Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Naked, znasz hiszpański, super... Zawsze bardzo chciałam się uczyć tego języka... Może zapiszę się do Ciebie na lekcje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie słonecznie i już prawie 10 stopni.Niedługo idziemy na spacerek.;) A wieczorem mam aerobik.:) Naked no to niezły masz ten trening. Tam w tym atlasie przeczytałam że na daną partię mięśni po jednym ćwiczeniu hmmm..ale jeszcze dziś tam muszę zajrzeć co by jutro więcej pomachać... Jest tam też opisane ćwiczenie z obciążnikami na nogi.:) MIŁEGO DNIA Czytałam dziś art o odżywianiu i spodobało mi się stwierdzenie : To nie w kawie siła, lecz w dobrych węglowodanach i witaminach :):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu wreszcie Was widze :)...juz mialam pisac, ze kapituluje i zebysmy sie inaczej komunikowaly.. ( w ogole stracilam motywacje do skrobania tutaj. Wy juz duzo wiecie, a te nowe topiki tutaj mnie przerazaja:( ) (...ale wrooooc - i zaczynamy od nowa,poki co :P) Czesc Kochane.:) Doti ten moj trening to tylko tr. silowy :). Staram sie robic tak by mi sie pozniej wszystko trzeslo:) Jesli chodzi o Ciebie , to mysle, ze ten FBW bedzie super:) Zapoznaj sie z cwiczonkami i do dziela. ( na wieksze partie po jedym cwiczeniu, na mniejsze mozna dwa ) Aga -hiszpan jest boooski :) nie ma takiego drugiego jezyka na swiecie:P Moj poziom nie jest za wysoki ale podstaw sie sama uczylam:) nooo, poza tym wychowalam sie na Esmeraldzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Też już widzę mój ranny post.;) A my niedawno wróciliśmy z długiego spaceru i mały jeszcze szalał na podwórku.Teraz śpi umęczony po obiadku.Jejku chciałabym codziennie taką pogodę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może jutro pojadę na takie polowanie jeśli dziadek zajmie się małym.;) Pochwal się potem zdobyczami.;) Łódź - chętnie bym wskoczyła na Piotrkowską.:D Kiedyś kupiłam tam jakieś ciuchy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam też to : Trening z hantlami dla kobiet Ćwicz 3 razy w tygodniu według poniższego planu Wszystkie ćwiczenia wykonuj powoli, stale napinając mięśnie, unikaj szarpanych ruchów. Powinnaś czuć pracę mięśnia od początku do końca każdego ćwiczenia. Kontroluj ruch od początku do końca. Jeżeli dopiero zaczynasz ćwiczyć, wykonuj po jednej serii każdego ćwiczenia przez pierwsze dwa tygodnie. Potem zwiększ ilość do dwóch, następnie trzech serii. W każdej serii ćwiczenie powtarzane jest 10-12 razy. Po okresie wstępnym (roztrenowanie), czyli po ok. 2-3 miesiącach, dla zintensyfikowania treningu ćwiczenia łącz w superserie lub ginantserie. Superseria to dwa ćwiczenia wykonywane pod rząd, gigantseria to trzy lub więcej. Każdą super- i gigantserię powtarzaj 1-3 razy po 10-12 powtórzeń każdego ćwiczenia. Mięśnie brzucha jednak wymagają większej ilości powtórzeń. Należy dążyć do co najmniej trzykrotnego wykonania zestawu składającego się z 3 ćwiczeń przy liczbie powtórzeń 20-30. Ćwiczenie 1 Wykroki Stań w pozycji wyprostowanej, w każdej dłoni trzymając hantlę. Lewą noga zrób wykrok w przód, uginając ją w kolanie pod kątem 90 st., nogę zakroczną zaś pozostaw wyprostowaną. Wróć do pozycji wyjściowej. Ćwiczeni wykonuj naprzemiennie na każdą nogę po 10 razy., Ćwiczenie 2 Wypady w bok Stan prosto