Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

:) Ja się za to wirtualnie oddałam.:P A ja po basenie .....:) I czuję się B O S K O.:P Zapomniałam jak to jest bo ostatni raz byłam jeszcze przed ciążą prawie 4 lata temu.:) Byłam sama.Mój M nie pływający a mały w tym czasie był u dziadków.Ale też mam w planie go zabrać bo lubi wodę.:) Trochę późno miałam to pływanie no ale wcześniej nie dałam rady więc chciałam Cię zapytać jak ocenisz moje jedzonko? : 8.30 - 2 kromki razowca z masełkiem i serem żółtym i ogórkiem 11.30. - owsianka z jabłkiem i orzechami włoskimi 13.45 - kasza gryczana,ogórki kwaszone i jajo gotowane 16.00 - jogo nat bez cukru i 4 morele suszone 18.30 - kromka razowca z masłem i szynką. 19.00 - 20.00 - pływanie :):):) 20.30 - banan i łyżeczka miodu 21.30 - twaróg półtłusty Tak zjadłam tego banana i ten twaróg ale głodna jakoś szczególnie nie byłam. Czy jak nie odczuwam głodu to mam nie jeść ? Hahah - stosowałam ( i chyba będę stosować :P) w niedziele właśnie.:P Wiesz jak to u rodzinki.:P Szczególnie po południu przy kawie.:) Choć kawę czy herbatę od ponad 4 lat nie słodzę.( i kawę ograniczyłam do 2 dziennie).Kawusię pijam z mleczkiem 2%.Wykluczyłam też wszystkie słodzone napoje a zaprzyjaźniłam się z wodą niegazowaną Żywiec Zdrój.:) No i o dziwo polubiłam zieloną herbatę z miętą z liptona.:) Dzięki wielkie po raz kolejny za menu i rady oczywiście.:) Ja to właśnie mało się rozciągałam zawsze a z tego co czytałam to też ma to znaczenie. Jakoś nie stosowałam szczególnie żadnych diet.Wieki temu chyba robiłam kapuścianą no 1 dzień dukana. A po nim od razu mż ale z głównym celem wykluczenia słodyczy co mi się zwykle nie udawało.:) Przed ciążą schudłam 12kg w ciągu 8 miesięcy na mż i więcej ruchu.Zawsze zależało mi jakoś na zdrowym schudnięciu.:) Tylko źle się do tego zabierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już w dość posuniętym wieku,mam 37 lat ;) W sumie kapuściana była jedyną dietą którą przeprowadziłam.Przez ponad 4 lata/do ubiegłego roku/ chodzilam na aerobik,ważyłam tak ok 66-68.Potem rzuciłam palenie i w ciągu 13 miesięcy utyłam 12 kilo.Zaczęłam palić,spadłam do 66.Potem doszły dwa,ale to raz na plus raz na minus.A teraz po tym sb to masakra.Chyba jednak nie zrobię żadnej,postaram się jeść jak radzicie i może to coś da.Uczę się kręcić hulahop,bo zapomniałam gdzie powinnam mieć talię ;) i tak ze 3 razy w tygodniu jeżdże na rowerku stacjonarnym.Jutro wybiorę się na basen,bo mężo z córką chodzą. Doti,zabieraj małego,ja w ciąży pływałam i potem zabieraliśmy dzieci na basen .Teraz mam uzdolnioną plywaczkę w domu.Starsza jest wyjątkiem od reguły,nie lubi pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D Doti- oddalas sie, oddalas:P bez wiekszego przymusu-zupelnie dobrowolnie:P nie twierdze tez ze nie polubilabys mojej musztry w realu:D:P Super ze poplywalas;) i tak jak pisze Amita-kto wie jakie talenty w Malcu odkryjesz;) ja po dzis dzien zaluje ze rodzice nie zwrocili wiekszej uwagi na moj talent tanczeny hehe:P:D Co do jadla jest niemalze idealne;) niemalze bo zabraklo bialeczka po basenie;) tego szybkoprzyswajalnego...twarog wolno sie wchlania dlatego tez jest idealna kolacja dla miesni . ( po baseniku bialka kurze, cycu, tuna a przed snem twarog--mozna go jesc nawet na pol h przed senm bez efektow ubocznych;)) Generalnie posilki okolotreningowe to sa odrebne posilki od naszych podstawowych i dlatego czasami wychodzi ich wiecej. Sama zastanawiam sie nad kupnem jakiegos bialka-odzywki bo mysle ze taka opcja bylaby duzo szybsza. Poza tym co zwrocilo moja uwage to polaczenie fruktozy z tluszczem. Wyczytalam kiedys ze taka opcja utrudnia chudniecie bo fruktoza magazynowana w watrobie, trawiona jest jak tluszcz. No i to w polaczeniu z tluszczem ....