Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Ewus, cwiczysz z Zuzia :) .. ostatnio bardzo popularna sie stala- no nie ma co ukrywac, ze jest dooobra :D Kochane jutro do Was dolacze bo teraz ide do wyra:P piszcie sobie :D dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, Twój jadłospis jest super:) Kurczę, przez tą pracę nie mam czasu porządnie zrobić czegoś do jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, jeszcze z nia nie cwiczylam,ale przegladam jej strone juz od jakiegos czasu. Jaki ona ma sliczny brzuszek ;) A Ty co sadzisz na temat cwiczen,ktore pokazuje i w jaki sposob mowi o odzywianiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Widze, ze jestescie wszystkie zajete :) Ja ciagle mysle,ze jest sobota.... Zaraz ide na miasto kupic makowiec i pozniej musze sie w koncu zabrac za swiateczne porzadki, bo u nas nic jeszcze nie jest gotowe... Czuje znowu miesnie, nie mam duzych zakwasow, ale tak przyjemnie mnie niektore partie ciala pobolewaja ;) Mam nadzieje,ze znajde czas dzisiaj,zeby pocwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Kochane ale to 36 to zawyzone bylo jak nic:) co jak co, ale 85 w biodrach to ja nie mam:P Doti nadal R :) w ndz robie ladowanie :D Kochana a Ty konczysz z bialkowo-tluszczowymi kolacjami? Ewus, Zuzia ten brzuch ma boski- nic sie nie trzesie, same miesniory :(. Jesli chodzi o trening to do lekkich nie nalezy-same te podciagania albo utrzymywanie sie na rekach i podnoszenie prostych nog w gore (wiesz o czym mowie?:) ) ..silna babeczka:) CO do reszty przemyslen to musze sie zaglebic na spokojnie bo wczoraj tylko na szybkiego polukalam;) Kurcze, pozniej czekaja mnie zakupy i az sie boje ... Do spisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zakupach na szczęście.:) Znalezienie miejsca parkingowego to dziś cud.:( I w dodatku u mnie śnieg padał...:( Naked ja nadal mam w planie kolacje białkowo - tłuszczowe ..tylko jakoś wczoraj miałam ochotę na ten chlebek.;) To czyli nadal R, a to co konkretnie ladujesz w niedziele ? Bo chyba na mazurka czy babę się nie skusisz ?;) No ja sobie nie odmówię ale w rozsądnych ilościach oczywiście;) Ewelina fajna ta stronka.;) I te ciałko to ona ma rewelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ja nadal ładuję...Szczerze mówiąc czuję się z tym źle, mam wrażenie że za dużo jem...No i na pewno za dużo wegli (ale nie mam orzechów - zaraz idę na zakupy).Dziś już jest bardziej racjonalnie - pierogi o 14.30, a na deser serek w. z orzechami;) Jeden posiłek musiałam rozbić, bo klient przyszedł. Ciekawe, jak jutro mi pójdzie...Zgodnie z moimi obliczeniami, muszę ograniczyć do 1800 (chyba że będę ćwiczyć - to trochę więcej zjem). Masakra normalnie, ale ręce mi już opadają... Pewnie za dużo ćwiczę i mam przemęczony organizm, bo nic nie chudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti tego jeszcze nie wiem ale pewnie cos w moim stylu;) a jajek to chyba nie tkne :P Wiosna zawodzi u mnie..jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo okropnie rano,ale po poludniu zrobilo sie ladnie wiec w ramach cwiczen poszlam na szybki 50cio minutowy marsz. Wczoraj gadalam S,zeby pamietal,ze ma nie jesc miesa dzisiaj a sama sobie zjadlam kanapke z sucha krakowska :P Kompletnie mi wypadlo z glowy,ze dzis Wielki Piatek, bo ciagle mi sie wydaje,ze dzis jest sobota. Naked, nawet sie na kawalek ciasta nie skusisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Ewus ja po popisaniu z Chantalka zaczelam sie zastanawiac nad swoja wrazliwoscia na cukier..co prawda