Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Ewus :D Kochana wiesz ze ja tez sie dziwilam, dlaczego tak sie sapie przy silowych:D ja osttanio zwiekszylam sobie o dwa kilo i normalnie pot mi po ryjku splywa:P Kochana a robisz pompki? Kochana bo ja widze ze 'kreca' Nas te same sprawy:D - ciezary-orbi-rozciaganko:D:D a co robisz jak sie rozciagasz? moge Ci odsprzedac super pozy:):P Aga- po Ci niskoweglowa?;] szynka po treningu silowym okej ale w ilosci wykazujacej wiecej bialka niz sladowa zawartosc:) no i wegle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, dzisiaj rozciagalam sie z filmikiem 8 min stretch z youtube. Calkiem fajne te pozy. Porobie to sobie kilka dni i pewnie naucze sie na pamiec. Ale bede wdzieczna za odsprzedanie sprawdzonych poz ;) Ja na sztandze ,,wyciskam,, tylko 16 kg a cwicze z hantelkami 3 kg. Na razie nie mam zamiaru zwiekszac ciezaru,bo i tak jest mi ciezko i i tak juz sapie ;) Co do pompek, to wstyd sie przyznac, ale ja nawet jednej nie potrafie poprawnie zrobic. Zawsze mialam bardzo slabe miesnie rak i brzucha, mam nadzieje,ze teraz sie to zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, moje marzenie to pozbyć się boczków i bułeczek na udach:) Myślisz, że jak rozkręcę meta, to uda mi się to bez diety...? Mam straszne kompleksy z powodu boczków - nie ubiorę np. dzinsów i prostego sweterka (chociaż uwilbiam taki strój), bo mam wrażenie, że wszystko mi się boczkami wylewa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-na ten moment Kochana to Ci nie polecam tej diety:) a na pozniej ..zawsze mozesz ograniczyc wegle do okoltreningowych:) tez sie kiedys zastanawialam nad niskoweglowa ale ona ma sie nijak do treningow -przynajmniej u mnie, bo padlabym z glodu....ja czekam tylko wiosny i warzyw i owocow :P Ew. widzialam ten filmik (to ten z tym panem w paski?:D)..kurcze szkoda ze profesjonalistow nie wzieli do nauki innych bo CI panstwo za bardzo powyciagani nie sa i nawet zbytnio ze soba nie walczyli:-0 (przy wyciaganiu trica staraj sie chowac lokiec za glowa, przy lopatce ta raczka kieorwana na siebie powinna byc prosta a my dodatkowo powinnismy ja trzymac za przedramie i delkiatnie wcisakc, przy tym wyciaganiu tulowia na bok, oprocz tego ze raczka powinna isc maksymalnie w bok to jeszcze w gore, przy tym wyciaganiu poslkadow tez sie za bardzo nie starali...ogladalam bez glosu, wiec nie wiem czy o tym byla mowa:).. ja Ci cos na nozki dam:P- polz sie na plecach i proste nogi, unies na 90st wzgledem tulowia..trzymaj tak chwile(jesli nie uda Ci sie miec prostych-bo nie wiem na ile jestes powyciagana, to powalcz z nimi) a pozniej zacznij palce stop kierowac na siebie co by lydeczke troszke rozruszac:) nastepnie trzymajac nogi w tej samej pozycji, proste, zlap sie za palce(jesli nie siegasz do palcyy to za kostke, ale chodzi o to by nogi byly proste:) i powolutku przenos nogi za glowe ( powtarzam ze nie wiem jak masz nozki powyciagane, wiec jesli uda Ci sie miec proste to super a jesli nie to walczymy:) *przy takim stretchu tez sie mozna niezle upocic:) pamietam swoje poczatki- pot sie lal:) i chodzi tez o to by ciagle starac sie ze soba walczyc..oczywiscie na miare swoich mozliwosci zeby sobie krzywdy nie zrobic, ale zapewniem CIe ze takie pospolite szczypanie w miesnaich da sie przejsc:) pozniej zaby dac nozka odpoczac, na plecach leazac, przyciagnij je zgiete do tulowia i tak sobie chiwlke odpocznij:) Ewus, znam takich figur milion dwiescie-zrob ta i napisz jak Ci poszlo, to zobacze, w ktorej fazie wyciagnia jestes:) a tak w ogole to milego dnia..ja zaraz ide sie posilowac a pozniej lece pobiegac chwilke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, porozciagam sie wieczorem i dam Ci znac jak mi poszlo. Na zajeciach,na ktore uczeszczam w poniedzialki, zawsze rozciagamy sie przez kilka