ze złączonymi stopami, hantle trzymaj w dłoniach opartych w talii. Prawą nogą zrób wypad w bok, a uginając ja przenieś na nią ciężar ciała. Powróć do pozycji wyjściowej i wykonaj ten sam ruch w druga stronę. Powtórz ćwiczenie po 10 razy na każdą nogę. Ćwiczenie 3 Przysiady na jednej nodze Stan tyłem do taboretu, opierając na nim stopę lewej nogi. Hantle nie as tu konieczne. Dłonie oparte na biodrach. Ostrożnie zginaj kolano przedniej nogi, opuszczając tułów możliwie jak najniżej, a następnie powróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 10 powtórzeń na każdą nogę. Ćwiczenie 4 Unoszenie nogi w pozycji klęcznej podpartej Klęknij obunóż, podpierając się z przodu rękami. Plecy powinny być proste. Odwiedź do tyłu prawą nogę, napinając pośladki i tylna część uda. Wstrzymaj ruch przez chwilę i powróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 10 ruchów i powtórz to samo na druga nogę. Po kilku tygodniach możesz zastosować obciążniki na kostki. Ćwiczenie 5 Wymachy nogi do tyłu Pozycja wyjściowa jak w ćwiczeniu 4. Unieś lewą nogę zgiętą w kolanie do góry, wypychając stopę możliwie wysoko. Ruch ten powtórz 10 razy na każda nogę. Ćwiczenie 6 Wyciskanie hantli Stań prosto ze stopami rozstawionymi na szerokość barków. Trzymaj hantle w rękach uniesionych d góry i zgiętych w łokciach pod kątem 90 st. Dłonie skierowane do przodu. Unieś obydwie ręce do góry napinając mięśnie naramienne. Opuszczaj ręce powoli i pod kontrolą. Wykonaj 10 powtórzeń. Ćwiczenie 7 Unoszenie hantli bokiem Stań prosto ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, z hantlami w dłoniach opuszczonymi wzdłuż tułowia. Unoś ramiona do poziomu, nieznacznie uginając je w stawach łokciowych. Powróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie 10 razy. Ćwiczenie 8 Podciąganie hantli jednorącz Pochyl tułów równolegle do podłoża. Prawa ręka obciążona hantlą, a lewa oparta na taborecie. Podciągnij hantlę maksymalnie do góry, prowadząc ramię blisko tułowia i napinając mięśnie pleców. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz 10 razy na każdą stronę. Ćwiczenie 9 Rozpiętki Połóż się na plecach z nogami ugiętymi w kolanach i stopami opartymi o podłoże. Podnieś ramiona z hantlami tak, aby znalazły się nad klatka piersiową. Przenoś powoli ręce na boki, zachowując lekkie ugięcie w łokciach. Napinając mięśnie klatki piersiowej, opuść ramiona na boki jak najniżej i wróć powoli do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 10 razy. Ćwiczenie 10 Pompki Połóż się na brzuchu, dłonie rozstawione na wysokości barków, opierając się jedynie na dłoniach i palcach stóp. Osoby początkujące wykonują ćwiczenie z kolanami opartymi o podłoże. Wyprostuj ramiona, przy trzymaj ruch i powoli opuszcza tułów uginając ręce w łokciach i PRAWIE dotykając klatka piersiową do podłoża. Plecy trzymaj cały czas prosto. Wykonaj 5-10 powtórzeń. Ćwiczenie 11 Unoszenie przedramion Stań prosto ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, w każ ej dłoni trzymając hantlę. Strona grzbietowa dłoni skierowana jest do tyłu. Uginając ramiona w łokciach, unieś hantle na wysokość klatki piersiowej. Napnij mięśnie dwugłowe (biceps), zatrzymaj ruch i powoli opuszczaj. Wykonaj 10 powtórzeń. Ćwiczenie 12 Prostowanie rąk (triceps) Stan prosto z ramionami wyciągniętymi ponad