Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

kto od lat używa Lenora niebieskiego ????

Polecane posty

Używam Lenora od lat. Najpierw polskiego, pozniej mialam dostep do niemieckich i stamtad przywoziłam czesto bo ladniej pachnial. Teraz przez kilka lat nasz polski mial bardzo zblizony zapach do niemieckiego i tutaj kupowalam, ale zmienili butelki z tych kwadratowych na jakies "fikusne" i zapach nic a nic nie przypomina mi klasycznego niebieskiego zapachu. Nie pachnie tylko smierdzi jakos jak mydło. nie czuc go na ciuchach po praniu. Poszłam do sklepu z niemieckimi rzeczami i wzielam znowu niemiecki. Wisi mi to pranie ale chyba to tez nie to. Powiedzcie czy widzicie tez roznice czy mi sie zepsuł węch. Jestem wrazliwa na zapachy i musze miec pod nosem swiezy zapach ciuchow a zadne inne tak nie pachna ladnie i intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi_P
poprostu ten zapach ci sie opatrzył twój wech jest juz przyzwyczajony do tego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od lat używałam polskiego lenora w koncentracie ale narzeczony bedac w niemczech przywiózł z tamtąd,na początku miałam pretensje że wozi drzewo do lasu.Przywiozł mi właśnie niebieskiego :) i muszę powiedzieć że po polskim koncentracie lenora ciuchy nigdy mi tak pięknie i długo nie trzyamły zapachu,a tu... teraz nie muszę używać juz perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiad z klatki B
to kup lenor,ale inny kolor,i nie pisze ze nie chcesz innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahsbcfghwabclkhnjmlwehg.
a softlan od Niemców wąchałaś?? pieknie, intensywnie pachnie zwłaszcza ten wanilia orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughtonnn
nie opatrzył jej sie węch, tylko zmienili zapach na 100% , tez uzywałam latami niebieskiego Lenora, a jak zmienił sie kształt butelki to zapach po prostu jest ohydny. Przestałam go kupować, teraz kupuję biały Lenor ale zapach tez nie ten co kiedyś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena25
ostatnio piłał, ale mi się bardzo chepało po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupp
ja mam biały bo niebieski w polsce przynajmniej śmierdzi okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wentylka
Ja tam lubie softlan niebieski.Wszyscy sie zachwycaja tym zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo przerzuciłam sie na Softlan fioletowy bo mi pasował ale ciuchy tak nie pachną ładnie i cały dzien. Wogóle go nie czuję. Moze mi sie wech zmienil. Ten polski na pewno nie przypomina niemieckiego juz nic a nic, ale zeby niemiecki tez byl dziwny? A moze mi sie zdaje? ZObacze jak po tym praniu beda pachnialy rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak ten niebieski polski rzeczywiscie smierdzi i mi sie nie zdaje skoro piszecie. A naprawde jeszcze przed zmiana butelki byl ok i zblizony do niemieckiego. Teraz jest mydłowy okropny jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie
Lenor niebieski niestety niszczy ubrania. Po użyciu powstają szare plamy. Zanim zoriętowałam się co powoduje powstawanie plam zniszczyłam sporo ubrań. Produkt kupiony w sierpniu w TESCO w Gdyni. Być może była to zła partia, ale wyleczyła mnie z kupowania Lenora. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa125
zgadza się zmienili zapach jak zmienili butelkę, kupiłam niemiecki lenor i tez tak samo pachnie... a tak kochałam ten poprzedni zapach zapach... to tak jak wycofują różne zapachy perfum... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablablaaaaaaaaaaaaaaaa
tyle się nawąchałaś tego Lenora, że się od niego uzależniłaś, do tego rozwinęło się przyzwyczajenie i teraz musisz albo zwiększyć dawkę, albo zmienić substancję na inną, a później wrócić do Lenora i znowu poczujesz ekstazę wąchając go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten nowy superkoncentrat ładnie pachnie. A jeszcze ładniej zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Nowe zapachy są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×