Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Odchudzaczko masz racje z tymi silowymi i aerob. przy silowych miesnie sa chronione przed spalaniem i meta rozkreca sie na kilka godzin po trenignu..natomiast aero to nic innego jak spalacze kcal ( i procz tluszczu leca tez miesnie-tego uniknac sie nie da a jedynie zminimalizowac przed diete) O ile dobrze jadlas, o tyle skakanka CI nie zaszkodzi w wiekszym stopniu. Nalezy tez pamietac przykladowe , bezsensowne machanie brzuszkow nie spala tluszczu z brzucha (mimo ze wydaje sie cw silowym) tylko je wzmacnia...bo to wlasnie aeroby salaj tluszcz... Takze zalezy kto jaki cel przyjal..jesli Twoje BF jest na tyle niskie by zajac sie silowymi tylko , by Twoja praca byla widoczna na pierwszy rzut oka to okej;) Miesnie niestety nie sa widoczne zza tluszczyku;) Kochana no a czemu z meta tak zle?nie zmienilas nic w jadle? Przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzaczko bo zapomnialam:P Porzadne interwaly tez rozkrecaja meta na kilka godzin po;) Trwaja zdecydowanie krocej niz zwykly aero a spalaja podobna ilosc kcal...:) I jeszcze- dlatego tez na rzezbe zaleca sie laczenie silowych z aero;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaa
Witam.Ja na diecie białkowej w przeciągu3 msc schudłam 14kg.Dieta super pod tym względem że nie odczuwasz głodu i efekty widac prawie natychmiast-pierwszy tydzień-5kg.Niestety ja przerwałam ją i sobie pozwoliłam hoho i już przytyłam 5 kg.przez własna głupotę-chleb,słodycze-ale nie mogłam sie powstrzymac.Ale znowu zaczynam dietkę proteinową i tym razem sie nie poddam-wytrzymam do końca.Naprawdę na tyle diet co próbowałam ta jest super skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu--chcesz Nam jakiegos linka zapodac czy jak? ze tak te diete reklamujesz?;] powiem za Nas wszystkie- chcemy miec zdrowe nerki, piekna skore, jednre cialo i nade wszystko chcemy jesc cos innego niz same proteiny...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w 100 %.:) Też nie wiem co tam mają na tej siłce. Ale myślałam właśnie żeby zacząć od orbiego.:) Jak najbardziej dolne części ciała chcę rozruszać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dzisiaj miałam owsiankę z budyniem i czeko. PYCHOTKA >;) W ogóle to zawsze jakaś taka najedzona jak "bela" jestem po tym owsie że hoho.Żeby wypić kawę muszę odczekać z 30min.;) Może za dużo ich wsypuję ale tak z 3-4 łyżki a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amita co tam dziś dobrego zjadłaś i masz w planie w drugiej części dnia ? Moje menu z dziś poniżej.:) Naked czy mogłabyś raz jeszcze ocenić moje menu :( 4 posiłki bo później wstałam) 9.30 - owsianka z budyniem i czeko, orzechami włoskimi z jabłkiem.( Owoc był bo potem nie miałabym go kiedy zjeść.;)) 13.00 - obiadek - ryż brązowy, 1/2 piersi z kurczaka gotow. i gotow.warzywa z mrożonki ( taki mix ).I tu nie wiedziałam za bardzo jaki tłuszcz dodać ? Dałam odrobinkę masła do warzyw. 16.30-17.00 - będzie ryż brązowy ( druga część z obiadu ) i jajko gotowane ( lub jogurt naturalny z morelami,kromka razowca i też jajko). 18.00 - 19.00 - siłownia 19.30 banan oraz 1/2 piersi z kurczaka ( lub zamiast piersi tuńczyk z puszki w sosie własnym.)Tu już nie chcę węgli.:P Jeśli będę głodna to jeszcze koło 21.00 -21.30 - twaróg półtłusty (1/2op) z ogórem kwaszonym ( ostatnio polubiłam).;) Zgodnie z zasadami sportowej dietki nie mam raczej w posiłkach około treningowych tłuszczu i warzyw.;) Albo ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie zwazylam i niby polecialo mi pol kilograma,ale prawde mowiac to liczylam na wiecej.Zwaze sie jeszcze raz w piatek juz po okresie. Naked, pamietam,ze Ty kiedys pisalas,ze robisz danie a la fasolka po bretonsku,ktore sklada sie z piersi kurczaka i fasoli. Tak