Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Blokersie, dosyć długo myślałeś nad tą odpowiedzią. Jednak nie wyluzowałeś sie, ani nie poluzowałeś, no wiesz czego. Anette, nie spodziewałam się takiej przemiany. No ale cóż, kobieta zmienną bywa. W ogóle forum jest chyba po to , żeby się odstresować. Wytykacie mi niby głupotę, ale ludzie mam skończone 2 kierunki, potrafię interpretować teksty, bo w sumie z tego żyję. Nie macie poczucia humoru? Prawdziwie mądry czlowiek, potrafi rozmawiać na różnych poziomach i z każdym. Stąd też rozmawiam z różnymi ludźmi, bo w tem sposób można się nauczyć pokory. Jak widzicie nie jestem jakąś zadufaną w sobie osobą.Może nie rozumiecie mojej ironii.Nie rozumiem również Was dziewczyny.Ten topik to koło adoracyjne blokersa? Jak on znika Wy też? Nie możecie między sobą rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, to już Ci dziś tylko ten, co Cię "lofka"pozostał. Pewnie gdzieś sie kręci, zapewne nie bez przyczyny, zacne kółko odpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc101 poszła
pogmerać se marchewom w psicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku ku a ku ku a ku ku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
cześć wszystkim, pracuje ciężko ale będę zaglądać co chwilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
odwyku dzień 5: facet mnie zajerzył, tak mu się jezyk wyostrzył od wczoraj że dalsza gadka nie ma sensu... fajki poszły w odstawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blokers,praca w biurze...zima,kiepskie ogrzewanie a szef nie robi nic. czy jest jakis przepis mówiący o temp podczas pracy? coś słyszałam w radio ale...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na falochronie
blokers i ławkers wystawiaj rachunki nieukom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbb111, rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. z 2003 r. nr 169, poz. 1650) stanowi w § 30, że w pomieszczeniach pracy, w których jest wykonywana lekka praca fizyczna i w pomieszczeniach biurowych, temperatura nie może być niższa niż 18°C. abc101, ze mną jest git. A z Tobą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
ha ha ha ! to mój szef powinien dostać karę, bo pracuje w temp 13'. A jak były te mrozy to nawet 11 było... rozgrzewaliśmy się barszczykiem, prawda jest taka że jak sie odezwiesz to ci powie nie podoba ci się to złóż wypowiedzenie... także nie jesteś sama moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
wogóle dzisiaj wywaliło rurę, wody na osiedlu brak, rano drałowałam po zgrzewkę mineralnej do sklepu, rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:( mój szef przyjeżdża na chwile,wypije kawe posiedzi przy grzejniku i mówi se ciepło a ja mam dzisiaj 10 st. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według art. 210 kodeksu pracy, pracownik ma nie tylko prawo, ale nawet obowiązek, "w razie gdy warunki nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenia dla zdrowia i życia pracownika (...)", powstrzymać się od wykonywania obowiązków, niezwłocznie powiadamiając o tym przełożonego. Co więcej- jeśli pracodawca nie usuwa zagrożenia, pracownik ma prawo "oddalić się z miejsca zagrożenia". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
my nie mamy grzejników... mądry musiał być i architekt i budowlańcy... Także siedzimy w kurtkach a czasem i kapturach:) jak klikam w klawiaturkę to mam takie rękawiczki bez palcy jak lumpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy taki grzejnik elektryczny który daje tyle co nic. on miał mozliwosc zmiany ogrzewania ale nie widzi potrzeby poniewaz w swoim 2 biurze ma ciepło. Juz byłam chora a i tak musiałam tu siedziec. Kurwa i to za najniższa krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
naszczescie to jest moja ostatnia zima w tej firmie wiec jakos wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba wezme urlop i wtedy on bedzie musiał tu siedziec. zobaczymy co powie jak mu dypa zmarznie przez 8h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
zakładam :) latem chodzę bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
szukam czegoś innego od jakiegos czasu,ale nie wezmę pierwszej lepszej robótki która mi w rece wpadnie, wiem co potrafie, trzeba sie cenić!!! i tobie tez radze rozejrzyj sie za czyms innym, nie trac zdrowia, nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×