Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość armagedonnnn

facet powiedzial ze mu nie przeszkadza ze

Polecane posty

Gość armagedonnnn

mam dziecko:/ poznalam go na jednym z portali randkowych..jestem ladna samodzielna kobieta corka tez juz duza...nie czuje sie gorsza od innych bezdzietnych matek ...z tym facetem troche listow wymienilismy a w ostatnim mi napisal ze mu "nie przekadza" ze mam dziecko i ze chcialby sie spotkac ,nie wiem jak wy byscie zareagowaly ale ja poczulam sie urazona..:/ nie odpisze mu juz...niech spada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus poswiateczny
to prowokacja ,czy brakuje Ci paru klepek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".nie czuje sie gorsza od innych bezdzietnych matek" :D a od początku piało że masz dziecko czy wyznałaś mu w trakcie rozmów? większość pewnie by wtedy podziękowała bo na co komu czyjeś dziecko. zresztą kobiety tak samo uważają co do samotnych ojców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakija
tzn ze dziecko nie dostrasza go od cIEBIE, TYLKO CZY NA DŁUZSZA METE SAMA SIE PRZEKONAJ, MOZE CHCE CIE TYLKO BZYKNAC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
nie prowokacja!! dopiero co go poznalam ,na oczy go nie widzialam a on mi od razu o dziecku ...ze mu nie przeszkadza...i co ? nie przeszkadza mu to znaczy ze mam juz wychodzic za maz za niego ? jakis palant mysli ze nie mam w kim wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
Brzydki Niski Beznadziejny to jest portal randkowy ,zaznaczone jest ze mam dziecko ,sa tez zdjecia moje i corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego sie spodziewać
jaki desperat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hah hah hah
ej, wytłumacz mi kto to jest ''bezdzietna matka''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
bezdzietna kobieta ...pomylilo mi sie z tych nerwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezdzietnych matek?:O a co to takiego? Matka ma dziecko nie może być więc bezdzietna. Do szkoly wróć lepiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
o rany !! czepiacie sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeh
HAHSHSSHSHSHSHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAH a jak matka moze byc bez dziecka? jak bez dziecka to nie matka,to kobieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
milo bylo ...dzieci teraz beda komentowac moj blad ...szkoda czasu podniecajcie sie ...macie o czym pisac narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
a ty myslalas, ze dziecko to twoj atut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus poswiateczny
tzn ze akceptuje kobiete z dzieckiem . I bez przesady z tym "mam w czym wybierac " . Kobieta z dzieckiem to nie ferrari wsrod samochodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
no wybor mam ....na tym portalu jestem rok ...ogolnie dostalam ponad 1400listow i ponad 600 oczek.Konto bylo zawieszone przez kilka miesiecy ..w ostatnim miesiacu dostalm 400 listow...sa tam moje zdjecia i corki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu facetów nie potrafi zaakceptować dziecka, którego nie są biologicznymi ojcami, ten poznany powiedział uczciwie na początku, że nie przeszkadza mu to iż posiadasz już dziecko, a Ty czujesz się obrażona. Może w swoim mniemaniu nie czujesz się gorsza, bo i posiadanie dziecka nas ani nie wartościuje, ani nie deprecjonuje, ale u wielu mężczyzn nie masz szans ze względu na posiadanie już potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skomentowałam twoj błąd autorko bo razi okropnie-niestety:O Masz rację jednak nie jesteś gorsza od kobiet bezdzietnych. Posiadanie dziecka nie oznacza bycia gorszym człowiekiem a jak jakiemuś mężczyźnie to nie odpowiada to odpuszcza i już. Tu nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, a może troszkę przesadzasz? :) i po prostu naditerpretujesz jego tekst - że, jak skoro napisał: "nie przeszkadza", to uważa, że innym przeszkadza i że Ci robi łaskę;) a może on po prostu chciał Ci wyraźnie powiedzieć, że wg niego nie jest to przeszkodą w Waszej znajomości (często samotne matki mają takie obawy - więc może chciał je rozwiać...?) - wyluzuj, nie czepiaj się słów, poznaj gościa, a potem zobaczysz :) powodzenia i dużo szczęścia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
skoro tak rozdmuchałaś sprawę to chyba jednak masz kompleksy i czujesz się gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
nie mam zadnych kompleksow!! facet mnie po prostu wkurzyl i tyle!!...i z pewnoscia sie z nim juz nie umowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
no i finito - topic over

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadza, źle. jak przeszkadza to już nieodpowiedzialny, cham i w ogóle. co miał napisać - jestem szczęśliwy, że masz dziecko? napisał prawdę. najprościej jak można. nie każdemu by pasowało dziecko. mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
Pierwszy wolny nick ale ja sie go nie pytalam czy mu to przeszkadza czy nie...mam podane na stronie ze mam dziecko wiec naturalne jest to ze pisza mezczyzni ktorym to nie przeszkadza...on nie musial tego podkreslac...moze gdyby tak nie napisal to bym dala mu szanse a tak skreslony jest u mnie z miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie czuje sie gorsza od innych bezdzietnych matek" - poprawiłaś mi humor tym tekstem :D a co miał ci napisać? uraziło cie to ? nie wiem czemu ,facet postawił sprawe jasno,że dziecko mu nie przeszkadza w nawiązaniu kontaktu z tobą... jak by napisał ,że mu przeszkadza to też by ci nie odpowiadało pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedonnnn
Koko * napisalam wyraznie na stronie ze mam dziecko !!! wiec logiczne jest to ze pisza tylko mezczyzni ktorym to nie przeszkadza....po co to podkresla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×