kobietą wcale nie świadczy o tym że marnuje jej życie! taka kobieta może się czuć przy takim facecie bezpieczna! chociaż by pod względem finansowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj panie ty stara świno
fajnie byłoby poużywać jakaś młodą laske:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym bezpieczenstwem finansowym to nie przesadzaj.Nie wiem kim jestes( no chyba , ze jestes rentnerem i odcinasz kupony od odsetek))z zawodu , ale prace traca i mlodzi i starsi ludzie.O ile mlodszy jest na rynku pracy poszukiwany to po 50-tce sa marne widoki na jej znalezienie.Mam nadzieje, ze czytales program rzadowydla ludzi 50+.Jesli nie zgromadziles duzego dorobku finansowego, to jestes dla takiej kobiety potencjalna kula u nogi do osiagniecia wieku emerytalnego.Wizja bezpieczenstwa finansowego jest iluzja.Poza tym nie sadze, ze gdybys rzeczywiscie byl bogaty ozenilbys sie, czy nie spisalbys intercyzy.Poza tym wchodzi dziedziczenie dzieci.Wiec nie mam oczu kobietom.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwigaaaaaaaaaaa
gdyby napisal ze jest biedny to ciekawe czy ktoraby sie odezwala, a tu juz powoli sypia sie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miku skaaa
wiec ile zarabiasz? ja mam 25 lat i 7letnią córeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój :o .. wasze komentarze chamskie są nooooo... nie wiecie jak to jest z samotnością szczególnie już w starszym wieku...kiedy synowie, córki mają własne życie ... to chyba normalne że ktoś chce być z kimś i jakoś sobie normalnie życie układać :) bo każdy ma do tego prawo :o! nie wszystko opiera się na sexie i tzw. "ruchu ruchu" :o żal mi jak niektóre komenty czytam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wszystko opiera się wyłącznie na seksie!!! Mnie chodzi o to by mieć kogoś bliskiego!! ale owszem seks jest bardzo ważny w związku! Zarabiam prawie 90 tysięcy miesięcznie! więc spokojnie zapewniłbym byt tej kobiecie jeśli by za mnie wyszła! tak samo zapewniłbym byt jej dziecku jeśli by je miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8333
Ja mam 25 lat , piecioletniego synka i chetnie bym sie z panem umowila ale moi rodzice chyba by mnie zabili :( jest pan w wieku mojego taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj bmn
facet ile jeszcze razy bedziesz zakładał te bzdurne tematy wymyśl coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wcale by mi nie przeszkadzało to że jest np.młodsza" - ha! pewnie, że nie! A któremu starszemu facetowi przeszkadzałoby to, że ma młodą dziewczynę do... no właśnie... Czemu starzy faceci nie szukają sobie równolatki lub takiej która byłaby mniej więcej w ich wieku? Najlepiej młodej zawrócic w głowie i zmarnowac młodośc odbierajac szansę na zbudowanie normalnego związku... lepiej jak później się na ulicy widzi jak idzie ulicą niby ojciec z córką tyle tylko że się obejmują lub trzymają za ręce. Stary facet szukający młodej kobiety to dla mnie tylko i wyłącznie EGOISTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I PO TEJ KWOCIE WSZYSTKICH ZATKALO....HA HA ALLLE LYSO WAM GOSC MA KASE I NAPEWNO LEPIEJ WYGLADA NIZ CO DRUGI Z WAS MALOLATOW I MA PRAWO ZNALEZC SOBIE KOBIETE MYSLE ZE ZADNA 20 LATKA NIEPOWSTYDZILA BY SIE WYJSC Z NIM NA SPACER BO NAPEWNO JEST TAK ZADBANY I WYPACYKOWANY ZE JAK TRZYDZIESTKA WYGLADA .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedział że młoda dziewczyna nie zbuduje normalnego związku ze starszym facetem? który by o nią dbał, przy którym nie musiałaby pracować! Mam dobrą kondycje fizyczną! i wierze w to że dałbym szczęście kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to daj to szczęście mnie
ja zrobie wszystko co tylko powiesz mam 18 lat i też kilka miesięcy temu urodziłam dziecko w tym roku koncze zawodowke ale nie bede musiala pracowac gdy sie ze mna ozenisz urodze ci 5 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×