Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myszek Fiki

...jak to jest z tym seksem na pierwszej randce?Można?

Polecane posty

Polski ciemnogród każda kobieta nie dziewica i mająca potrzeby seksualne to kurwa i dziwka.Zona która ma większe potrzeby od męża to zboczona seksualnie erotomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
...osobą posiadającą imponujący sprzęt w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Night Only
A co jeśli kobieta całuje się z facetem na pierwszym spotkaniu i to ostro, jest im cudownie, ale na jego pytanie "Pójdziemy do mnie?" odpowiada "Nie." Spodoba mu się bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcecie to mozecie
a kto wam zabroni??? jak nie chcecie to trzeba isc na randke z kim innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
...domyślam się że posiadasz cały arsenał zagadnień,natomiast będzie mi bardzo miło jeżeli uszanujesz mój temat i posilisz się o ewentualne odpowiedzi tudzież wypowiedzi ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pogonila faceta
ktory mnie najpierw rozpala, a potem spuszcza po brzytwie i mowi Nie. Mysle z tak samo czulby facet wzgledem kobiety, jezeli oboje sa dorosli, odpowiedzialni za siebie i nie pochodza z goralskiej katolickiej wioski gdzie jedyne panie godne szacunku to maryny dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
..kobieca intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkonkurencyjny
normalnie, albo jest, albo dziewczyna myśli że jak zostanie wyreperowana na drugiej randce, to jest "pożądniejsza" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoł hoł
trzeba zastanowić się ile pierwszych randek kończy się w łóżku statystki mówią ąe około 75% kończy się w łóżku więc coś ludzi ciągnie do siebie zaspokajają swoje żądze i się pewnie wszystko kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Night Only
Jako kobieta uważam, że możemy się kochać na pierwszej randce skoro mamy na to ochotę, ale wydaje mi się, że faceci generalnie uważają takie kobiety za łatwe szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
statystycznie ok ale w praktyce bywa tak że niekoniecznie się kończą... więc generalnie nie ma w tym nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Night Only
Chcecie mi powiedzieć, że na ostatniej imprezie zrobiłam wielki błąd, że po namiętnych pocałunkach, lizaniu sobie nawzajem paluszków itd. nie zgodziłam się na seks? ;) To, że miał na mnie ochotę, a ja na niego nie oznacza chyba, że musimy się natychmiast bzyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak na to patrzą
faceci, ale mojemu mężowi widocznie to odpowiadało, bo poszliśmy do łóżka właśnie na pierwszej randce :) Osiem miesięcy później mi się oświadczył, kolejny rok później wzięliśmy ślub i niedługo świętujemy drugą rocznicę ślubu :) Dzieci nie mamy, kochanków też nie. To, że przespałam się z nim na pierwszej randce nie oznaczało, że za tydzień prześpię się znów z kimś innym. Po prostu zadziałała chemia. Ale oboje byliśmy już po różnych związkach i każde po kilku partnerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczakacza
profesor izdebski jest bardzo ciekaw waszego zycia seksualnego, dlatego zaprasza do wypelnienia ankiety :) www.seksownebadanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
a więc jednak!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoł hoł
ja wiem jedno że mentalność ludzi w kraju jeszcze skłania się do takiego poglądu- pierwsza randka sex i kobieta szmata lub puszczalska-!!! popytajcie ludzi z zagranicy "Anglia,Niemcy itd." tam sex na pierwszej randce jest jak najbardziej preferowany i traktowany jako zakończenie wieczoru lub po prostu jak normalka czyli np wypicie lampki wina do kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
...gdzie jest hipochondryk;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczakacza
profesor izdebski jest bardzo ciekaw waszego zycia seksualnego, dlatego zaprasza do wypelnienia ankiety :) www.seksownebadanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Night Only
Tzn. że straciłam przyszłego męża przez to, że się pohamowałam ;) Przeze mnie bolały go jądra, znienawidził mnie i zaspokoił swoje żądze gdzieś indziej ;) Wypisuję się z Kościoła Katolickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
....biedny facet ,biedne jądra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
oczywiście mam czas,ba! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Night Only
Następnym razem jak trafię na takie ciacho, bzyknę się. Będziecie słyszeli jęki rozkoszy w swoich domach, obiecuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek Fiki
zrób to ;) ale pamiętaj o spacerze , romantyzmie, podchodach itp...;)a żeby był wilk syty i owca cała proponuję Ci system eksternistyczny:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×