ostatnich minut i zauwazylam,ze niektore pozy nie stanowia dla mnie az tak duzego problemu jak dla innych dziewczyn. Pomimo,ze sa chudsze ;) Dziewczyny, schudlam w tym tygodniu 1,1 kg!!! :D Tak bardzo sie ciesze:D Wiem,ze jeszcze dluga droga przede mna, ale juz mnie ona nie przeraza odkad przestalam sie glodzic ;) Jem zdrowo i smacznie, swietnie sie czuje, cwicze i mnie to nie nudzi a wrecz przeciwnie sprawia duzo frady. Naked, wiem,ze nie lubisz,gdy Ci dziekuje,ale jestem Ci tak bardzo wdzieczna,ze trudno to opisac. Chyba jak wroce do Polski bede musiala sie przejechac do Lodzi (o ile dobrze pamietam ;)) i Cie zabrac na jakies piwko ;) Tylko nie pamietam czy Ty w ogole pijesz alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja CIe krece!! Ewus to super!! bardzo, BARDZO sie ciesze:):):) wlasnie, najwazniejsze to jesc, cieszyc sie zyciem, cwiczyc dla przyjemnosci (a nie bo cos zjadlam i chce to zrzucic), a restza przyjdzie sama:) (przyjdzie w postaci utraconego tluszczyku a nie miesni:) ) S U P E R !! caluje CI mocno, i do Ldz zapraszam zawsze:) za alko nie przepadam ale soczku chetnie z Toba posiorbie:P Kochana, tusza nie przeszkadza przy stretchu:) Chełp sie tym, że jestes lepsza od chudzielcow:) Ja, gdy wazylam wiecej i uczeszczalam na profesjonalne zajecia stretchingu to tez wymiatalam:) z tym sie trzeba po prostu urodzic:D takze Ewus, ogromny przytulaniec dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po bieganiu:D Ale super się czuję:D Zaraz obiadek - pierś, marchewka z groszkiem i ziemniak w mundurku. Muszę spróbować prawidłowo się porozciągać...Zdaję sobie sprawę, jakie to ważne, ale jestem strasznie sztywna, zwłaszcza w kręgosłupie:/ Kurczę jak sobie pomyślę, że tak się głodziłam i ważylam w sumie 2 kilo mniej... W październiku przez 2 tygodnie jadłam tak mało, że praktycznie nie miałam siły ćwiczyć...Co z tego, że wówczas ważyłam 62,3? Ciało nie było jędrne, a w większość ciuchów i tak się mieszczę (no, w niektóych boczki mi tylko wystają:P) Teraz jem zgodnie z zapotrzebowaniem, mam siłę do ćwiczeń i nie boję się spotkań ze znajomymi:) Naked, to dzięki Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej helooooo:):):) Ewelina gratulacje.:) JA na sobotniej imprezie pokosztowałam "z głową" różnych pyszności ale tyle się uśmiałam ( do 3.00 rano ), że chyba sporo kcal spaliłam.;) Urodzinki superrrowe.:) NAked życzenia rzecz jasna przekazałam.:P No i dziś też po południu podkręciłam nieco mój meta ciastkami kruchymi ale jutro już wracam na właściwy tor.:P Naked a nie masz czasem dość białka,orzechów czy węgli złożonych i właśnie w niedzielę po południu zjeść coś innego do kawki ? Właśnie oglądałam pana w paski na youtube/:P Jutro chyba z nim poćwiczę bo mały znów zepsuł dvd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, Maluch ciekawy swiata jest, takze nie gniewaj sie na NIego:) a duzo razy DVD bylo juz u naprawy?:D Dzieki, ze przekazalas zyczenia:D no i super, ze sie ubawilas:) a Maluch byl z Wami? Kochana, co masz na mysli, piszac 'cos innego do kawy'? :D w sensie, ze ciasto?;] Aga- Ty mi Kochana za nic nie dziekuj, bo oprocz tego ze tutaj pisze czasem, nic innego nie robie:) I jak najszybciej wprowadz wyciaganie:) Kochana biegasz ...:) a ile km robisz? tak jak wtedy, 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dvd było już 3x zepsute ale do naprawy nigdzie nie pojedzie bo mój M od tych spraw.;) Tylko czasu nie ma nigdy.:( Babcia z dziadkiem byli u wnuczka i bawili się z nim do 22.30.:D No w tym sensie właśnie..hihi:D Co jadasz pijąc kawusię w niedzielę po południu >;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba też chciała w tym tyg spróbować się przebiec.:P Ja na początek to mogę tak że 2min biegnę normalnie a potem 2 min maszeruję ? Naked Ty ile dziś przebiegłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOti, nie