Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jaceeek

dziś wieczorem topię smutki w alkoholu....samotnie

Polecane posty

Bo nie mam kobiety... Trafiaja mi sie poki co tlyko takie ktore mnie fizycznie nie pociagaja....Dzis akurat nie na trasie wiec siedze w domu sam i nachodza mnie takie mysli.... zakochala sie we mnie jedn apanna al enie ciagnie mnie do niej wogole.. na dodatek wczoraj powylaczalem komorki i pojechalem na caly dzien na pomorze , wspominac i odwiedzic miejsca w ktorych bylem z moją eks.. i do jej miasta... czasem mysle, dlaczego tak robie ? czy ja ja jeszcze kocham .. nie czuje nic juz jak sie odezwie na GG... ale mam juz 24 lata i wiem, ze jak milosc odeszla to NOWA JUŻ NIE PRZYJDZIE. teraz tylko zostaly mi jakies toksyczne zwiazki z laskami ktore mnie nie kreca ... nie szukam naprawde modelki, wielu uznalo by moj gust za pasztetowy.. ja lubie gdy dziewczyna jest lekko przy kosci, jest brunetka i ma ladne oczy i usta... a niestety u tej co sie we mnie zakochala po 1 spotkaniu oczy mnie odpychaja..duzo podruzuje i owszem np na stacji benzynowej spotykam fajne kobietki..ale jak do takiej zagadac, zrobi sie kolejka.. zcasem czuje sie jak offerma albo brzydki niski benzadziejny.... zostal mi tylko chyba platny seks.. bo na ten z milosci nie mam juz co liczyc.. jedynie w nocnej trasie, np wczoraj, piekny szron na dzrewach, gwiazdy, mgla, zabytki.. bylo cudnie i zapomnailem o moich problemach... chcialbym spotkac taka kobiete co rowniez podiela moje pasje, choc w czesci.. ale niech te zmnie choc troche fizycznie pociaga.. :( czasem mysle czy nie lepiej by bylo isc na ksiedza ? ale juz za pozno ... :/ za pozno na milosc jak pisal pewien poeta.. a dookola szczesliwe pary..... nO TO WASZE ZDROWIE ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×