Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Blokers, no wreszcie na odrobine sprośności względem kobiet sobie pozwoliłeś. A już myślałam, że......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....to nie takie proste:( ale szukam.... blokers...moje gorące ciałko tez w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
przyjechał raz napalony motocyklista i do mnie ej mała podwioze cię, a ja mu na to poczekaj , tylko założe majtki,koledzy do mnie: ej marian, żeby ci jajeczek nie przewiało! gość zwątpil... śmieszy mnie cos takiego, mysli że jak ma fajną maszynę to może mieć każdą, stare obleśne chamy... na szczescie mam w pracy fajnych ludzi i to mnie tu troche trzyma, zawsze jest wesoło, zawsze można pożartować, pogadać na każdy temat, a przede wszystkim na tematy majtkowe, przywykłam i wchodzi w krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gall, obawiam się, że nie wyczułaś blokersa. Na te tematy to możesz ewentualnie ze mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
wiem,że nie jest to proste, bo nawet jesli sie cos potrafi to trudno sie wybic, ja np nie mam wyzszego wyksztalcenia, razem ze mna pracowało 5 innych osób,posiadających te 3 literki przed nazwiskiem. W wyniku redukcji etatów zostałam sama i przejełam ich obowiazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, masz rację, tylko odrobinę. Jednak postanowiłeś nie wyprowadzać mnie z tego przekonania, że wiesz........Ale jakoś i ten "lofkający" wieczorem Cię nie nawiedził. W końcu z desperacji wymyśliłeś tekst o marchewie. Gall, za tę odpowiedź bym mu oddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
e tam molestuja odrazu. Radze sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bbb, tutaj to zdecydowanie nie.....Poczytaj moje wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
blokers- czyżbym słyszała troske w twoim głosie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bbb, ja też. Ale jednak jeśli tylko to, to masz podobne poglądy do mnie. Cieszę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko cię rozgryźć,jeśli chodzi o blokersa to nie uwazam zeby coś było z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
więc buziaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie do Was. A co boicie się, że blokersik się nie odezwie, bo stchórzył.Ale ma ubaw, jak się wstawiacie za nim. Oj, dziewczyny....A jemu Należą się cięgi. Najpierw o focie, potem cos niemilego, a później glaskanie, które nic nie wnosi...A dlaczego tu nie ma facetów u niego na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
mam taką dostawę że do jutra sie z nią nie uporam... jeszcze przyszedł chif i marudzi ze takie nie takie rzeczy wzięłam, a konsultowałam z nim wszystko,albo mu zonka nie dała albo mu się okres zbliza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wysilek intelektualny to na razie marnie...No dobra, wycofuję się .Blokersie możesz wyjść z norki, zaraz wielbicielki się pojawią i będziecie się miziać ....oczywiście do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O co się rozchodzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc...ma zespół napięcia haha. mylisz się co do blokersa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×