Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość gaal anonim
wszystkiego ostatnio. Począwszy od linkin park bo uwielbiam głos Chestera, poprzez the pussy cats dolls do regge... kiedyś słuchałam takich klimatów jak kaliber 44, republika itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
do anouk86. Ty jesteś w moim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
mogę wnioskować z niku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
blokers, nie zaczepiasz , nie tęskniłeś, ech... czytałam sobie wczorajsze wypociny. Nieco wiało homoseksualizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
znaczy że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
oj że mnie nie zaczepiasz, nie droczysz się normalnie zmienie topik... a mówiąc o homoseksualistach nie ciebie miałam na myśli a panów z wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
znaczy że tak- to było do anouk86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
tak pytam, bo widzę że większość starsza... Nie jestem les, chociaz nic nie mam do lezbijek dopłuki mnie nie zaczepiają. Najgorzej jak sie taka zakocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
gdzie mi będzie lepiej? zmienię nick, ludzie nie będą mnie brać za faceta ( chociaż to bywa śmieszne), przestanę pisać na pomarańczowo i założe własny temat, chociaż za krótko jestem na kafe, nie znam ludzików jeszcze, ale niektórych zdążyłam już polubić.Potemu tu siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
może wróce przed północą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaal pewnie,gdzie będzie Ci lepiej jak nie z nami:) Takich narwańców nigdzie nie ma:) Wdrożysz się kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a już blokers się wystraszył, że go macie dziewczęta za homo. No i racja.Gall, gdybyś się nie wytłumaczyła, dostałoby Ci się. Ale przecież kręci się tu taki, co "lofka Blokersa". No i nie dziwne, że na tym topiku same dziewczyny? Dostanie mi sie? Blokers ...jedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette, zwariowałaś?Jakie wkupne? Lepiej powiedzmy blokersowi, żeby poluzował, co tam ma do poluzowania, niekoniecznie kucyka i niech wyskakuje z foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101, ktoś Ci tu pisał wcześniej żebyś popuszczała... może powinnaś tylko poluzować tą wymienioną część ciała ;) Ty jesteś tak niesamowicie upierdliwa, że aż mi Cię żal :D Ohydna jędza, wolałabym przejrzeć katalog :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101 tylko jakbyśmy popatrzyly obiektywnie na sprawę to jesteśmy u Blokersa gościnnie,On tu Gospodarz i rozdaje karty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nadeszla wielkopomna chwila" jak mawiał...:) I pora na mnie,udaję się na spoczynek (nie,nie jeszcze nie wieczny) żegnam Państwa,życzę miłych pogawędek:) Wpadnę jutro po pracy o stalej porze gdzieś ok 15.Dobranoc,klaniam się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×