nie tyje ale nie moge sobie od tak zjesc wysokich wegli zeby mnie pozniej glowa nie bolala..pewnie to ma tez zwiazek z tym ze sie odzywaczilam..sama nie wiem czy sobie badan nie zrobie dlatego tez Wam powtarzam, ze trzeba jesc wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ma być ciepło...Na szczęście:D Dziś porządnie się wymarzłam:/ Już po kolacji -jajecznica z pomidorem i szczypiorkiem, do tego kromka razowca:)Jutro obcinam:D Troszkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i wiecie co...kiedys zamówiłam sobie HMB i wlaśnie przyszło... Wypróbuję, podobno nieźle podkręca spalanie tłuszczyku;) W dni treningowe bierze się 3 tabsy, a w wolne - 1 na noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz chrapiecie sobie;) ...ja od ok 4h porzadki robie:| ... nie wiem kiedy jest odpowiednia pora na skladanie zyczen (o ile jest cos takiego jak odpowiednia pora na skladanie zyczen) ale.. Wesolych Swiat;) zoltych, bialkowych , slodkich, kolorowych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNYCH SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT :) No i mokrego dyngusa.;) Ha a ja dziś rano ucieszona bo na wadze miałam 68,5 :P Ja już nie wiem czemu mi ta waga tak skacze.;) Naked ja mam prawko już 14 lat.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti;) wzajemnie:) ..Kochana bedzie coraz lepiej, jesli chodzi o wage:) mam nadzieje, ze juz odpoczywacie z nogami pod sufitem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj byłam na basenie, ale tylko 0,5 h ostrego pływania; potem 45 min. relaksu w solance i szaleństwa na zjeżdżalniach:D Dzisiaj długi spacerk z małym. Jedzonko ok; śniadanko, II śn. i obiad super:D, jedyny grzeszek to 3 małe kawałeczki ciasta - po kolacji (ok.18.30 - ale bylam w gościach, a ilość ciastka malutka - tylko na spróbowanie, więc sama sobie wybaczam;) Wesolych Świąt dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tAKKK JUŻ ODPOCZYWAMY ..I IDZIEMY W KIMONO BO do kościoła wcześnie rano idziemy ;) JA dziś też 5 posiłeczków grzecznie - jedynie na podwieczorek trochę ciasta i babeczki było ;) Ale myślę że wszystko spaliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czejsc:) Oj sie wyspalam:P wczoraj przed 22 padlam jak po pracy w polu, doslowanie:| To spokojnego dnia i do spisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam Wam zyczyc wesolych Swiat :) Wyjezdzam jutro i nie bedzie mnie do piatku wiec do napisania wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellllo :)))) Jak tam ? Byłyście dziś mokre? Mnie mąż rankiem zaskoczył butelką wody a teraz deszcz pada i zaraz wychodzimy w gości więc znów będę mokra.:P Wczoraj podkręciłam bbbb meta a dziś już powoli wracam do normy.;) Naked zjadłaś wczoraj jakiś węgiel prosty ?;) Miłego po południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na razie mokra nie bylam...Ale zaraz teściowie przyjdą; teściu pewnie mnie obleje, bo z niego żartowniś:D W ogóle mi to świąteczne jedzenie nie smakowało...Dziś na śniadanie wrócilam do nieśmiertelnego zestawu - razowiec z maslem, ser bialy i dżem. Potem zrobilam straszną głupotę (czasami mam ciągoty z okresu zaburzeń odżywiania), to bylo tak głupie że nawet się nie przyznam:P W ogóle mam dziś kiepski humor...Stanęłam na wagę i pokazała 67,8:/ A wczoraj dużo nie jadłam (trochę węgli prostych wciągnełam, ale nie tyle, żeby waga skoczyła mi kilo w górę). W ogóle stwierdziląm, że jestem gruba, wyłażą mi boczki, uda ocierają się jedno o drugie, a na dodatek mam brzydkie wlosy, i się poplakałam. Potem