Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_XYZ_

Dziecinna kobieta. Czy jest szansa, że się zmieni?

Polecane posty

Gość gość
Witam. Najlepiej się dobrać jak jest typ chłopaka '' piotruś pan '' to wtedy dziewczyna też powinna być taka. Mój ma 30 lat i ogląda anime i czasem jeżdzi nawet na zjazdy fanów :P:D O innych jego przyzwyczajeniach nie wspomnę bo mało kto by uwierzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie do dziecinnych kobiet?24 latka to młodziutka dziewczyna,fakt że mogłaby się dojrzalej zachowywać w wielu kwestiach ale kto jej tego zabroni?Kiedy skończy się narzekanie na infantylną stronę kobiet/dziewczyn?Mężczyźni powinni wykazywać inicjatywę i być dojrzałymi osobami a nie oczekiwać tego od dziewczyn.Tak w ogóle lepiej mieć dziecinną 30 latkę niż zbyt dojrzałą.Czas skończyć wymagać dojrzałości od kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie od wieków wymaga od młodych kobiet > 33 dojrzałego podejścia.Ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dima

Nie sądzę, aby to była kwestia wieku. Niektórzy po prostu szybciej dojrzewają, inni wolniej. Moja dziewczyna jest super - inteligentna, wykształcona, kreatywna, ale jak coś się jej nie podoba... najpierw to w sobie dusi, daje jakieś dymne znaki, potem wybucha, że ich nie zauważam. Jak wpadnie w złość, kompletnie dziecinnieje - zaczyna krzyczeć, płakać, rzucać rzeczami. Kochamy się, ale nie możemy się dogadać. Jakiś czas temu zaczęliśmy chodzić na terapię dla par. Mieszkamy w Warszawie i niedalko nas na Chmielnej jest bardzo fajna poradnia Psychologgia. Od kiedy się spotykamy z terapeutką każde z nas zrobiło jakiś progres. Ja przede wszystkim zacząłem zauważać, że rzeczywiście nie daje jej pewnych rzeczy, które są  dla niej ważne, a wściekam się, kiedy ona nie robi rzeczy ważnych dla mnie. Taka terapia to wcale nie jest zła rzecz. Według mnie na co dzień po prostu wiele rzeczy wymyka sie naszej świadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×