Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
polka1985

przyznac sie do zdrady?

Polecane posty

witam . 3 lata temu moj obecny partner wyjechał do pracy za granice był tam około 4 miesiecy wtedy bylismy juz rok ze soba. była to nie lada próba dla naszego zwiazku.. na poczatku były codzienne telefony i moja ogromna radosc ze moge go chociaz usłyszec. Moj partner był bardzo zasadniczy jesli chodzi o moje wyjscia z domu. zawsze dzwonił około 20 wiec musiałam byc zawsze przy telefonie a dzwonił na telefon na stacjonarny. na poczatku nie był to dla mnie zaden problem ale jednak poem gdy chciałąm wyjsc z kolezankami gdziekolwiek stawało sie to nie mozliwe bo musiałam czekac na telefon. przyzanm ze zz czasem gdy partnera nie widziałam zamiast teskic bardziej teskniłam mniej. Spotkałam dawnego znajomego i zaczelismy sie spotykac. trwało to około misiaca. nigdy do niczego miedzy nami nie doszło oprocz pocałunków i przytulania. Im bardziej zblizał sie czas przyjazdu partnera starałam sie ograniczyc spotkania. po powrocie moj facet dowiedział sie ze spotykałam sie z nim ale jednak udało mi sie wszystko tak przekrecic ze były to tylko dwa spotkania i tylko na etapie kolezenskim..uwierzył. długo ta sprawa chodziła za nami. jednak z czasem oboje o tym zapomnielismy. Teraz planujemy slub. mamy juz tez 3 miesieczna coreczke. jednak ja nie moge poslubic go wiedzac ze tak bardzo go okłamuje. nie moge zyc w kłamstwie. bardzo załuje tego co zrobiłam i gdybym tylko mogła cofnac czas to postapiłabym inaczej. Chce o tym powiedziec partnerowi wiem ze moze mnie po tym wszystkim zostawic ale licze na to ze mi wybaczy. Co o tym myslicie? prosze mnie nie potepiac tylko szczerze odpowiedziec co Wy bysie zrobiły na moim miejscu? dobrze chce zrobic mowic mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×