Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka 1817

czy wzm także nie wystarcza od wypłaty do wypłaty??

Polecane posty

Gość agnieszka 1817

jestem już zmęczona tym wiecznym oszczędzaniem i kombinowaniem .ograniczam się jak moge .żal mi dzieci bo odmawiam im prawie wszystkiego ,wymyslając różne powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak bywa, każdy choć raz w życiu miał taki problem:-( głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaaaa
OCZYWISCIE aile zarabiasz? Bo ja 1200 po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.Eire
My mielismy tak samo z mezem, a wkoncu zdecydowalismy sie na wyjazd do Irlandii. Maz zarabial 1500 zl, dziecko bylo jeszcze male, a z czego tu zyc? Nie chcialo mi sie juz mieszkac u tesciow, wiec namowilam meza na wyjazd. Mieszkamy tu juz 2 lat, mala chodzi do przedszkola i stac nam na normalne zycie. Owszem tesknie za krajem, ale co zrobic? Wole tu mieszkac niz klepac biede w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaaaa
do Ania.Eire kurcze tez sie nad tym zastanawiam bo mam dosc takiego zycia od 1 do chyba 12 bo na dluzej kasy enis tarcza ale ajk z praca znalazlas od arzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ja odpowiem
no takie zycie w pl...dlatego mieszkam w uk.....jedna wyplata starczy mi na 2iesiace a nie na 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też nie wystarcza
toteż ratuję się kartą kredytową :P Najgorsze, że potem trzeba to spłacać :P:P I robi się błędne koło, ale cóż począć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot 45
no niestety mnie tez brakuje mimo ze niezle zarabiam.ceny non stop w gore a nasze wyplaty niestety w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.Eire
Mielismy znajomych u ktorych moglismy mieszkac na samym poczatku. A tak to maz sam sobie znalazl prace. W Polsce pracowal umyslowo, a tu bylo z tym trudniej, bo wiadomo, ze z jezykiem nie tak latwo. Tu na razie pracuje w magazynie firmy transportowej a ja teraz tez zaczelam szukac pracy. Ale i z jednej wyplaty nas stac na mieszkanie, jedzenie i maly samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssakaakkaka
no wlasnei ludzie an zachodzie chociaz z jednej wyplaty przezyja w pL to neimozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bywa a najgorsze jest jak już są dzieci!!! bo dzieciom chce się dawać wszystko a nie zawsze można!!! na szczęście zaczęło nam się poprawiać chociaż zawsze może być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wystarcza do 1
i jeszcze zostaje i co z tego? jestem samotna na co mi kasa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cndndnddndn
ja uwazam ze w POlsce ejst coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie,teraz jest lepiej,pracujemy,nawet odkladamy,ale na poczatku wspolnego mieszkania bylo bardzo ciezko,czasem brakowalo na podstawowe zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ma dzis sranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×