zrobilam czystki w szafie i wywalilam polowę rzeczy )głównie dopasowane bluzeczki, trochę na mnie za krótkie). W ogóle czuję się jakbym byla chora, od kilku dni masakrycznie chce mi się pić ; aż usta mi popękały. To by było tyle...Teraz czekam na rosół, za któym nie przepadam, ale muszę zjeść łyżkę z grzeczności; potem kurczak z salątką grecką i pieczonym ziemniakiem...Może na kawalek sernika z brzoskwiniami się skuszę...I koniec. Od jutra zaczynam całkiem sama gotować - to, co uznam za stosowne:D Koniec z obiadkami mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeejho :) Ja dzisiejszy dzien zamierzam spedzic w domu :) musze tu troche uporzadkowac swoich papieruszkow i szukam juz jakis czas nowych inspiracji muzycznych-tyci cofnieta jestem :P Bylam na rundce po parku z psem kol. i ulice swieca takimi pustkami, ze nawet nie ma co wychodzic bo idzie sie tylko przygnebic- jak przed zaglada jakas:| Doti, wyjadlam troszke masy makowej z ciasta zeby babiczce przykro nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta, i po świętach:) Jutro rusza Wielki Plan:D Owsianka już ugotowana, czeka na godz. 8 rano:D A ja kładę małego i sama idę odespać - zmęczyląm się tym odpoczynkiem:P A jutro...Pilates i Krav Maga...Za to w czwartki i niedziele słodkie lenistwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) 6kwietnia2010..godz. 8cos...pogoda w centrum gorzej niz poludniu Europy--Ewus to specjalnie na potrzeby Twojego dziennika atmosferycznego :D (..a gdzie Kochana Ciebie wywialo? gdzies do cieploty?:) ) jak tam sie Dziewczyny trzymacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) Święta święta i po świętach.;) U mnie też szaro,buro i ponuro jak na razie.(tylko 4 stopnie wrrr )Wygląda jakby miało zaraz padać.Może się jeszcze przejaśni i wyjdzie słońce na trochę bo chcemy iść na spacerek. No i dziś już wracam do zdrowego odżywiania:)Bo wczoraj w gościach popróbowałam co nieco i ani na spacerze nie byliśmy bo cały dzień padało. Może też pojadę na siłownię dzisiaj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam naprawdę silną motywację:) W Swięta bylo troszkę mniej zdrowo - trudno znaleźć sałatkę bez majonezu:/ Al;e nie objadlam się, więc jest ok:) Dziś buleczka pełnoziarnista z serkiem homo i dżemem już za mną:) O 11 owsianka z nerkowcami i rodzynkami:D. W ogóle rozpisałam sobie godziny posiłków: 8-11-14-17-20...I będę się tego trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadła mi kwietniowy numer miesięcznika URODA i tam krótki artykuł :"Jedz więcej i chudnij">:) Fajnie napisane w zasadzie to wszystko o czym Naked nam mówi cały czas.;) Podają przykład, że jeśli waży się 65kg i uprawia jakiś sport powinno się zjadać codziennie : - 120-130g białka - to np: 150g chudego twarogu = 30g białka 300 g piersi kurczaka przed ugotowaniem a po ugotow to jest 60g białka puszka tuńczyka w sosie własnym to jest 25g jajecznica z jednego jajka i dóch białek to ok 15g białka - około 190g węglowodanów ( np 80 gr płatków owsianych to 55g węgli) - 32,5 g tłuszczów.( np 8 g tłuszczu to 6 orzechów nerkowca;) ) Węgle białko i tłuszcz w każdym posiłku.;) Radzą kolacje także ze złożonych węgli i niskim IG które ponoć nie zamienią się w tłuszcz ale zapewnią zdrowy sen i energię od rana np. 50 g ciemnego ryżu i 150g nisko węglowodanowych warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na omlet z tego artykułu : 5 białek jaj , 1żółtko, 50g płatków owsianych , 30 gr rodzynek lub żurawin czy innych bakalii.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×