Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość a string of pearls
Dobry wieczór wszystkim bez wyjątku. Śledządz cały ten topik,z przykrością muszę stwierdzić,iż powstał tu nijaki harem. Szanowny Pan Blokers i Ławkers, dumny jest z tych swoich,jak często pisze,CIELĘCINEK,które,jak jeden mąż,stoją za nim murem,co niewątpliwie wprowadziło mnie w zachwyt... Czym to jest spowodowane?-pierwsze padło pytanie. Drugie zaś-Dziewczyny,czy wy naprawdę jesteście tak zahipnotyzowane,żeby naskakiwać na bratnią duszę? Mężczyźni tylko przynoszą ból,który tak szybko nie przechodzi! Mężczyzn trzeba sprowadzić tam gdzie ich miejsce! Zdetmijcie te klapki z oczu! Każdy prawnik umie dobrze gadać,tak żeby wszystko było po jego myśli,żeby tylko wygrać! On się Wami bawi i ma z tego satysfakcję! abc101 jesteś górą w tym zaciętym pojedynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Blokers jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anette_5, będzie bal :classic_cool: a string of pearls, "śledządz" :D Ty chyba dawno nic ciepłego w ustach nie miałaś skoro tak dziwne sformuowania Ci się na nie cisną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Z góry przepraszam z błędy,które wynikły w związku z szybkim pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Wysłałeś mi coś ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Śledząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Kochany,nie martw się o mnie,zacznij martwić się o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
I to tyle uwag na dziś... No cóż,czego mogłam się spodziewać... Dobrze,że ta cała dyskusja jest dostępna dla wszystkich... Zawsze mogę tu zajrzeć i być na bierzaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a string of pearls My się bawimy razem z Nim,czy to takie trudne aby pojąć?:( Wszyscy chcemy jednego, rozrywki małej,należy nam się po trudach i mozołach pracowitego dnia.:) Doceniamy Twój trud i że się tak nami martwisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Zaczynam martwić się o Pana Blokersa i Ławkersa,gdyż z moich obserwacji wynika,iż ww Pan,nie ma żadnego życia prywatnego i dla zabicia nudy,jak i może, bolesnych wspomnień, zabawia się w swój haremik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz babo placek:( Jutro będą inne uwagi:) Musimy być grzeczni, inaczej zostaniemy ustawieni w szeregu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Blokers 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Droga anette_5,jeżeli uważasz,że ja oraz abc101,to ta sama osoba,to jesteś w błędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Stwórzcie swój nowy harem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszmy regulamin i trzymajmy się tego:) Pkt.1. Nie wolno nam...Czego? Wy kończcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Pkt 1. Nie wchodźcie w tyłek facetowi,który nic dla Was nie zrobi,bo wszystko o co, do tej chwili go prosiłyście,umieszczone jest w internecie na odpowiednich stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×