Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość gaal anonim
rybeczki moje wróciłam :) Siemasz xsazui :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc101 ale ty jesteś zdrowo
jebnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, nie śpij.Zapomniałeś ust, kwiata i czego tam jeszcze przesłać Anette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ja się czepiam, przecież napisałam prawdę. No Anette nie dostała kwiatka ani nic z tych rzeczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
dziewczyny, może pracuje poprostu w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
rzuccie temat do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101 mnie tam kwiat niepotrzebny! Raz faceci dają,raz zapominają nicponie...przywyknąć trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
u mnie zwykle jest tak że zapominają. Albo im kasy szkoda. Ale znam taką kobitkę której małżonek zerwał kwiat z klombu w centrum miasta i dostał mamdat :) ale gest byl? był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem dobrze, nie widac? Ale jutro wracam zwarta i gotowa, więc będziecie miec chwilę oddechu. Ale kolezanko coś mi się ostatnio "spsułaś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę blokers, jaki posłuszny jesteś. Wystarczyło tylko przypomnieć. Nadajesz się być pod pantoflem . hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarithes
Blogi czytam od lat, a jest kilka, ktore naprawde zasluguja na wygrana, a nie uda im sie to, jesli nie pomoga ludzie. jest jeden, na ktory na pewno warto wejsc, ktory warto poczytac, jesli nie zaglosowac to poczytac nawet i posmiac sie: Zreszta sami ocencie czy nie warto zaglosowac http://rozmawiamy.blog.onet.pl/ - I00046 -duze i, zero, zero, zero i 46 Na blog mozna zaglosowac tylko raz z jednego telefonu. Koszt smsa to 1.22, Po prostu nalezy wyslac sms pod numer 7144, a w tresci wpisac kod bloga, ktory podalam wyzej. Na blogu macie konkrety, co i jak zrobic. glosowac mozna do 21 stycznia do godziny 12:00. Pomozmy wygrac naprawde fajnym blogom i pomozmy dzieciom - dochod z smsow bedzie przeznaczony na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gospodarzu!:) abc "spsułam" ?Bo ksiądz na spowiedzi zadał mi pokutę,abym nie tępiła Blizniego:) czytaj:Facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty od kiedy zaraz taka posłuszna jesteś? Dopiero co chciałaś zawrzeć pakt z BNB z piekła rodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taaak:) Bo On,skubany już mi widły szykował i miejsce grzał:(:(Bałam się,choroba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja taka grzesznica,że mogłabym tam zostać już na zawsze:( A tam kafe nie mają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×