Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

i jeszcze odniose sie do Twojej wypowiedzi- 'jakbym przestala chodzic na aero to bym przytyla'...wlasnie nie o to chodzi by pozniej sie przymuszac do cwiczen bo utyjesz...gdyby jesc wg tego ile potrzebujesz i nie cwiczyc a jedynie uciac troszke , to schudniesz przy odpowiednio rozkreconym meta,lezakujac:) wylicz to Kochana jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba miałaś rację bo teraz przy umiarkowanych ćwiczeniach 1-2tyg wyszło 2200 kcal. Ja to chyba te 1800 miałam już po odjęciu bo już to dawno wyliczałam i zakodowałam te 1800.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zanizylabys tez kcal ( bo malo ruchu) i ..chyba nie musze juz nic wiecej pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked,na orbim pracuje rekami tez i staram sie robic to prawidlowo. Dzisiaj sobie bardzo metabolizm podkrecilam,bo zjadlam jakies 2500kcl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked,ale teraz mnie boli brzuch z przejedzenia :D No nic,dwa razy nie czesto raz nie zawsze ;) Jako tak to szlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na łyżwach...Kolano dalej boli, ale tak dziwnie - jak siedzę i wstanę, bo jak rozchodzę, to jest OK. Posmaruję maścią traumon i będzie ok:) Dziś cały dzień jadłam...Massakra jakaś... Iśn - 7.00 - bułka orkiszowa z białym serem i marmoladą 8.30 - jogurt owocowy 10.30 - pół bułki orkiszowej z serkiem topionym, ogórkiem i kabanoskiem i jabłko 11.30 - druga połówka bułki 13.20 - banan 14.00 - Activia 15.30 -2 gałki lodów 17.00 - zupa pomidorowa z ryzem i omlet z jajka z szynką 20.30 - kolacja - kromeczka razowca z serem bialym, kakao Na oko - 1800-1900...Chyba zrezygnuję z banana albo jogurtu na rzecz dodatkowej porcji twarogu, orzeszków albo tuńczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Ty rozdrabniasz tak te posilki w pracy bo kolezanki mowia, ze duzo jesz? ...moze nieslusznie posadzam ale odpowiedz szczerze sama przed soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, w sumie to po prostu byłam głodna...Więc jadłam:) Nie miałam czasu żeby zjeść od razu całą bułkę. A tak podświadomie miałam nadzieję, że najem się połówką. Ciekawa jestem, kiedy przestanę tyć...:) Już 3 tygodnie jem inaczej, a waga wciąż rośnie, no i ciuchy są ciut ciaśniejsze (nie wszystkie, tylko te, które były tak na styk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i komentarz mojej mamy na widok prowiantu do pracy: "Boże, dziewczyno, ile żarcia..." (serek wiejski, tuńczyk w puszce, 2 duże kromki razowca, jabłko, 2 marchewki i 3 mandarynki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- wspolczuje, ze nie mozesz spokojnie zjesc. ja bylabym strasznie rozdrazniona :P czy u Was tez znowu 'bialo'? :-0 Ew. jak u Ciebie warunki atm.?:) odchudzaczko, a na Twoim biegunie?:D *Kochane, nie przejmujcie sie moim bledami, niestylistycznymi wypowiedziami itepe:P czasami jak to czytam to az mi glupio:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie wiosna i mam nadzieje,ze juz na dobre zagosci w Irlandii. Zima w tym roku byla najzimniejsza od 50 lat :) Zdazylo sie raz nawet -16 w jednej czescie Irl. Ciagle noce sa chlobne i rano wszystko jest oszronione, ale juz w okolociach 7-8 jak wyjrzy sloneczko to juz wszystko sie topi. Mam nadzieje,ze weekend tez bedzie ladny. Naked, ja czasami gadam tak po polsku,ze mnie moja rodzina nie rozumie ;) A w dodatku z S mowimy do siebie takim pinglishem,ze naszych dzieci to chyba nikt nie bedzie w stanie zrozumiec :D U mnie w domu jeszcze nikt nie mowi,ze duzo jem. Wszyscy sa wrecz pod duzym wrazeniem,ze tak dobrze mi idzie i ze juz od ponad 2 miesiecy nie jadlam slodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety też biało:/ Zaraz lecę na aero:) Dziś zamieniłam jogurty na białko (tuńczyk i wieśniak), no i nareszcie czuję się najedzona:D Nie jem dużo słodyczy, ale chciałabym je jeszcze bardziej wyeliminowac - lepiej pojeść trochę orzeszków:) Po aero - rybka z grilla z warzywami i ziemniaczkiem/kaszą, a na kolację duża porcja twarogu:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. to i tak cud ze Twoj S. rozumie pinglisha:D Ile ja sie wysluchalam i wysluchaje na temat tego co jem, ile jem, jak jem, gdzie jem :D grunt to przyjmowac to z usmiechem ;) i sie nie przejmowac, prawda Aga?:D Ew. jak juz tak dlugo nie jadlas slodkosci to raczej do nich nie wrocisz;) no chyba, ze bylas maniaczka..