(dlatego tez owoce na dluzsza mete nie sa takie fajne i jak ze wszystkim nie nalzey z nimi przeginac) No ale poza tym jestes bardzo pojeta uczennica ...test zaliczony ;):D Mhm, jemy nawet jak nam sie nie chce. Wiadomo ze nie wpychamy ale jemy. nie omijamy posilkow;) Mi po bieganiu tez rzadko kiedy od razu chce sie jesc i bym tylko pila i pila:P Brawo- tylko woda sie liczy:D Kochana a chcesz wyklad na temat zielonej i kawy?:P:D DObra oszczedze sobie bo bylabym obludna (sama pije) :P:P Rozciaganie jest extra!:D Bardzo wazne po rozgrzewce i po treningu ale samo w sobie jest bardzo relaksujace-cos jak joga. Mozna zlapac takiej gibkosci, elastycznosci...ah i oh:P Doti to zycze milej soboty;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amita zapraszmy do watku czesciej;) Faktycznie posuniety ten Twoj wiek;):P Moja rada dla Ciebie jest taka by nie skupiac sie na zadnych dietach a jedynie zaczac jesc 5 zbilansowych posilkow;) dolaczyc do tego ruch i metabolizm zacznie normalnie funkcjonowac;) Oj podziwiam za cierpliwosc z tym hula-hop:P mnie to kolo za bardzo wkurza:P potrafie krecic maksymalnie 3minuty;] do spisanie Kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti co do tych owocow z tl.to zapomnialam dodac ze niektorym utrudniaja chudniecie;) trzeba poznac co jest dla nas dobre a co nie;) i absolutnie nie mowie by tak czy tak nie jesc, a jedynie dziele sie z Toba tym co wiem:) mam nadzieje ze rozumiesz o co mi teraz chodzi;):P to tak dodatkowo bo wlaczyly mi sie jakis wyrzuty sumienia ze zakazuje, nakazuje i takie tam:( cmokasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Hej,przeczytalam dopiero polowe tematu (trafilam tu stad http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4365877&start=30). Chcialam tylko powiedziec,ze tez,jak Doti,jestem z Opola (ul. Witosa). Tez bylam na Avatarze 3d w heliosie, ale o tych ananasach w czekoaldzie nawet nie wiedzialam ;) http://www.activa.opole.pl -tu sie planuje zapisac niedlugo :) ty Doti nie myslalas o takich grupowych zajeciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Doczytalam juz prawie caly temat (jeszcze po dordze zlaiczajac inny :D) i widze,ze Doti jednak na cos chodzi :) Gdzie jest ten twoj fitness i ile kosztuje? Udzile jakichs szczegolow, bo sama tez chce sie na cos zapisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked Truth :) Witaj :) Przeszlam sie dzisiaj do sklepu z odzywkami i porozmawialam z panem tam pracujacym i on mi poradzil zakupienie odzywki bialkowej i uzywanie jej tylko po treningu nie przed. Mam troszke namieszane juz w glowie. To kiedy nalezy jesc to bialko po czy przed treningiem ? Co w ogole sadzisz o takich drinkach proteinowych ? Ja rozwazam ten zakup,ale jeszcze sie nie zdecydowalam. Chcialabym miec takie cialo jak ona http://stinkerbean.files.wordpress.com/2009/07/jillian-michaels.jpg Jest moja idolka ;) Ale mysle,ze zajmie mi to wiele czasu,aby osiagnac taka sylwetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) bialeczko trzeba jesc i po i przed. moze ten Pan sie nie znal...albo cos z tymi odzywkami nie tak..nie wiem:| chyba tez musze wyruszyc na wywiad do takiego sklepu i popytac trenerow na silce. wtedy jakies wnioski wyciagac;) sama