Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Gość odchudzaczka86
Dzięki Naked...tylko, żeby to było takie proste. a po czym ja rozpoznam, że już mam metabolizm sprawnie działający i moge obcinać p troszku kalorie?? na półtora miesiąca mam bal i jak w tedy będe ważyć jeszcze te dwa kilo więcej to bedzie mi widać już boczki w sukience:/ i te grube ręce. Ile czasu rozkręca sie meta? mo ze mam szanse jeszcze sie wyrobić do balu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, Doti, Doti :D - zaraz stuknie Nam dwa miechy jak sie znamy ;)..mnie nie oszukasz :P:D Kochana, grunt to nie omijac ani nie pomniejszac posilkow w ciagu dnia i bawic sie wysmienicie na urodzinach:) a czyje to?:) ode mnie rowniez - wszystkiego najlepszego dla solenizanta:) Ewus- raz na jakis czas takie jem:) ..wiesz co, ja sie chetnie zamienia i wezme Twoja z truskawkami:P dla mnie owsianka to tez zawsze cos dziwnego bylo, ale teraz dzien bez niej to dzien do bani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, te truskawki to takie chyba srednio zdrowe, bo jakby nie patrzec mamy dopiero luty :P Juz sie nie moge doczekac pysznych polskich truskawek, ktore pachna truskawkami i smakuja jak truskawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- mi to troche zajelo ( juz nawet nie pamietam) ..w ogole to moglabys sobie obliczyc zapotrzebowanie swoje podstawowe, gdy caly dzien lezysz, wg tego co Borsuk proponuje (gdzies na jakies stronie pewnie jest;) ) i pododawac kcal na aktywnosci... ja sie bawilam z waga i pomiarami..zmudne to i nudne -takze skorzystaj z tego kalkulatora i wtedy bedziesz wiedziala idealnie jakie jest Twoje zapotrzebowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie:( one sie od konca maja jakos pojawiaja? a Kochana tam u Ciebie to tez wszystkie owoce takie piekne ze tylko patrzec na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To solenizantka - okrągłe 30-ste urodzinki.:P Przekażę życzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hee a ja mam truskawki w sowim ogródku i to dużo dużo.Też się nie mogę doczekać.:: Uwielbiam też takie malutkie pomidorki samosiejki z ogródka teściowej mniamm są takie słodziutkie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- masz raj truskawkowy za oknem? ojaaaaa tez tak chce:P nie potrzebujesz pracownika do zbierania?:D:D dwa miechy i jak dobrze idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) Jak będzie bardzo obfty plon to pewnie będzie ktoś potrzebny.:P Zwykle zbieram w sezonie co drugi dzień 2 miseczki średniej wielkości.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, no owoce pieknie wygladaja, ale smakuja juz troszke gorzej i szybko sie psuja. Podoba mi sie tutaj to,ze praktycznie w kazdym supermarkecie sa dostapne naprawde bardzo egzotyczne owoce i warzywa,ktorych w Polsce pewnie trzeba by bylo szukac w duzych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja juz lece spac:) Spokojnej i przespanej (Doti;), Ew. po kawie;) odchudzaczko-daj juz spokoj tej pracy;) ) nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Doti toz to na plantacje zakrawa :D:D Ewus zgadzam sie..najlepiej to widac w programie Gillian, gdzie babeczki chodza i wynajduja warzywa o nazwach, ktore wylatuje mi z glowy po 4sekundach:) lece..cmokasy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mykam w kimono co by się wyspać dziś bo jutro nie wiadomo jak będzie.:P Nie wiem czy jurto zajrzę bo jak M w domu to się dzieje od rana.:B A w niedzielę do rodzinki jedziemy.;) Do spisania zatem :) ADIOS ADIOS ADIOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Poszlam spac po polnocy wiec to chyba nie tak zle :) Poza tym dostawca truskwawek za duzo wypil z kolegami wczorajszej nocy wiec zamiast owsianki zjadlam kanapki. Tez byly smaczne, bo z ,,polskiego,, chleba. Niedlugo pije shake i bede cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja zamierzam skorzystać z pięknej pogody i zaraz idę biegać:) Tym razem moja mama stwierdziła, że strasznie dużo jem...Na śniadanie ciemna bułka z szynką i serkiem i jajecznica z dwóch jajaek, 2 ciasteczka owsiane i herbata, a na drugie - pół bułki z dynią i serkiem w