Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

No wreszcie na horyzoncie pojawił się ktoś rozsądny. DZIEWCZYNY ON DO WAS MÓWI CIELĘCINKI.Ale numer i Wy jeszcze tu jesteście, gdzie Wasza godność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą Blokers, jak na prawnika jesteś słabo wyszczekany. I mając ten zawód ,tu musisz się dowartościowywać? Porażka.Dziewczyny, czy Wy tego nie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu, gdzie Twoja elokwencja? Język rynsztokowy.To taki prawniczy, czy nie panujesz nad sobą.Może za dużo tego "pifka", jak to niektóre Ci pisały, wypiłeś. Chyba Cię żonka puściła, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się łamiesz już są chętne, żeby Cię przygarnąć. Nie wiem, czy zrobiłyby to w realu. Chociaż może i tak, niektóre zapewne nie miałyby pojęcia, że im ubliżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się ciekawie się porobiło.:( Ta dyskusja miała polegać na odreagowaniu się od dnia codziennego!:( Nie na wytykaniu,obrażaniu,docinaniu.Czy my nie możemy już pośmiać się,przecież nie wszystko należy brać doslownie i do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak głupota... A string of pearls, rozsądna z Ciebie osoba. Widać to nie tylko po przedstawionych poglądach, ale i stylu wypowiedzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
I pojawiła się... Witam ;) Jędzo,wypowiedziałam się w Twoim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette, co się przejmujesz.Blokers dziś zbyt dużo wypił i tak nic z tego. O żadnej rozrywce mowy być nie mogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
anette_5,przecież my się śmiejemy... Dlaczego twierdzisz,że jest inaczej? I tym oto optymistycznym akcentem Pan Brokers i Ławkers umilkł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette , piszesz, czy nie możemy się już pośmiać? No tak, ale z czego, a może z kogo. Tu najwyraźniej tylko facet się śmieje , no i ja od czasu do czasu. Teraz dołączyła jeszcze jedna osoba, ale sądzę, że za to inna odpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Jędzo,z życia to wiem...(Pozwolę sobie dopisac) - "bejbe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra kowalsa
Moim zdaniem to nie fair, że Mikołaj przychodzi tylko raz w roku ! ;d. Każdy na Boże Narodzenie dostaje prezenty ale i tak zawsze chciałby więcej, i to zawsze ! ;d Szkoda, że Mikołaj nie może do nas przychodzić np. raz na 3 miesiące, wtedy to był by raj, ale niestety tak nie jest, lecz jest świetne rozwiązanie! Tak, to właśnie ta strona, fajnie że Mikołaj mógłby przyjść drugi raz i dać nam jakiś fajny prezent ; ] Ten konkurs to świetne rozwiązanie dla tych, którym nie spodobał się prezent gwiazdkowy, w moim przypadku tak właśnie było ;( i cieszyłabym się gdyby los się do mnie wreszcie uśmiechnął i Mikołaj sprawił by mi radość chociaż ten jeden jedyny raz : ) Chociaż mam już swoje lata to ciągle czuje, że istnieje we mnie coś z szalejącego dziecka, które nigdy nie ma dość :) Byłabym bardzo wdzięczna gdyby udało mi się wygrać mojego od dawna wymarzonego i Phona. Pozdrawiam, Aurelia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczyny teraz na luzie...o czym pogadamy? Może coś w rodzaju wieczoru panieńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Fanka Filipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
abc101,bardzo chetnie bym poplotkowała z Toba,ale niestety brak czasu mi nie pozwala na dłuższa konwersację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Blokers,jesteś ? Co Ty tam majstrujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Przepraszam,zagalopowałam się. Chodziło mi o Was wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc101 jak czytam
te twoje wypociny to sie kurwa śmieje jak dziecko... ale ty masz najebane pod kopułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
Gosiu,blokers poddał sie walkowerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc101 jak czytam
pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi, tych bez problemów emocjonalnych jak abc101 która z braku zajecia wsadza ryja gdzie jej nie chcą, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a string of pearls
anette_5,o kim myślałaś pisząc to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Jakoś trudno mi w to uwierzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie....
blokers i... w końcu noże Cię obejrzymy??? tyle zdjatek było, i smiali sie że nie Twoja chata. więc....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×