sie zastanawiam nad zakupem takiej odzywki bo to jest zdecydowanie szybsza opcja w wielu przypadkach. a Kochana, pamietasz ile mniej wiecej kosztuja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ja nie mieszkam obecnie w Polsce, ale tu takie ,,wiaderko,, na 60 porcji kosztuje okolo 50 euro. A mozna wtedy pic takiego drinka przed i po treningu ? Czy po prostu przed treningiem lepiej jesc ,,Twojego,, nalesnika a po treningu wypic sheka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo :):):):) Widzę że wątek się rozwija :) super Ale miałam zakręcone te dwa dni ( praktycznie bez kompa :) wyjazdy,goście a dzisiaj mały kulig - fajowo ogólnie.:: Naked - myślę, że fajnie by było mieć osobistego trenera haaa i wtedy może wyglądała bym jak Mucha - no powiedzmy że prawie jak Mucha.:P Aż nie wierzę, że nie masz jakiejś chętnej na zdrowe schudnięcie wśród znajomych.Przecież widząc Ciebie miała by pewnie motywację bo jak doczytałam na innym wątku to też nosiłaś kiedyś większy rozmiar nie ? Skoro teraz masz S to jaki miałaś kiedyś ? Napis napisz - to by też była dla mnie motywacja dodatkowa.:P ( Foteczka również mile widziana : doro_kub@poczta.onet.pl) Dzięki za zaliczenie testu.:) Cieszę się niezmiernie i nadal uczę pilnie .:) Wiedziałam właśnie, że tego białeczka za mało po pływaniu....A frutkoza z tłuszczem to chodzi o ten posiłek po basenie czyli banan z miodem ? Czy o jogo z morelami ? Jasne wykład na temat herbaty i kawy mile widziany.:D To do którego posiłku Ty dodajesz owoce przeważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amita - jesteś w wieku mojego M a ja mam tylko 6 latek mniej.Ale na rozpoczęcie zdrowego odżywiania nigdy nie jest za późno.Tym bardziej że efektem ubocznym będzie schudnięcie.:P Powiedz masz może jakiś sposób ( oprócz tamponu )na to żeby nie złapać czegoś na basenie ? Bo ja b.lubię pływać ale jak wcześniej chodziłam to często coś łapałam...buuu Tak małego na pewno będę zabierać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takajedna20 - doczytałam na innym wątku, że też straciłaś 8kg - to tak jak ja.:) Prawie w tym samym czasie nawet.:) Ja górę teraz to mam 38 a dół 40 a kiedyś 42-44 i też coś tam wypadło o zgrozo 46.... Ananasami w czekoladzie ( innymi owocami ) w Heliosie możesz się poczęstować z lewej strony przy stoisku z napojami i popcornem.:) Fajne te grupowe zajęcia z tego linka co podałaś.Chętnie bym się tam wybrała tylko ja nie mieszkam w samym Opolu ( mam około 20km) więc na aerobik chodzę u siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked - a ja dziś to chyba przesadziłam z rozkręceniem mojego meta.Wzięłam sobie do serca co napisałaś o tym jednym dniu gdzie mogę sobie podjeść więc dziś słodyczy podjadłam.Ale jutro wracam na właściwy tor.:) A w planach łyżwy lub basen.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E. --jesli potrzebne sa wegle w okolotreningowych to samo bialko nie styknie. ale sa tez odzywski laczace i jedno i drugie z tym ze nie wydaje mi sie ze dobrym pomyslem jest zastepywanie takimi proteinami zwyklego posilku okol.... ja to widze tak ze po silowym robie sobie np. jakis koktajl z owocami na bazie takie bialkowo-weglowego. Ale ja dopiero wezme sie za sprawe odzywek jak wylecze girke;) Jak tylko dowiem sie czegos, co mnie przekona to skrobne;) A ten placuszek owsiono-bialkowy to w tym momencie moje zarlo idealne w okolotrenignowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Doti - my nawet podobna wage mamy :D Ja tez