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak:) Nie będę przecież głodować:P. Po treningu wciągnęłam zupę pomidorową z ryżem i rybkę z grilla z papryczka i cebulką. Za jakąś godzinę zjem plaster twarogu....I tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale swoją drogą to masakra...Jem takie porcje jak mój mąż, a czasem nawet większe...Tylko że on potrafi zjeść słoik Nutelli na jeden raz, a ja słodyczy staram sie unikać...A moja mama rano mało je, mnie dokucza, a wieczorem - kiedy ja już w sumie kończę, ona dopiero zaczyna jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NakedTruth mam do ciebie pytanko jeśli możesz mi pomóc... z tego co czytam to znasz się na ćwiczeniach, mój problem to bolący kark przy brzuszkach, staram się nie ciągnąć głowy, nie ciągnąć brody do piersi ale kark boli i to szybciej niż brzuch, czy na podstawie takiego opisu potrafisz osądzić co robię źle? boję sie że zamiast pomóc brzuchowi to zaszkodzę karkowi :( jakbyś mogła to spójrz jeszcze na moje ćwiczenia i oceń rozgrzewka ok 5minut 4 serie po 15 brzuszków 4 serie po 15 unoszeń pośladków 2 serie po 15 z hantlami na biceps 2 serie po 15 z hantlami na nie wiem co :) po 10 wykroków na każdą nogę 2 serie po 15 przysiadów to robię co drugi dzień i zajmuje mi ok pół godziny do tego codziennie 15 minut na twisterze co sądzisz? coś zmienić, coś poprawić ? dodam że jestem strasznym leniem i ćwiczeń fizycznych bardzo nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka ... Slonce ... pewnie wybaczysz, ale nie moglem sie powstrzymac ... to Ty masz brode? ;) A skoro nie ciagniesz "glowy ... brody do piersi" ... to co Ty w koncu ciagniesz? P.S. wiem, czepiam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko;) cos musisz Kochana poprawic w tych brzuszkach bo przy prawidlowych spieciach nic procz brzuch nie moze bolec;) ...gdy kladziesz sie na podlodze i ukladasz raczki pod glowa to glowa przez caly czas wykonywnia cwiczen powinna byc w takiej samej pozycji( czyli broda do gory i raczki schowane pod glowa z nieuniesionymi do gory lokciami)...mam tez nadzieje, ze nie robisz 'pelnych brzuszkow' z pelnym unoszeniem az do ledzwi. zrob sobie swoja wersje powoli i zwroc uwage jak trzymasz lokcie i glowe. i przede wszsytkim podnos sie za pomoca brzucha a nie sila rak:) poza tym cwiczonka masz okej:) tylko brzuchol rob na sam koniec;) z czasem sobie utrudniaj dodajac jakies obciazenie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, borsuk, borsuk.....no mam brodę, nieowłosioną jakoś specjalnie ale mam, podbródek też mam, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja CIe sune...:D Borsuk u Nas na topicu:D ...toz to zaszczyt :)...napijesz sie czegos? herbatki, kawy...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked dzieki, czekałam na odpowiedź :) brzuszki robię z nogami podniesionymi i zgiętymi w kolanach i podnoszę tylko łopatki a co masz na myśli jeśli chodzi o obciążenia zabrzmiało tak jak do brzuszków ale pewnie chodzi o inne, o nogi? wykroki z hantelkami w dłoniach? o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) ja jutro tez taki silowy na nogi planuje:) polecam bo mozna sie ladnie upocic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegałaś dziś Naked ? Ja chciałam w końcu ale za zimno było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondziorno wieczorem ... Naked ... wiedzialem, ze kiedys nastanie taki moment, ze bedziesz chciala mnie otruc :( btw ... na nogi polecam ... orbitrek (max. obciazenie) + stepper ("chodzenie na palcach") - bezinwazyjne cwiczenia. Z ciezarami - jak ktosia ma "mocne" kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×