sie zastanawialam czy to by sie nadawalo na posilek po treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem;P Doti--jadlas owsianke z budyniem i czeko:D:D prawda ze czekoladka swietnie sie roztopila?:D Owsianeczka jest pozywne ze hej, a Twoje 3-4 lyzki to nie duzo;] wrecz rzeklabym ze za malo;) ja mam taka miseczke specjalna owsiankowa:P i wsypuje na oko, ale zapewniem Cie ze to nie sa 3-4 lyzki;P Kochana juz nic o wloskich z jablkiem nie napisze-nigdy:P szam na zdrowie;) sniadanie -piekne;) 3,5 h przerwy- Doti balansujesz nad przepascia:D nu nu nu ;P obiad- bardzo ladny przed tr.-jajko to kapka bialka-wszam conajmniej dwa, albo cale plus bialko;P po silce - pieknie:P tylko jesli bedziesz cos z ciezarami robila to wegle powinny sie znalezc;) kolacja- jak najbardziej sie przyda;) szczegolnie ze dzien sie przesunal w czasie;) Tluszcz i warzywa mozna jesc, tylko nie w porcjach nie wiadomo jak duzych;) Chodzi tylko o to by pozostale jedlo dobrze sie wchlonelo:) Moja Kochana Doti- dzisiaj to jest 6:):P SUPER!!!! Masz buziaki za to - :*:*:*:*:* :P Mam nadzieje ze sie ubawisz po pachy na tej silce;) a sama idziesz? Caluje i do spisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - ta fasolka bedzie okej gdy bedzie wiecej cyca niz fasolki;) Wiesz- fasolka to jeden wielki blonnik..wiec gdy piersi bedzie sporo a fasolki do smaku bedzie super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.:):):) Tak tak - super ta czekolada się roztopiła..mniam to śniadanko to jak deserrr i nawet mi zasmakowała bo kiedyś gorzkiej nie lubiłam.:) To jest tak 3 h - 3,5 h.(ale czasem też 2,5h) Już tak coraz bardziej kumam kiedy wcinać.:P Idę z koleżanką która już kiedyś chodziła.:) i ciekawa jestem bardzo.;) Lecę bo mały już wyspany po 40 min.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Naked :) Nie wiem dlaczego sadzilam,ze fasola to bialko... A jak dziewczyny robicie ta owsianke z budyniem?W osobnym garnku gorujecie owsianke a w osobnym buden i pozniej to razem mieszacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti :D;)--baw sie dobrze i czekamy na relacje:):) Ewelinko bo fasolka to bialko;) tylko niepelnowartosciowo-to raz a dwa ze ma blonnika sporo;);) Ja gotuje platki na wodzie i gdy woda mi wyparuje dolewa mleka . wczesniej rozrabiam proszek budyniowy i w momencie gdy mleko 'furczy':P dolewa mieszanke z budyniem. momentalnie sie scina i jest pyszna papka:P Nie musisz mi dziekowac za kazdym razem...bo sie glupio czuje:P Zawsze do uslug;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ale ja jestem Tobie bardzo wdzieczna a nie moge inaczej mojej wdziecznosci wyrazic niz zwyklym ,,dziekuje,,. Kiedys juz byl na tym forum czlowiek, ktory pomagal dziewczynom w zakresie odzywiania i cwiczen, ale jesli chcialo sie bardziej szczegolowych informacji, to trzeba bylo mu zaplacic. A Ty, droga Naked, poswiecasz sporo czasu,zeby nam tu bezinteresownie pomoc :) Dzieki wiedzy, ktora sie z nami dzielsz nie tylko ja zaczelam prawidlowo sie odzywiac,ale tez moja siostra i moj narzeczony wiec jest za co dziekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to teraz jest mi conajmniej potrojnie glupio:P Nie pozostaje mi nic innego jak napisac ze to dla mnie czysta przyjemnosc :) I zawsze odpowiem na tyle ile bede umiala;) Pozdrawiam Ciebie i reszte rodzinki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takia jest kafeteria
