Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Cześć Dziewczyny:) Czy liczycie kalorie na codzień? Czy stosujecie inną zasadę utrzymania dobrego bilansu kalorii? Pytam, bo mam do stracenia ze 4 kg. Przybrałam odkąd rzuciłam palenie całkiem niedawno. Zjadałam za dużo słodyczy i waga skoczyła w niecałe 2 tygodnie o 3 kg:(. Leniem nie jestem, więc tydzień temu poszłam na ćwiczenia aerobowe: prawie codziennie po pół godziny spaceru w próżni (vacu), spalonych kalorii ok 300, tętno ok.130-150. Waga na razie stoi, ale myślę, że może za wcześnie albo coś nie tak z menu. Zjadam: I śniad: owsianka, lub 2 kromki chleba raz z szynką i z masłem lub serek , czasami ciasteczka kruche (ok.300 kal), kawa zboż. z mlekiem odtłuszcz., lub jajecznica na pół łyż. oliwy z oliwek II śniad: serek biały, papryka, pomidro, ogórek świeży, kefir obiad: udko krczaka na grillu, ryba na grillu warzywa na parze kolacja: i tu mam problem, bo nie wiem co jeść, więc zjadam co pod ręką: serek biały, albo jabłko, albo paluszki słone, czasami batonik, czekoladka :) No wieczorem mnie ciągnie zwłaszcza do słodyczy.. Dziewczyny, proszę o pomoc: Co robić, żeby nie mieć takich wieczornych ciągot do słodyczy? I co jeść, żeby nie liczyć kalorii a żeby bilans był ujemny aż do osiągniecia -4 kg? Dzięki z góry za pomoc.:) 🌼 ps. agunka współczuję:( Też lubię nartki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stabiiiiii
Witam I ja przyłączam się do pytania,tak, czysto z ciekawości ,co robicie poza ćwiczeniami ,aby ten bilans był ujemny, lub wyszedł na 0 ? Ja po tej diecie (4 faza do końca zycia, wiec niedokońca po) mam bardzo dobrą przemianę (niechodzi o wypróżnianie :P),jem dużo więcej, niż przed i jak zjem coś niezdrowego ( 2 razy w tygodniu) to na 1 -2 dni zatrzymuje wode ,a potem wraca do normy, chciałabym zrezygnowac z tych posiłków ucztowych ( bo to na dłuższą metę samobój), na rzecz zbilansowanego jedzonka Interesują mnie dobrze zbilansowane posiłki ,bo nic na ten temat niewiem, jak Wy to robicie? b w t ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałabym zapytać jeszcze, żeby nóżki i pupa były jędrne? Jakieś ćwiczenia siłowe ? W tym roku mi się tak zrobiło dopiero. Podejrzewam, ze po zabiegach endermologii, która niby trochę rozbiła zastaną tkankę tłuszczową, ale uda i pupa zrobiły się galaretowate. Postanowiłam się z tym ostro rozprawić. Czy siłownia, czy rolki ? Na siłownię mam średnią ochotę, wolałabym rolki. Czy bieganie np. wystarczy? Buziaki i z góry dzięki za pomoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja licze kalorie tak na oko. Jak czegos nie wiem to sprawdzam w internecie, ale na ogol jem to samo wiec przez tyle miesiecy nauczylam sie ile powinnam zjesc,zeby nie przekroczyc 1500-1600kcl. Co do cwiczen to pozwole wypowiedziec sie cioci Naked ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, dzięki. Czyli, żeby mi zeszło ze 4 kg, to ile dziennie powinnam jeść kalorii wziąwszy pod uwagę, że spalam ćwicząc ok 300 kal. Nacked - nadzieja w Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Jakby co nadal czekam na podpowiedzi:) Dzięki z góry! Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga! wrocilas i nic sie nie chwalisz :P Wspolczuje nogi, bo sama nie tak dawno bylam w podobnej sytuacji - trzymaj sie tam babo i byc silna ;) (jakies fotki mozesz tez wyslac... z widoczkami i ... nie tylko :P) Ewus - wierc siorce dziure w brzuchu a bedzie dobrze;) Stabi i Paula- poczytajcie temat albo poczekajcie na moj 'lepszy czas' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked to poczekam ale może w międzyczasie poczytam. Powiedz tylko proszę, ile tych kalorii trzeba zjadać dziennie, żeby ubyło ze 3 kg. Jak sądzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. to pytanie z serii: jak uwazasz, ile powinnam spac zeby miec piekne sny? ;] Robisz niewielkie ciecia na zapotrzebowaniu ... .. i teraz - na tyle na ile Ty nie wiesz, jak dlugo potrzebuje lezakowac by stworzyc w glowie scenariusz, na tyle ja nie wiem, jak Twoj meta okaze sie byc Tobie pomocny w pozbyciu sie 3kg...:) ...ojjj mialam Ci ja ostatnio piekny sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja koszmar.....wypadły mi wszystkie zęby i cycki zniknęły. Byłam wczoraj na zajeciach IQ - Ball. Polecam panią po 50 roku życia. Ale jakie ciacho prowadzi mmmmmmmmmmmmmm:P chłopaczek ma może 20 lat, ale jest boski po prostu - na sam widok tracę kalorie:) i powiem wam, że to nie w nim tkwi porażka tych zajęć, bo on je prowadzi jak najbardziej oki - ale one w ogóle nie są meczące, a ja potrzebuję sie spocić, być wyzuta po zajeciach, mokra, śmierdząca, lepka - tylko ja mam taki fetysz?? :) no i tu mój problem. moje zajęcia z dance są tylko o 18 a tak wcześnie nie mam przy kim dzieci zostawić :(:(:(no i po