Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najlepsza ...............laska

UWAGA!!! tutaj możecie pisać o czym chcecie!!!!!

Polecane posty

wiesz jak to jest wszyscy są niby pewni a potem problem :) ale dobrze jest jeśli tak czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już jesteś z tą osoba to juz wiesz jaka jest .... i jak to traktuje... jak traktuje narzeczeństwo... i jak małżeństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sama wiesz że ludzie się zmieniają i nigdy nie można wiedzieć co będzie lub jaki będzie . ale wiara jest najważniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ludzie się zmieniaja... a ja...ja jestem taka, ze jak coś postanowię to do tego dążę .... i nie zmieniam zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda tak mówi ale gdy zaczynają śmierdzieć skarpety męża zaczyna pachnieć kolega z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz jestem z jedną osoba to staram i chce z nią być .... nie szukam innego.... nie interesuje mnie nikt oprócz jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trybusz:D:D...powaiło mnie to zdanie ze skarpetami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trybusz,bo taka jest prawda:),ciężko jest żyć w związku ,i zrozumie to tylko ten kto w takowym jest ,jest długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się jest z kimś to chyba wie sie na czym to polega... lub będzie polegało... każdy chyba wie że różowo nie jest i nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dop ,ma racje ...i wydaje mi sie że na poczatku to są hormony...a po tem jest już tylko po górke ,i ciągła walka o to ,żeby jako tako było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak sie ktoś decyduję być razem lub na ślub to wie że będą trudne sytuacje i zdarzą się te burzowe dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak ,hormony ,młodosc żądzi sie swoimi prawami :),ale to tylko moja teoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie megusia :),nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy nie zawsze scalają ,jak to niektórzy sądzą a wręcz jest odwrotnie .trzeba wielu wyrzeczeń żeby związek dobrze funkcjonował . nie wszyscy to potrafią . chodzi o to żeby żyć razem a nie koło siebie. trudna sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest sie z kimś to zawsze są wyrzeczenia... to normalne przecież... i musi być wiele kompromisów !!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×