i kawa. Po bieganiu makaron z brokułami i serem:D A pote się zobaczy:) Wczoraj 1 h ćwiczęń...30 min siłowych i 35 na orbi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kolacje wczoraj zjadłąm wiejski i kabanosa, więc trochę tłuszczu było;) Do gina idę za 2 tyg...Urlop specjalnie biorę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked, wyliczyłam sobie z tej strony Borsuka... i gdybym tylko leżała i nic, nic nie robiła to moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 1400kalorii. Aguss.. to Ty nie masz okresu? gdzieś mi się o uszy obiło i to chyba właśnie ty pisałaś. Wiesz co, ja kiedyś jak sie głodziłam to też nie miałam okresu jakiś czas, ale sam mi powrócił. ale to było bardzo dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
jesli jednak pomyliłam Cie z kimś innym to sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzam sie111111
nakedtruth - 3 jajka i 200g brokułów na obiad - dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane:) odchudzaczko- w ciagu dnia pewnie masz duzo ruchu, co? jakies zakupy?na uczelnie na pieszo chodzisz? poza tym napisz jak wygladaja Twoje cwiczenia? i 1400 to malutko bardzo (na pewno okej wszystko wyszlo?:) ) wiec , na moje oko, po dodaniu aktywnosci wiecej niz 2 tysie na bank wyjda- szczegolnie ze jestes z tych co sie lubia wypacac --sama skakanka przez godzine, na calego spala ok.500kcal... Ewus- polski chlebek- jammi:P pewnie delektowalas sie pol godziny:)- ale juz niedlugo;) Agus- czemu wiesnior po wysilku a nie cos szybkoprzyswajalnego? no i akurat tutaj kabanos byl zbedny...Kochana powroc sobie kilka srton wprzod i poczytaj o posilkach okolotreningowych:) Przestan sie przejmowac tym co mowia inny- ja zjadlam na sniadanie prawie 1000 kcal;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie dalam wycisk :) Dawno sie tak nie wypocilam. Cwiczylam ponad godzine, troche rozgrzewki, 25 minut cwiczenia silowe i 20 minut orbi i 8 min rozciagania. Fajne to rozciaganie :) Kiedys sie zastanawialam czemu ludzie,ktorzy podnosza ciezary tak ,,dysza,,...teraz juz wiem ;) Wypilam grzecznie sheka przed treningiem i zjadlam platki owsiane z odrobina jog nat, po zjadlam banana i teraz gotuje mi sie 20gr makaronuz ciemnego i zaraz ide nastepnego shake sobie walnac ;) Naked, chlebek byl bardzo dobry, ale jednak nie taki do konca jak w Polsce. Dzisiaj zrobilam caly gar fasolki po bretonsku i chyba bede jadla ja przez tydzien, bo S nie lubi polskiej kielbasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked jak obliczyłam swoje średnie zapotrzebowanie, czyli mała intensywność w ciągu dnia plus godzina ćwiczeń - wyszło mi 2400kalori. teraz nie mam zbyt dużo ruchu, gdyż od raza do wieczora pisze prace i tak bedzie jeszcze napewno cały marzec. Na zajecia dojeżdzam autobusem, więc nawet za wiele nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzaczko, tak, to ja nie mam okresu...W lipcu zaczęłam się odchudzać - zdecydowanie obciełąm kalorie, wszystko co słodkie i tłuszcze... Teraz jem normalnie, ale okresu nadal ani widu ani słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oprócz obiadu zjadłam: deser z 3 gałek lodów i kawałków owoców, a niedawno kolację - 2 kromki razowca z twarogiem. Wiem, że po treningu powinnam zjeść białko łatwoprzyswajalne...A szynka może być? Tylko z czym...Np z kromką razowca? Zaraz idę pomachać sztangą i hantelkami...I tyle na dzisiaj:) Poszukam czegoś o tych posiłkach około:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się zastanawiam...Ile powinno potrwać rozkręcanie meta? Ja od 3 tygodni jem więcej; tak liczyłam, że w połowie kwietnia mogłabym spróbować niskowęglowodanowej. Jak to jest z tą dietą...Ograniczamy tylko węgle i zastępujemy białkiem i tłuszczami, tak? I jak z niej później wyjść bez jojo? Kurczę, macam sobie łapki, coś mi urosły od tych hantelków:P Zawsze miałąm ręce i obojczyki chude jak u kurczaka, za to krótką talię, boczki i bułeczki na udach:P Niby ważę 2,5 kilo więcej, ale obwody zwiększyły mi się o niecały cm...Biust - 84-85, talia - 70, biodra - 95, udo - 54. Gdyby nie te boczki, bylabym przeszczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×