zajeciach poszłam do parku na interwały - lało jak z cebra, ale musiałam być chociaż mokra:) w piatek idę na TBC to zobaczymy co tam będzie. W przyszłym tyg zapisałam sie na step z moim ciasteczkiem - obiecał mi, że będę mokra i lepka po zajęciach:P i na Aerobox - coś z karate i boxu. nigdy nie ćwiczyłam karate więc może być kiła. Paulinko Ograniczając jedzenie stracisz 3 kg.....wody.... i po co Ci to? bedziesz wyglądać i tak do dupy. sorry, że tak wprost - zamiast ograniczać jedzenie, dodaj ćwiczenia. może nie stracisz kg, ale na pewno cm - a przecież to je widać a nie kilogramy. stabi ja mam dwoje dzieci - wszystko kwestia organizacji - jak sie chce to sie wszystko da! dzieci do spania, ty do ćwiczenia, albo razem z dzieckiem ćwicz, na pewno się z ciebie pośmieje a może dołączy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtek jestes tam? Haaaaalo Cajtek...odbior :D Ty to lepiej napisz jak Ci nauka idzie a nie opisujesz tylko jak to Ci milo, gdy mlode ' ciacho' Cie wypaca ... :D A powaznie - Ty te germanistyke to zaocznie studiujesz? ;] Ewus, i tak Ci sie nie uda z ta Spain :P ... ja moge byc tlusta :D P. na ujedrnienie to silowanie jest the best ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, fotki są na garnku - użytkownik aggunka. Ale jeśli chcesz, to zmniejszę i Ci na maila wyślę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked Niestety zaocznie - nie mam innej możliwości. Studiowałam kiedyś dziennie ekonomię - fuj fuj fuj, ale życie studentki dziennej bardzo mi się podobało:) jednak po 2 latach mimo świetnych wyników studia przerwałam - to nie dla mnie. teraz jestem na ostatnim roku germanistyki, potem wybieram się na translatorykę albo public relation właśnie pisze pracę - na sobotę - 10 stron temat Grammatikvermitllung im FSU. Liczba zdań - 3 :P ale spoko...damy radę:) mam 11 książek - w którejś coś w końcu znajdę nie? musze jeszcze napisać prace na temat filmu der vorleser - nie wiem jaki tytuł miał ten film w polskiej wersji ale chodzi o readera super film:) i tłumaczenie 8 stron artykułu ze spiegla....chyba nie zdążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo Aga szybkiego powrotu do zdrowia bidulko.A zdjęcia również chętnie zobaczę:) (doro_kub@poczta.onet.pl) Ja przy moim dziecku poróbuję kręcić hula hop i się właśnie ze mnie śmieje bo mi ciągle spada te koło..wrrr A tak to ćwiczyłam do płytki jak spał po południu.;) Ja mam dziś dzień w biegu.Niedługo jedziemy na imprezę po komunijną.;) więc z aerobiku nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga Cajtek - nie chcialam Cie zasmucic :( ..a Ty do tej chwili, zylas sobie wspomnieniami o 'wypacaniu' ... entschuldigung - specjalnie w slownik zajrzalam :P zepniesz sie to i dasz rade, bez paniki ;) ... pomoglabym Ci ... zawsze moge rzucic okiem na szkraby :D ..Liznelam kiedys makro albo mikro (juz nawet nie pamietam:P).. i zdecydowanie chyle czola tym po ekonomii .. Doti..to teraz robi sie poprawiny komunijne ? ;) Aga- moze podeslij ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...ja sobie marzyłam o moim wypotnym ciachu a ty mi tu ze studiami :P ja też chylę czoło przed tymi po ekonomii - żeście nie posnęli na dobre na wykładach z prawa finansów i żeście z nudów nie poumierali! aaaaa Ich verzeihe dir meine liebe Naked:) doti ja też czasem ćwiczę, jak śpią ale w nocy:) a potem obżeram się tofu::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeeeee skasowalam sama sobie posta 😭... Cajtek a tak Ci po hiszpansku pojechalam, ze heej hooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa ... marna wymowka ... pewnie przeklinalas albo znowu o seksie pisalas, to "moderatornia" wykasowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... drugi czlon wypowiedzi taki, jaki byc powinien, ale pierwszym mnie zaskoczylas ;) Na uczucia mi "wjezdzasz"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiech jak usmiech ... ale te rumience :P oj nie wstydz sie uczuc ...:D to jak pogoda u Ciebie..jak tam zyjemy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, piekna kolejnosc ... czyli najpierw dziecko (tfu ... dzieci, ale mniej niz 5? ;) ), a pozniej maz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, pijnuj nam topiku :) Ja ostatnio sie jakos srednio czuje. Dzisiaj po pracy musialam sie polozyc, bo bylam wykonczona. Gdyby nie S to bym pewnie nie wyszla z tego lozka. I pogoda irlandzka doprowadza mnie do szalu. Jest masakrycznie zimno, wieje i jeszcze w dodatku co jakis czas pada deszcz na zmiane z gradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. moze Cie jakis wir(us) dopada ? ..Trzeba przegnac bydlaka ..;) Ja jestem bardzo ciekawa, co ma do powiedzenia Ta co mnie sie pytala , czy topik sie utrzyma ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×