głową, oburącz trzymając jedna hantlę. Łokcie powinny być blisko głowy. Ugnij ręce w łokciach i opuść hantlę za głowę. Prostując ręce wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 10 razy. Ćwiczenie 13 Unoszenie nóg Połóż się płasko na plecach, dłonie grzbietem do góry podłóż pod pośladki. Unieś wyprostowane nogi i z tej pozycji opuść je, starając się nie dotykać podłoża. Powtórz ćwiczenie 20-30 razy. Ćwiczenie 14 Skrętoskłony Połóż się na plecach, unosząc obie nogi i splatając ręce za głową. Naprzemiennie uginając i prostując raz jedną raz druga nogę, staraj się przeciwległymi łokciami dotykać kolana. Ćwiczenie wykonaj w jednostajnym tempie, zachowując równomierny oddech. Wykonaj 20-30 powtórzeń na każdą stronę. Ćwiczenie 15 Spinanie brzucha Połóż się na plecach z nogami ugiętymi w kolanach i stopami opartymi o podłoże. Spleć ręce za głową i napinając mięśnie brzucha, unieś się ok. 30 st nad podłoże, tak aby dolna część łopatek przylegała do podłoża. Zatrzymaj ruch i powoli wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 20-30 powtórzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti bylas na Piotrkowskiej :D ...naladowana sklepami,klubami i ogrodkami z piwem:) wieczorami wyglada bardzo niekorzystnie. Osobiscie wybieram Twoja hacjende, przedmiescia i plantacje truskawek :D pochwale sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze by mi się filmiki przydały.:P Ale na you tube nic nie znalazłam... JA naprawdę nigdy się nie interesowałam hantlami...aż się sama sobie dziwię.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie nudyyyyy...wieczorem to już żywej duszy nie zobaczysz na ulicy ( no oprócz latem ) i nic się nie dzieje... ALe dla małego jest super.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielo Cie .. bedzie z Ciebie silaczka :D (wg mnie za duzo na nogi cwiczen- ale to tak na pierwszy rzut oka bo wczytam sie w domu dopiero:) ) Co do hantelek..na poczatek, wg mnie jak najbardziej :) i tanie sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki WIELKIE:) No bo przy tych hantlach bym mogła machać samymi gryfami ( jak butlami z wodą ) po1,5KG każdy albo potem po 3,5kg lub 5,5 kg na jedną rękę. Idealnie by było jakby krążki z tego zestawu miały po 0,5kg a nie 1kg.Ale jestem chyba już zdecydowana na to. Tyko jeszcze te ćwiczenia jeśli możesz mi dobrać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Założyłam swój topic, ale Jedna z Was zaprosiła mnie tutaj. "odchudzałam" się na wielu topikach, ale albo umierały albo wchodziły tam laski, które na dzień jadły jogurta , jabłko i finito. Ja jestem za racjonalnym odchudzaniem. Przyjmiecie mnie do siebie? dodam, że ważę ok 63 kg (po świętach) przy 171 cm. Wiem, że tragedii nie ma. Chodzi o rzeźbę. mam zwiotczały brzuch , boczki, pulchne uda. Wiem, że samą dietą nic tu nie wskóram, bo wagę mam w normie. Ćwiczę raz w tyg aeroby raz siłowe i codziennie a6W , skakanka. Niestety nie mam czasu na więcej - praca, dzieci, studia. Liczę, że wiele się od was nauczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może napiszę co dziś zjadłam tylko się nie przeraźcie bo dużo tego. Może ktrórejś z was nasuną się jakieś wnioski i coś mi podpowiecie, bo mimo, że mam jako taką wiedzę o prawidłowym odżywianiu to w obliczu NAked zaczynam widzieć ile jeszcze