schudlam z 75 do 67 :) A ile masz wzrostu? Pewnie tez 1,7m jak ja :) Jutro ide peirwszy raz na te zajecia (o ile sie zreanimuje po nieudanym gescie muszli http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4233435&start=450) i moze zdam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Naked, ja wlasnie jutro kupuje owies po raz peirwszy w zyciu :D Dostalam twoje fotki. Na tej pierwszej wygladasz calkiem szczuplo ;) na drugiej troche juz 'wieksza' jestes. Ja mam zdjecia tylko z rozmiaru 44 i 42. I chyba troche malo pokazuja sylwetke,zwlaszcza,ze to z 42 jest w pozycji siedzacej. No ale moge wyslac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, to ja poczekam az Ty sie bardziej zainteresujesz tematem, bo bardzo ufam Twojej opinii :) Jestes dla mnie guru fitnesowo- dietetowym ;) Na razie bede sobie smazyc te placuszki a po treningu postaram sie jesc banana a pozniej np. serek wiejski z platkami owsianymi, bo posilek potreningowy wypada u mnie na kolacje wiec nie potrafilabym zjesc piersi z kurczaka i ryzu o tej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka - ja mam 1,68 .:) A ile masz lat, 20 ? Napisz jak było na tych zajęciach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti Kochana-chwile CIe nie bylo a ja ledwo co nad dzieczynami panowalam hehe:P do tej chwili czuje kropelki potu:P:P Generalnie nic CI nie bedzie jesli trzymasz sie dietki w ciagu tygodnia. takie odstepstwa tylko rozkrecaja meta;) Dobrze ze aktywnie spedzasz czas:) ja czuje jakies dziwne uzaleznienie od kompa bo moj dzien wyglada codzien tak samo:/ juz mnie roznosi powoli:/ Oj i kulig CI wpadl :D:D ale tak prawdziwy, prawdziwy?;) Kochana uwierz mi, ze kilka kolezanek z calych sil staralam sie nawrocic. Jedna nawet zaczela ze mna trening , ale ja jak juz cos robie to na "100%" i wymagam od partnera takiego samego wkladu bo inaczej to tylko meczarnie. Takze na nic sie zdawalo moje gadanie, tlumaczeie...odpuscialam i sobie i im bo do tego trzeba miec zapal :P O Mucha CI 'idolka'?:P troszke zeszczuplala ale czytalam ze bez zabiegow i masazy sie nie obylo-generalnie kupe kasy w to wlozyla.;) Przesle CI zaraz te fotki;) tak od razu o Tobie pomyslalam ale maila nie znalam;) CO do tego polaczenia to chodzilo mi o jabluszko z orzeszkami w owsiance;) Ja owocki od rana wcinam- staram sie zawsze po treningu. poza tym zawsze jadlam jakos duzo owocow i minimalizujac ich ilosc do jednego-dwoch dziennie zaobserwowalam ze moje cialo ma sie lepiej;) podobniez odpowiednia dawka owocow dziennie to 200gr , w tym 50gr frutkozy. ( no ale tu znowu trzeba wszystko do siebie dopasowac). Widzialam tez kiedys takie zestawienie owocow ze wzgeldu na zawartosc glukozy do fruktozy i np. w jablkach jest wiecej fr, a w truskawkach i ananasach wieciej gl. Tylko tyle mi sie z tej tabeli udalo zapamietac i jak kiedys uda mi sie ja znalezc to umieszcze tutaj te dane;) CO do herbatki zielonej to ona w ziemie nie jest najlepszym pomyslem bowyziebia organizm, poza tym nie powinno sie jej parzyc dluzej niz 3min i najlepsza jest ta z fusami ktore 'pecznieja' do polowy kubka:P jak sie doda do niej jakies sub ogrzewajace, typu papryczka chili to jest okej;) no i tez odwadnia..podobnie jak kawa, ktora dodatkowo wyplukuje mg i jest tylko placebo na wzrots cisnienia:P to tak jak z cukrem przy wyglodzeniu-wzratsa a pozniej odpada ponizej wartosci wyjsciowej;) No to takie najwazniejsze minuchy tych napoi;P Polecane jest picie bialej herbatki z jasminem i kakałko:P