Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Głupia sukens, no to może rekompensuje Ci niemożność konsumpcji wyrobów spirytusoiwych... :classic_cool: Śpiący Leniwiec, tak... pod wpływem % świat jest piękniejszy, zwłaszcza z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oż kurczę ...nie tylko gbur , który tylko o focie ale jeszcze alkoholik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak te procenty z rana to ja już rozumiem te trzy po trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, teraz to już mnie nic nie zdziwi....I nie mów, że to ja wczoraj zaczęłam.Kto zaczyna znajomość z kobietą od stwierdzenia: :To ty stara dupa jesteś" . A że jestem złośliwa, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101, jeśli nie przestaniesz być złośliwa, to Twoje krocze opanują pająki i wtedy to już w ogóle będziesz marudna, upierdliwa, niewyżyta i wieczkie wściekła na wszystkich i wszystko. Kobiety usilnie szukają szczerych facetów. Gdy szczerze napisałem, że stara dupa jesteś (i to nie dlatego żeby Ci dopiec bo jesteś w moim wieku), to wielki żal do mnie lejesz :P Śpiący Leniwiec, mniej więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje krocze opanują pająki powiadasz? Zawsze to coś, nie uważasz? A i nie wiem, czy ta szczerość aż taka nie jest dobijająca. Kobiety szukają ideałow.Tylko te zdesperowane biorą w ostateczności to co się nawinie. Tak więc obstawiam pająki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101, ideałów powiadasz? To dlaczego faceci mają zadowalać się nieidelnymi kobietami? :) Czy też może chcesz dyskretnie zasygnalizować, że wyglądasz jak Charlize Theron i masz mózg jak Albert Einstein? :classic_cool: Głupia sukens, 32 skończone jesienią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem nie w temacie,ale pająków się boję :o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, faceci to inna sprawa. Oni często myślą czym innym zamiast głową. Ich chuć przerasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101,lizaczku, coś nie tak z tym precelkiem? Ławkers-chłopie,toć wy stare dupy jesteście! Hihi Co takiego strasznego jest w pająkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc101 ty to chyba jakas
lewa jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokersie....tego powiedzenia nie znałam...ale fajne... No możesz odetchnąć, kończę ze złośliwościami, bo na razie uciekam.Muszę wreszcie zająć się czymś sensownym.Żegnam również resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101, czyżby dlatego spodobało Ci się, że pasuje do Ciebie jak garnitur na miarę? ;) Głupia sukens, ja to wiem ale np. abc101 bije się z tą myślą w kisielu i chlapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, a ja pasuję do Ciebie jak garnitur na miarę? Chyba europejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×