Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Doti, super, uwielbiam omlety:) Wczoraj mój plan uległ małemu przesunięciu - na pilatesie nie byłam, a Krav Magę odwołali - ale za to poszłam na basen - 45 min. pływania żabką i z deską:D A potem relaks w solance:) Jedzonko OK:) Może spróbuję dodawać węgle złożone do kolacji, bo zwykle jajecznicę albo serki wcinam... Dziś zestaw podobny do wczorajszego - na śniadanko bułka ciemna z serkiem i dżemem, na drugie owsianka z orzechami, na obiad pierś z indyka i troche sałatki warzywnej plus buraczki:) A potem się zobaczy:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) W końcu słoneczko z rańca.;) Niedługo wybywamy na spacer.:) Dziś trzymam się 5 zdrowych posiłków.Śniadanie nr 1(kromki razowca z szynką i papryczką) za mną.Na II owsianka.;) Wczoraj nie byłam na siłowni bo odwiedziła mnie koleżanka.Zaskoczyła mnie,bo od 3 tyg codziennie ćwiczy- siłowe z butelkami wody.;) I chce zacząć biegać. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś cafe szaleje bo nie widziałam wcześniej Twojego wpisu Aga a teraz nie ma mojego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kafeteria chyba upadek zaczyna oglaszac bo tak ostatnio zamula, ze golab pocztowy szybciej by do Was dolecial z wiadomoscia :D Doti, widzialam rano Twoj post o kolezance ( pomijam to, ze zaginal) ..to teraz mozecie razem cwiczyc;) silowo-silowo-i jeszcze raz silowo :P W ogole widzicie co sie tutaj dzieje? dieta goni diete :| nagle wszystkim sie przypomnialo, ze zaraz trzeba sie bedzie rozbierac ... Co do pogody (Ewus :D) to u mnie slonca brak bleee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się słońcem nie za długo cieszyłam bo jak wyszliśmy na spacer to zaszło.( i zmarzliśmy że hoho... Ta koleżanka mieszka właśnie nie zbyt blisko mnie więc razem nie poćwiczymy chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dieta za dietą i lawinowo ruszyły w tv reklamy cud specyfików odchudzających.... W mojej okolicy teraz furorę robi dieta Dukana.Z jednej firmy kilka dziewczyn już sporo zrzuciło i są zachwycone tą dietą.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zasiała zasiała... I ŻEBY PLONY ZBIERAĆ LATEM CZAS SIĘ OBUDZIĆ PORŻADNIE :d Właśnie przeglądam atlas ćwiczeń i nie wiem jak mam znaleźć te ćwiczenia z hantlami bo tu tego tyle ..na różne mięśnie... Naked a nie masz może jakiejś innej stonki z typowymi ćwiczeniami z hantlami dla początkującej siłaczki:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti o Dukana rzecz jasna ..:D i o to ze wszyscy go stosuja :| w domu powinnam miec tez inne linki z cwiczeniami :) sama glownie opieralam sie na atlasie...poprobuj sobie z butelkami cos porobic. Ta strona jest o tyle fajna, ze widac jak sie powinno robic poszczegolne cwiczenia..no i opis jest- takze ja mysle, ze warto sie z nia zapoznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny jecie owsiankę na mleku czy na wodzie...? Bo ja gotuję na wodzie, a potem zalewam mleczkiem:) Czytalam o diecie owsianej; podobno owsiankę nalezy jeść na wodzie; a przecież mleko nie jest be; takie co ja piję ma 50 kcal w 100 ml, no i wapń i pysznie smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś trzymam się godzin posiłków; piję co prawda 3 kawy w pracy, ale mam tragiczne ciśnienie:/ Kupilam zapas serków homo i wiejskich:D Jeszcze jakąś pyszną bułeczkę na kolację zakupię;) Ciemną oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja owsiankę to zalewam wrzątkiem (choć niby powinno się gotować ale problemów z żołądkiem nie mam) i czasem potem jak napęcznieją dolewam mleka 2 %;) żeby choć trochę wapnia było bo te bez tłuszczowe mleka są beee...sama woda.. No jak na każdą kawkę wypijesz 1,5 szklanki wody będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiszpan;) ..ale to sie samo skopiowalo :) takie tam moje wypociny.. najprostsze na swiecie :P jak zaczne pisac poezje rysunkowa (LOL) po ichniemu to Ci potlumacze :P:D Aga ..con leche por supuesto :P :D ..na wodzie to nie to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti nie mam innych linkow jednak:( ..musialam usunac w chwili eufori wywolanej 'atlasem' :P PS. bede ciocia :P i to podwojna bo blizniaczki w drodze .. ahh dwa male Bable kuci kuci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pomachałam butelkami trochę...zrobiłam 3 ćwiczenia - 2 siedząc i wymachiwałam w górę i na boki i jedno ćwiczenia trzymając butle z wykopami nóg w tył.;) ( ja w tym atlasie jeszcze się nie odnalazłam..). I 20 min 2/2 bieg z marszem.:D Ale ja do biegania się nie nadaję.Tak się zastanawiam czy dałoby coś jeśli np 20 min będę 3 min marsz szybki i 1 min biegu ? A to brat Twój będzie miał bliźniczki ? A kiedy mają się urodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti moja telepatko :) Czyli, ze Kochana skatowalas bareczki dzisiaj :D...dobrze, dobrze-zapoznawaj sie, stopniowo dojdziesz do wprawy:) co do tych biegow..to nie wiem jak u Ciebie z wydajnoscia- mnie nic by to nie dalo bo tetno szybko wraca mi no normy. Ale w tym chodzi o to by zdychac:) jak czujesz, ze zaraz puscisz pawia, miesnie odmawiaja Ci posluszenstwa to zaczynamy psychiczne katowanie siebie..i dalej Doti- dasz rade :D i sie nie poddawaj, szczegolnie, ze robisz te 20min 2/2 :) pozniej tylko skracamy czasy i biegamy szybciej a nie wydluzamy ..nu nu nu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa. nie brat tylko prawie siostra :P to dopiero poczatki sa ..ale ja wytrzymie :D...juz ja im wpoje to i owo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak się czuje - ledwo te 2 min przebiegnę...na początku to jakoś idzie ale potem już coraz gorzej.. A jakie Ty robisz te ćwiczenia z hantlami ? Ile serii i po ile powtórzeń ? Ile Ci zajmuje taki trening siłowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja robie splity - czyli cwicze dwie partie jednorazowo. Podobniez lepszy jest FBW (full body workout) gdzie robisz po jednym, dwa cw na kazd partie. Sama musisz zobaczyc co Ci lepiej pasuje i ktore cwiczenia ew. 'polubisz' :) Moje silowanie trwa 20-40min . Robie po trzy serie z hantlami o masie pozwalajacej mi na max. 7 powtorzen:) i przede mna zakup sztangi :D ..zastanawiam sie tez nad powrotem na silke gdy kurs mi sie skonczy- na strone 'pakerowa':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj odwołali ma aerobox:/ To pojeździłam 10 min. na rowerku, 35 na orbi, a potem 10 min. machania hantelkami (chciałam dłużej, ale siłownię mi zamknęli) Naked, ja w ogóle piję dużo wody, zwłaszcza po kawie. Ostatnio mnie suszy straszliwie; czuję się, jakbym zjdła coś strasznie słonego...Jak smok wawelski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×