odczuwam ochoty na cos slodkiego do kawy:) zawsze dodaje do niej mleka i sama ta laktoza jakos mnie dosladza:) Ale Ty mozesz sobie do kawy, ciacho zafundowac jako deser:) nie ma zadnych przeciwskazan:) Kochana zacznij sobie biegac. Najlepiej od jutra:D I ja proponuje, wlasnie 2/2- nawet jesli mialabys maszerowac te dwie minuty to to i tak bedzie dobrze jak wytrzymasz tak lacznie 20min:) Ja dzisiaj skromnie bo mi kostka przeszkadzala:/ porobilam na barki cwiczenia i wylecialam na 20minut interwalow wlasnie:) nie wiem ile w sumie zrobilam, bo wyjatkowo biegalam w parku ( nie biegaj Kochana w parku bo to nudne ze hej-ciagle te same kolka:P)... Na pewno masz jakies ciekawe trasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też pada i wieje wrrr a było tak ładnie...Szkoda że nie poszłam na spacer tylko spać z małym po południu.Bo jutro ma być nie ładna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to slyszalam ze ma snieg jeszcze padac... Kochana, po takiej nocce nalezalo CI sie troszke snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie tak - tylko głupio tak spać jak się jest w odwiedzinach u rodziców.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że w sumie mam gdzie biegać.;) Z mojego osiedla można biec w stronę lasu i tam jest tam fajnie.:P MAm nadzieję że nikt mnie tam nie napadnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D musze przyznac, ze mi sie nigdy nie zdarzylo zasnac w odwiedzinach:D Kochana, no nic tylko biegac:D tylko moze faktycznie najpierw sprawdz sytuacje-czy jest w miare bezpiecznie i czy jakies psy nie ciekaja:D... co bys mogla spokojnie potrenowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D :D Mi się w sumie też nie zdarzyło jeszcze ale byliśmy tam prawie cały dzień a po tym obiadku zesłabłam na maksa.;) no bo wróciliśmy po 3,00 a mały o 6.00 pobudka nr 1.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to nie ma sie co dziwic, ze padlas:) Ja Kochana tez juz lece ..takze przyjemnych i dlugich snow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naled a co myślisz o twisterze obrotowym? Bo nadal nie umiem kręcić hula-hopppppppp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniałam Ci pseudo - wybacz kochana.:) KOLOROWYCH SNÓW :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehheheehhee :D zabilo mnie to pytanie :D:D:D Kochana twister cos tam daje na talie, ale ja nigdy nie mialam okazji probowac:) wiem ze moja kolezanka poprawila sobie tu i owdzie i jest strasznie zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.... to już wyższa szkoła jazdy :P ALE KOBIETY MAJĄ ponoć podzielność uwagi i robią kilka rzeczy naraz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
można, można kręcić i się uczyć:) może to ldatego, że nauczyłam się kręcić juz za małego, chyba w zerówce. Doti widzę zarzuca angielskim, a ja właśnie jestem tak wymaglowana bo rozmawiałam, (pisząc oczywiście) z rodziną z Ameryki, którą niedawno znależliśmy. się zmęczyłam... że szok normalnie:P Dziewczyny chciałam z rąk schudnąć, a tu zonk bo tyłeczek mi zmalał i mówią mi, ze już źle wyglądam. chyba im na wzrok padło, bo ja prawie nic nie schudłam:) muszę znaleśc kartkę z moimi wymiarami zamim sie zaczęłam odchudzać. Bo w porównaniu do ostatnich wymiarów to tylko cm w tyłeczku:/ Bye:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, robię ok. 6 km; zajmuje mi to 50 minut. Biegnę pod wiadukt, tam się trochę rozciągam, biorę skakankę jak nie ma wiatru:P. Wczoraj wieczorem jeszcze wskoczyłam na orbi - miałam tyle energii:) Nic dziwnego, po takim jedzonku:P Po południu byliśmy w Macu i zjadłam loda i troszkę frytek:P Tak więc paliwa nie brakło:D Dziś idę na siłownię, a dzień rozpoczęłam od owsianki:) Pozdrawiam i do pracy wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×