nie wiem:) NAKED szacun!! śniadanie grahamka z makrelą w pomidorach i masełkiem, pomidor cebula, kawa zbożowa z mlekiem II śn. pół banana, pół mandarynki, pół jabłka 2 łyżki płatków owsianych parę orzechów, pół kefiru dużego - taki mix obiad schab pieczony w rękawie , szałata z sosem czosnkowym (na bazie jogurtu) duuużo tego podwieczorek - kawałek pasztetu domowego z ogórasem kolacja 200 g twarogu z tuńczykiem i pół papryki kurde nie za dużo tego??? ale ja jestem w ciągłym ruchu ze względu nba dzieci i może przez 12 godz uzbiera mi się 3 godz. siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cajtku (moge tak?...prosze:P) oczywiscie, ze mozesz dolaczyc:) Tylko najpierw, prosze zapoznaj sie z problemowym regulaminem :D (napisany na szybko wiec moze byc chaotycznie:P) so: 1. nie glodujemy 2.jemy prawie, ze zgodnie z zapotrzebowaniem i wg przewidywanej aktywnosci 3. w zwiazku z powyzszym dbamy o posilki okolotreningowe 4. bo, w zwiazku z powyzszym, trenujemy jak Balboa :D ..ale widze, po jadle, ze jestes gotowa na Nasz topic:) to tak na wstepie-teraz mozesz napisac cos o sobie:)..co studiujesz?podobnie jak prawie wszystkie z nas, masz pociechy..ogolnie, smialo mozesz sie pochwalic swoja osoba:) (dzieki za szacun:) ale ja tez duzo nie wiem ..:) ) Doti nic nie kupilam 😭 A co do FBW - cwicz sobie wg schematu: nogi-plecy-klatka-barki-ramiona(bic, tric, ew. przedramiona)-brzuch. Rob sobie z atlasu po jednym cwiczeniu na kazda partie, dwa na ramiona. Niekoniecznie trzeba robic brzuch bo (bede to powtarzac i powtarzac...) przy praktycznie kazdym silowym jest angazowany (powiedzialayscie to rowno ze mna?:) ) Urozmaicaj to sobie- w sensie, ze w jednym trenigu na nogi rob to, a w drugim co innego...i tak z kazda czescia ciala- wiesz o co mi biega?:) I rob sobie tak trzy serie z ciezarkami:)...czyli, ze wracamy do poczciwego atlasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam, mogę być Cajtek :) Dzięki, że przyjęłyście mnie do swego grona. Parę słów o mnie. od 4 lat jestem mężatką, mam 24 lata, dwoje dzieci - 2,5 roku i rok. studiuję filologię germańską. więcej napiszę jutro bo synek nudzi że chce spać. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję Naked - jutro mam w planie pomachać.;) Po aerobiku czuję się extra.:P Heheheee fajny ten nasz regulamin.:D Zeit wg mnie Twoje menu nie złe.:) I na pewno nie jest tego za dużo.;) A w jakim wieku jesteś ? Aga jak tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meine Zeit, możemy podać sobie rękę:) Też nie mam nadwagi - 66-67 kilo, ale problem nr 1: uda, boczki i dół brzucha. Mam 25 lat i synka prawie dwuletniego;) Tylko że przez pewien czas bardzo głupio się odchudzałam - 1000-1200 kcal, potem codzienne ćwiczenia itp (moja mama twierdzi, że trzeba mniej ćwiczyć i mniej jeść:P). Teraz staram się jeść racjonalnie, co 3 h, po południu ograniczam węgle (chyba że mam ciężki trening). Dziś bylam na Krav Madze. Świetna sprawa - troszkę mam łapki poobijane, no i to byly moje I zajęcia, więc niektóe ruchy trudno mi powtórzyć. Ale chyba będę chodzić;) Trochę samoobrony nikomu jeszcze nie zaszkodzilo:D Wrzucę jadło: I śn. - bulka orkiszowa z bieluchem i dżemem; bananek II śn. - 11.00 - serek w. z pomidorem; pomarańcza obiad - 13.30 - ryż z tuńczykiem i sosem pomid. własnej roboty:D 17.30 - serek homo z łyżką dżemu i orzechami 19.00-20.30 trening 21 - 2 wafle ryżowe z warzywami i serkiem (tekst mojej mamy: "nie powinnaś już jeść - po pracy jadłaś, a teraz też?":P) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ah jak przyjemnie gdy cieplo wreszcie jest...:D czesc z rana :) Doti- prosze Cie bardzo;) Aga- naruszylas 3pkt regulaminu..zolta kartka;] Ewus - witaj w domu;) opowiadaj gdzie bylas i jak bylo :P Cajtku- moje proste myslenie mnie nie zawiodlo- to tak odnosnie germanistyki:P...calkiem duzo juz osiagnelas jak na swoj mlody wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Naked, masz wysmienita pamiec ;) Pytalas gdzie bylam, niestety nie w Hiszpanii :P ;) tylko w Cork (drugie co do wielkosci miasto w Irlandii). Bylo bardzo milo. Jest tam naprawde pieknie, szczegolnie w zachodniej czesci hrabstwa. Jesli chodzi o notatki atmosferyczne ;) to pogoda bardzo nam dopisala. Czasami w ogole nie potrzebowalam kurtki, bo bylo tak cieplutko. Nie bede szczegolowa omawiac tego co skonsumowalam przez ostatnich kilka dni, bo mnie Naked wyrzuci z topiku;) Nie bylo najgorzej,ale nie bylo tez dobrze. W kazdym razie koniec tego dobrego. Wracam do mojego jedzenia (za ktorym tesknilam) i do cwiczen. Niby aktywnosci fizycznej mialam pod dostatkiem, bo bardzo duzo chodzilismy poniewaz ja zawsze chce zobaczyc i doswiadczyc jak najwiecej rzeczy przy takim wyjezdzie. Poza tym pochwale sie jeszcze,ze zostalam pocalowalam kamien elokwencji wiec teraz bede bardzo ,,wygadana,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAKED a ja myślę, że wcale dużo nie osiągnęłam jeszcze. Studia nieskończone, jeszcze nigdzie nie pracowałam, nie mam własnego domu, ani mieszkania Wyszłam za mąż bardzo młodo, bo mój mąż jest sporo ode mnie starszy i nie chciał żenić się po trzydziestce. Dzieci chcieliśmy mieć od razu po ślubie żeby je "odchować", póki nie pracuję. Mojemu Ślubnemu marzy się jeszcze jedno, ale póki dom nie będzie gotowy to ani mi się to śni:) Tak w ogóle kiedyś byłam śliczną dziewczyną - 53 kg przy 171 cm, cera jak u lalki, włosy kręcone długie, biuścik idealny - nie było faceta, który przeszedłby koło mnie obojętnie...a teraz???? masakra - moje ciało to flak, włosy wyprostowały się w ciąży, połowa z nich wypadła, cera się zepsuła, zamiast cycków mam 2 naleśniki z kropkami na środku - wyglądam jak chodzące nieszczęście - do tego cierpię na rzadką chorobę skóry - bielactwo i wyglądam jak krowa łaciata - samo mleko! Mój mąż jest baaaardzo przystojny... wiem, że kocha mnie taką, jaką jestem, zresztą daje mi to odczuć, ale ja sama czuję się źle sama ze sobą i boję się, że on też zacznie mnie tak postrzegać. no i dlatego tak ciągle walczę o chociaż perfekcyjną sylwetkę...no bo z resztą i tak nic nie zrobię...no to się wyżaliłam wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie! 