Doti, Kochana, pisalam z predkoscia swiatla takze za wszelkie bledy przepraszam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E. dzieki za zaufanie :P:P Tego wiesniaczka zostaw sobie na pozna kolacje. po treningu trzeba dac pozywke miesniom ktora szybko do nich dotrze-czyli wlasnie bialak kurze, cyc i ryba chyba;) Ja mam przyjemnosc trenowac od rana ..tez mialabym problem co i jak robic wieczorem;) takaona- te zdjecia z jednego dnia sa wiec waga ta sama byla:P a z tego co kojarze, chyba nawet przed ich cyknieciem zjadla fure makaronu z sosem serowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:):) W Twojej obecnej sytuacji to każdy pot dobry.:P Wierzę, że już masz dość....Ale już tylko 2 tygodnie zostało.:) Mucha idolką moją nie jest szczególnie jak coś czasem palnie ale podoba mi się bardzo jak teraz wygląda.Czytałam właśnie że ma jakiegoś trenera.No i pewnie właśnie to też zasługa masaży i innych kosztownych zabiegów.:) Moim ulubionym owockiem jest właśnie jabłko.:) To Ty owoc dodajesz np do tego placka po treningu tak ? HHHEE dobra jestem ..fruktoza z tłuszczem i biorę 2 zestawy bez tłuszczu...:P Po prostu myślałam, że w śniadaniu to mogę prawie wszystko...No i zgodnie z zasadami zdrowego żywnienia.:) Jak to mówią : Śniadanie jedz jak Król a kolację jak żebrak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh DOti :D Ciebie tez tule do cyca:P ( tylko nie pytaj jak Borsuk czy jest do czego:P wyslalam CI fotki wiec sama przylukaj co i jak:P) Ja tez jabluszka kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Borsuk jest The Best.:D On jak to napisał - wtulił by się również w inne części Twojego ciała.:P Ale z tą herbatką zieloną to mnie zaskoczyłaś..hmmm a ja na siłę próbowałam ją polubić że niby dobra przy odchudzaniu a tu proszę... Kolorowych snów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
cześć dziewczyny:D czy mogłybyście mi npisać jak przygotowujecie swoje dania z płatków owsianych? i jakie kupujecie? zwykłe, błyskawiczne, czy górskie...? nie mam pojęcia które kupić. Naked zachęciłaś nie do hantelki:) wyciągnęłam dziś brata starą i pomachałam trochę:) nie znam się na tym, ale nie było źle. wytrzmałam może tylko 10 min:P hehe. boję się tylko by te moje grube ręce nie stały się jeszcze grubsze jak zacznę na co dzień tym machać. a skakanka jest super ćwiczę co dzień, tak jak radziłaś, czyli na zmianę szybko-wolno. jest fajnie:) buziaki dla Was :* ps. Laski jak byście miały czas i ochote to prześlijcie mnie też swoje zdjęcia. mój mail: Beta13@poczta.onet.eu Fajnie byłoby Was zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokonczenie:P : Doti wiedzac teraz wiecej niz wczoraj moge spokojnie poiwedziec, ze Pani Ania M. nie dorasta niektorym do piet:):D Tak, ja sobie kroje jablko na kawalki i daje na takiego placka z odrobina jogo:) albo packam banana w (miseczce tez) z jogo i taka papeczka sie robi;) Kochana ale Twoje motto duzo lepiej przemawia niz to mowiace o tym by podzielic sie obiadem a kolacje oddac:| Wcinaj sobie krolewskie sniadanka i niczym sie nie martw;) ( wlasnie tego chcialam uniknac- zeby nie myslec za kazdym razem czy to i to dobrze sie strawia jak zjem razem...nastepnym razem przemilcze:P:P) co do herbatki i kawy to ja tez je pije bo lubie:P tylko trzeba pamietac zeby sie nawadniac;) z roosibos sa podobniez najlepsze.;) hmm a czy Borsuk jest the best? :D swoja droga ciekawe czy to czyta.....:P ps. sprawdz sobie skrzynke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×