Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Czesc :) Dziewczyny, nie uwierzycie, ale u mnie dzisiaj przez caly dzien padal SNIEG!!! Chyba pani pogodzie sie swieta pomylily ;) Naked, Ty traktuj forum jak blog a ja bede jako notesik z obserwacjami atmosferycznymi ;) Jade do sklepu po orzechy, do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus hehehehe...dobre sobie :D:D ..patrz i kurtałke musialas zalozyc :( mykaj po orzechy i wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked a czyżbyś była na 3-dniowym wyjazdowym szkoleniu ?;) Jak wrażenia ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P a ja wlasnie wrocilam ze spacerku, bylam z pieskiem:P... dzis pobiegalam godzinke, ale czuje ze przez sieta skosztuje jakiego pysznego ciasta:P... mysle ktore wybrac, chyba sernik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Kochana;)- ale nie ukrywam, ze chcialabym pojechac na szkolenia np. do Krakowa ...o tak, tak:D (wiecie, ze w Krk nigdy nie bylam:P wstyd normalnie:P) bylam zalatana strasznie w weekend a w pon szefo byl caly dzien to musialam byc grzeczna:P PS. w sobote mialam okazje zobaczyc w szkole cialo-idealne :P przyszedl mlodzieniec na towarzyski i wcale nie ukrywal sie gdy zmienial podkoszulek :D Dziewczyny...wysoki, opalony, zeby proste i biale, blizna (wiecie- blizna to historia :D), chudy ale tak swietnie wyrzezbiony - niczym chudsza wersja Apolla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam :) Naked, a zagadalas tego Apolla ? ;) Ide chyba sobie poczytac, bo ostatnio jestem spragniona kontaktu ze slowem pisanym, niekoniecznie kafeteria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacked, ja mam najblizsza rodzinke w Krakowie, jak bylam mala to bylam tam kilka razy do roku a teraz juz nie chce mi sie jezdzic do cioci na wakacje:P ale bylam tam w zeszlym roku w pazdzierniku na weselichu i bylo fajnie:)... no i w zeszylm roku bylam tez tam robic prawo jazdy:P...jakims cudem zdalam, a w wolnym czasie zwiedzalam sobie sama wszystko, Krakow jest piekny, ale mieszkaja tam zupelnie inni ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus- z luzna gadka nie mam klopotu, problemy rodza sie pozniej ..:) no ale Apollo mial swoja Apollonie (czy ja wspomnialam jak sie ruszal..no poezja:P) Kochana, brakuje CI madrych slow ..rozumiem, rozumiem :( :D a co masz zamiar czytac?;) Alvinku, ja sie tam 5lat juz wybieram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylismy tam na weselu to jakos dziwnie na ans patrzeli:/:P... pierwsza rzecz, maja zupelnie inne zabawy weselne niz my poznaniacy... dla mnie jakos nie smieszne i wogole.. sa malo spontaniczni, wszystkoo musi byc oh i ah, no i dla mnie nie znaja sie troche na zartach, sa bardzo "wygorowani"... a jak np siegalam po kieliszek bo pilismy to tez mi tylek objechali, ze pije:D...albo po 8h zabawy zdjelam buty, to juz wogole bylam na jezykach, ze to nie wypada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku moze trafilas na taka rodzinke tylko;) u mnie w centrum tez sie zdarzaja takie 'wypadki' .. no a na weselu to tez cale wieki nie bylam:( eh Alvinek..dolujesz mnie :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAlvinek..ja to nie wiem czy Ty zartujesz czy nie..bo ja caly czas:P ale spokojnie, poznamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Nacked:P... nie no ja tez zartuje, ale tak na serio ja naprawde jestem niezdecydowana:/...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D... :P co myslisz o tej proteinowej?:P wiem duzo bialka, niedobrze na nerki itp itd.... chce znac Twoje zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo? samo bialko...nie, nie i nie ;] Tobie sa potrzebne zdrowe, zbilansowane i odpowiednie dla Ciebie posilki plus cwiczonka:) styknie by tluszcz sie topil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku ja też pytałam o Dukana Naked ( przeczytaj stronę nr 3 tego topiku).;) Ja też lecę.;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti to jeszcze byly czasy kiedy pisalysmy tutaj 'sam na sam' :P ... ale laboraty to Nam wychodzily :D uczucie jak przy ogladaniu czarno-bialych fotek :D .. ahhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Nacked, ja jednak sprobuje tej proteinowej.... nie krytykuj tylko prosze, jak sie nie uda to trudno, czlowiek uczy sie na wlasnych bledach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku ale ja tam napisalam tylko ze trzy minuchy z miliona jakie niesie za soba Dukan...mysle, ze nie warto probwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) Achhh... mi też już krążą różne myśli po głowie bo dziś znów na wadze 70kg;( Dołuje mnie strasznie ta liczba.:( Obwodów nie mierzyłam może się nie zmieniły:) Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti zmierz sie to pogadamy;] Aga ale spadek jest;)...fakt faktem, ze wg mnie powinnas zmienic sposob treningu. Do aerobow to przyzwyczajamy sie szybciej niz nam sie wydaje i pozniej zeby jakies zdrowe efekty byly to trza biegac maratony ( co oczywiscie jest bzdura bo nie chodzi o katowanie miesni)...a Ty dzien w dzien cos...tak wiem, ze ADHA ale sa na to sposoby- zapisz sie na taniec :P i juz masz dwie h ruchu:)...to na pierwszych stopniach nie jest az nadto meczace;) poza tym wspominalas, ze chcialabys sie nauczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc obwody się raczej nie zmieniły. Podawałam je tu 21.02. i są chyba takie same choć ja to się chyba zmierzyć nie umiem dokładnie.;) Ale tak to nie wygląda dobrze: talia - 78 biodra-100-103 udo - 61 łydka 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja sie jakos mniej zaczelam waga przejmowac :) W srody mam zawsze kontrolne wazenie a dzisiaj nawet nie weszlam na wage. I tak mam ciagle okres wiec dopiero sie zwaze w niedziele. Wiem, ze chudne, bo wczoraj w pracy musialam sobie sama dodatkowa dziurke w pasku robic,bo mi spodnie spadaly ;) Jutro moja siostra idzie do dietetyczki, bo jest juz zdesperowana. Mowilam,ze jesli pani bedzie probowac wcisnac jej diete 1000kcl to znaczy,ze nie jest dobrym dietetykiem. Pani przez tel poinformowala ja,ze dla kazdego dostosowuje diete indywidualnie w zaleznosci od zapotrzebowania, aktywnosci fizycznej itp wiec brzmi niezle. Poza tym tworzy swoje diety w oparciu o diete srodziemnomorska,czyli duzo ryb,oliwy z oliwek,warzyw itp. Naked, czy bede mogla sie z Toba skonsultowac w razie czego? Bo naprawde juz mi tak szkoda mojej siostry i bardzo chcialabym jej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×