Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość abc101 ty to chyba jakas
i nie rozrozniasz sytuacji gdy ktos zartuje i gdy cie beszta.. ps. nie jestem podszywem, tylko pomaranczowym nickiem,to tez roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101, nie do mnie tylko do powiedzenia "potwór nie potwór byle miał otwór". :P Zarozumiałe stare dupy mnie nie interesują :P Głupia sukens, bo to trudno się z tym pogodzić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, co Ty bredzisz, ja pasuję do potwora byle miał otwór? Chyba Ci się pomyliło z własną płcią. Ale rozumiem....w końcu te procenty z rana....Ja też nie lubię starych zarozumialców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę pomarańczowcu, że zauważyłeś, że nie jestem bezbarwną postacią. W końcu piszesz do mnie. Ale jeśli chcesz ze mną porozmawiać w miarę sensownie, to prosze trochę w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101, dodatkowo jeszcze tępa jesteś. :P Autor, czyli ja, miał na myśli, że powiedzenie "potwór nie potwór byle miał otwór" pasuje jak uszyty na miarę do Twojej osoby ponieważ w swoim mniemaniu jesteś najzajebistrza pod słońcem a to, że masz o jeden otwór więcej od mężczyzny czyni Cie kobietą. Kapujesz czy mam narysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co skarbie, nie narysujesz? Aaaaaaaaaaaa szabelką powywijać to łatwo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelnie nie na temat
Ohydna jędza, mam do Ciebie pytanie natury intymnej, wybacz jeśli zbyt osobiste ;) oczywiście zrozumiem, jeśli nie odpowiesz, ale ciekawość mnie zżera... dlaczego nie używasz ----> :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, wyluzuj, bo naprawdę znikam. Nie ciesz się jednak, bo jeszcze się tu pojawię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelnie nie na temat
dzięki za odpowiedź :) a pytał kafeteryjny obserwator... i mylisz się co do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę mnie nie było i... jakie zmiany zaszły... oczy już nie bolą, miło się czyta... Ławkers-jeszcze pare miłych słów od niewiast i obrośniesz w piórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×