🌼 mam nadzieje ze po mojej dlugiej nieobecnosci przyjmiecie mnie z powrotem:(... Malo bywam teraz na kompie, bo mam duzo pracy, oprocz chodzenia do szklarni popoludniami sprzatam moja szklarnie w ktorej bede miala fasolke i ogorasy, dlatego tez cale popoludnia do wieczora tam siedze, musze sie w dwoch tygodniach z cala robota zmiescic a malo jej nie jest bo 5 lat nikt tam nic nie robil:/... Tak wiec, chcialam przejsc na Dukana, no i przeszlam i nie wytrzymalam, po prostu zle sie czulam... Fakt, chodzilam najedzona itp ale to nie dla mnie, jakos mnie mdlilo itp itd.... najlepiej czulam sie na moim jedzonko, tzn wszystko tj, moje zapiekanki warzywne, miesko, jakis nabial.... Mam nadzieje kobietki ze sie na mnie nie obrazilyscie, a Ciebie Nacked przepraszam za moja wlasna glupote:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Hantle dziś już w końcu zamówiłam...:D Póki co macham butlami ;) Naked napisałaś, żeby robić 3 serie z ciężarkami (załóżmy, że 6-7 ćwiczeń po 15 powtórzeń ) - czy to znaczy, że w każdym ćwiczeniu na daną partię mięśni mają być te ciężarki ? Czy tylko na ramiona a na nogi to bez ciężarków ? Dziś zrobiłam jedną serię tych 6 ćwiczeń po 15 powtórzeń każde : http://aktywni.pl/aktualnosci/cwiczenia-z-hantlami/ Wcześniej była rozgrzewka ( bieg,taniec,wykopy) a na końcu rozciąganie z panem w paski :P W sumie 30 min:) I nie rozumiem czemu mnie teraz trochę nogi bolą...przecież aż tak ich nie forsowałam:( Ale masz rację praktycznie przy każdym silowym jest angazowany brzuch a nawet chyba przy niektórych ćw rozciągajacych też;) Aaa i moje dzisiejsze łowy owocne - 2 bluzki sportowe i jeansy ;) A w zasadzie to szukałam butów wiosennych i nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) Ewus na pamiec nie moge narzekac, chociaz czasem wolalabym nie zapamietywac wszystkich szczegolow. Niemniej jednak, ciesze sie ze wypoczelas i worcilas zadowolona, cala i zdrowa:) Spokojnie mozesz nam tutaj sie wygadywac:) lubimy galudy:P Cajtku, przede wszystkim mialam na mysli Twoja rodzine:) Jestem niewiele mlodsza i kiedy Ty bedziesz posylac dzieci do komuni, wrocisz do swoje dawnej 'swietnosci' (bo wiesz, ze akurat to jest to nad czym mozna latwo popracowac?:) ), bedziesz menagerem w jakiejs niemieckiej firmie..ja bede pracowac w kolejnej pracy i oczekiwac na klimakterium :D No i nie zapominaj, ze nie zapomnialas calkowicie o sobie i swoim rozwoju:) Studiujesz-czyli nadal zachowujesz kontakt z otoczeniem z mysla o samoksztalceniu..pomimo obowiazkow rodzinnych:) Takze bardzo prosze mi sie tutaj nie przygnebiac. Przytulam:) Alvinku...bo bialko nie jest nosnikiem energii a jedynie budulcem. przynajmniej to juz wiesz:) ..Nie przepraszaj a zapoznawaj sie z regulaminem i pisz z nami:) Doti- aaa sie uparlas na te barki;] ..i 15 powtorzen to za duzo- jak przyjda hantle to dobierz ciezar tak by max 8 zrobic;) A te przysiady i wykroki tez robilas z butlami? Nam jest duzo ciezej wzmocnic nogi niz gore..co jak co ale z trica/bica nie korzystamy tak czesto jak faceci, a kuloski nosza nas cale wiec sila rzeczy, sa przyzwyczajone do dzwigania....no i zmierzam do tego, ze na nogi powinno sie dawac wieksze obciazenie..ale z tego co piszesz, nozek za mocnych jeszcze nie masz wiec zostan przy tym co jest:) Ja tez robie m.in wykroki i przysiady ale mam 16kg w lapkach:) Czworoglowy jak czworoglowy ale ten z tylu jak sie wzmacnia...i poslady :) Dziewczyny- macie stekac, pocic sie, jeczec..maja Wam zyly wychodzic, wszystko ma sie ruszac jak galareta..po cwiczeniach macie czus sie wypompowane,lzy maja sie wam cisnac do oczku ...mozecie tez mnie przeklinac, jak pomoze:D-tak ma wygladac trenign silowy........ do ktorego ja szczerze zachecam :P Ha- eJJmen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×