Naked,zupełnie niepotrzebnie Ci glupio.Przyjmuj wyrazy wdzięczności,bo kiedyś trafi się ktoś,kto za dobre rady zjedzie cię po chamsku.Również całkiem bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,a ja dzisiaj.. masakra ;/ Mialam isc na trening na 17, chcialam przedtem jakis posilek bialkowy zrobic. A ze nie mialam pomyslu/ryby rozmrozonej to zrobilam jajecznice.. W trakcie sobie przypomnialam ze nie mozna zoltek.. No to chcialam dodac tunczyka.. otwieracz do konserw sie zepsul.. No i sie poryczalam,ze nie umiem sobie dac rady,ze jzu do konca zycia bede gruba,itd. Ech.. ja nienawidze siebie, od roku mam regularne doly z powodu wygladu. Ze slodyczy zrezygnowac nie umiem. Cialo mam jedrne,ale co z tego,skoro brzuch sie trzesie jak galareta. I to akurat brzuch,juz wolalabym dupe ;/ Ostatnio mialam o wiele lepszy humor tylko dlatego,ze uwirzylam,ze w koncu poznalam sposob na schudniecie i utrzymanie sylwetki, i mzoe w koncu zaakceptowanie siebie. Pragne kiedys wygladac jak dziewczyna :( Przez to wszystko nie psozlam na zajecia, mzoe teraz wybiore sie na anstepne. Jak znajde sile, bo mimo ze nawet lbuie sport,to te doly mnie wykanczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ja dzisiaj zjadłam? Hm,dwie kromeczki razowca (z masłem) i wyjątkowo chudą wieprzową kiełbaską żywiecką,trochę sałatki jarzynowej .To ok.9.O 12 zjadłam pół puszki tuńczyka w oleju słonecznikowym,tak jakoś mnie zawołał z lodówki,na zagrychę korniszon,mojej osobistej produkcji.Tuż przed 14 kapuśniak(został z wczoraj) Potem poszłam do pracy w której marzę o wyjściu do domu i zjedzeniu reszty tuńczyka :) To już za pół godziny ;) Wiem,nie ma się czym chwalić. takajedna20,a teraz jak wyglądasz? jak chłopak? daj spokoj,życie jest piękne,zwłaszcza jak to 20 w nicku to wiek :) Co ma powiedzieć rycząca 40 po dwóch ciążach, która 14 lat temu widziala talię u siebie po raz ostatni? głowa do góry! Ja tam uważam,że i tak jestem zajebista,tylko mi kasy szkoda na nowe ciuchy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko:) Przyjme to na klate:) i moze nawet sie usmieje:P Ale pozwole sobie podziekowac Ci za ciekawa rade;) Pozdrawiam;) takajedna- Kochana ale nie popadamy w paranoje;) Zoltko by nic zlego nie zrobilo;) a moj otwieracz do puszek juz dawno jest zepsuty i wszelkie zapuszkowane jadlo otwieram za pomoca tluczka do miesa i noza:P( tluczkiem wbijam noz i krece az sie otworzy pucha:P) Kurcze, usiadz sobie na spokojnie i zastanow sie nad wszystkim. Chciec to moc, a nie doprowadzaj sie do ruiny tylko przez to ze nie masz czegos tu i teraz;) Piszesz ze lubisz sport- a to juz jest pol sukcesu. Przytulam i nos do nieba;) amito- koncowka wypowiedzi jest the best:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja już po siłce.Fajnie było ale chyba za często bym nie chciała chodzić.( tzn 1 x na 2-3 tyg owszem ) Jakoś aerobik i basen lepiej mi odpowiadają. Ćwiczyłam w sumie 1h i cała mokra byłam.:P Najpierw 10min bieżnia, potem 10min orbitrek, potem 10min stepper, potem robiłyśmy brzuszki ale na macie ( tak nam radził pracownik siłowni ) a następnie na 2-ch urządzeniach siłowych na nogi ( na jednym leżąc na brzuchu podnosiłam nogi z obciążeniem do tyłu a na drugim na siedząco podnosiłam od kolan do góry z obciążeniem - ciekawe czy wiecie o co chodzi:).A potem jeszcze raz bieżnia no i rowerek. Szczerze mówiąc najbardziej podobała mi się bieżnia.:) Naked tak się zastanawiam w co lepiej zainwestować w przyszłym sezonie zimowym - orbitrek ( jaki Ty masz ? ) ,rower treningowy czy bieżnię ? Bo skrzypiący stepper mam ale nie za bardzo mam chęć an nim ćwiczyć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i powiedz mi jeszcze jak np : poniedziałek i środa - ćwiczenia w domu ok 45min ( taniec,przy płytce ,skakanka ) wtorek i czwartek aerobik, piątek basen, sobota i niedziela nie ćwiczę. Czy w sobotę i niedzielę powinnam mieć w jadłospisie też tyle białka czy mogłabym mieć mniej ? Tylko uważać z węglami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- 'pakerko' witaj:P W pelni jestesmy swiadomi co dzisiaj wyczynialas z miesniami;) i pot sie lal :D ciekawa jestem jak jutro Twoje cialo bedzie sie zachowywalo:P Kochana co do Twojego planu- a baseniku nie da sie na sobote przelozyc tak zeby troszke odsapnela?;) No pieknie- zaczyna sie w Tobie biegaczka budzic:P Wiec ja mysle ze bieznia bedzie najlepsza:P tzn. ja bankowo bym ja wybrala;) Bieznia daje duzo mozliwosci...interwaly ze z gory narzucona predkoscia ( wiec poki nie wcisniesz przycisku biegniesz jak CI karze:P) no i HIIT z czasem ( ciekawe kiedy ja sie za niego wezme..:( w ogole to ciekawe ile mi zejdzie na przywrocaniu miesni do zycia..nie mialas nigdy Kochana nic skreconego, zlamanego?) A co do jedzonka w dni bez treningu to zdecydowanie w takim jadle powinno znalezc sie najmniej wegli, ale bez pzesady-byc tez musza;). a bialka i tak CI wypadna bo okoltreningowych nie bedzie;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
dziewczyny stęskniłam się za Wami normalnie:) jesteście moją motywacją:) Naked, odnośnie mojego meta - po przeanalizowaniu moich ostatnich 2-3 dni, stwierdzam, że po prostu za mało jasłam:/ Laski dla mnie jutro ciężki dzień - tłusty czwartek. a to znacza, że moja mama jutro narobi tyle pączków, że chyba nie zliczę... Buziaki dla Was wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- steskniona ale zeby sie odezwac to nie pomyslisz;P;] Kochana jak zjesz pąka jako deser np do obaidu to nic sie nie stanie;) --nie jedz ich tylko jako zastepstwo posilku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked mam pytanie. w związku z tym, że lubię skakać na skakance, to chciałabym to robić jak najbardziej efektywnie. ostatnio skakałam po dwie serie, każda po tysiąc skoków. skakałam na zmianę, 100 skoków szybko, 50 powoli, 100 szybko itd. aż suma wyniosła 1000 skoków; przerwa ok 5 min; druga seria 1000 skoków. hmmm... napewno trzeba wprowadzić poprawki:) więc słucham:D aha, jedna seria zajmuje mi ok 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Ale sporo tam widziałam takich pakerowców.:P a i w ogóle mało kobiet.Sami faceci.;) Odżywki białkowe też można sobie tam kupić po treningu.;) W sumie mogłabym przełożyć basen na sobotę.:) Wiesz tylko ja na tej bieżni to na razie tylko szybko szłam.:P Bieg to może z czasem.;) Tylko jak mi białka wypadną bo nie będzie około-treningowych to nie będę szybciej głodna? Nie nie miałam nigdy nic na szczęście skręconego ani złamanego więc nie wiem jak to potem jest.Mój M miał wiele lat temu złamaną nogę i 3 miechy był w szpitalu i teraz ma awersję do każdego sportu.Więc ja muszę się rozruszać ażeby syna zachęcić do jakiegoś sportu jak podrośnie trochę.;) Jejku odchudzaczko dobra jesteś że tyle potrafisz poskakać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam w młodości skreconą kostkę,do dziś ją odczuwam,np na zmianę pogody.Do tego średnio raz w roku sobie ją wykręcę ponownie ( klapeczki na koturnie,pośpiech, komórka przy uchu i nierówności chodnika=zwichnięcie ;) dlatego nie lubię biegać a na aerobiku (jak chodziłam) to skupiałam się głównie na tym żeby źle nie stanąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amitko- wcale niepocieszajace to co napisalas:( odchudzaczko- ja nie widze nic zlego;) tylko w przerwie staraj sie tez ruszac troszke..nie tak ze stiosz tylko:) Doti- ja wiem ze NA RAZIE szlas;) czytalam gdzies ze nie powinno sie na poczatku isc wiecej niz na '5'..na ilu szlas? i jak wrazenia przy schodzeniu?:D Kochana a jak Ty sobie wyobraszaz taki posiek w dni bez treninu? bo mimo tego ze to nie bedzie posilek okolo to tam bialko moze sie znalezc;) Biedna nozka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked,nie martw się,ze mnie zawsze kaleka była :) na pocieszenie powiem,że po pęknięciu ręki i 3 tygodniach gipsu,w 4 tyg. moja córa zdobyła 2 miejsce na zawodach pływackich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×