Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abrakebabra

mam randke dzis z kolesiem z netu

Polecane posty

Gość kurcze , no szkoda
zapowiadała się taka cudowna i romantyczna historia miłosna, którą moglibyście wnukom opowiadać. faceci to jednak wszystko potrafią popsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeawij się jak wrócisz
bo tu ludzie z ciekawości pomrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko co jest
napisz cos w koncu bo ciekawi jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zakonczyłam znajomosci bo było bardzo miło i stchórzyłam chociaz on jest wypruty z uczuc jak to powiedział ale ciagle chce i ma nadzieje, ze nam wyjdzie...i jakos sie ułozy i bedziemy szczesliwi :O wrózka mi powiedziala ze jestesmy zwiazkiem karmicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko co jest
a co to jest ten zwiazek karmiczny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfgbfghfdgfdgvdbdfx
Przeczytalam od samego poczatku i to jakas masakra, to niby byl twoj 1 raz a po miesiacu sie oddalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego to była moja wagina..wczesniej nie miałam okazji, a raczej nie miałam faceta, a znim myslałam ze to cos wyjatkowego zresza nie załuje ze po miesiacu sie przespalismy, dla mnie nie ma to zadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfgbfghfdgfdgvdbdfx
Dziewczyno ty sie nie szanujesz ;/ 1 raz powinien byc z kolesiem ktoremu ufasz znasz itp. ja to pamietam do dzisiaj choc tyle lat minelo i nie zaluje, bo zrobilam to po poltora roku z kolesiem ktorego kochalam :) i mam sentyment do dzisiaj, a nie po miesiacu ;/ to sie dziwisz ze jest jak jest? sama tez nie jestem swieta, nie moge cie oskarzac bo nie jedno mam za uchem, ale pod tym wzgledem to powinnas sie zastanowic :) no coz szkoda ze ci nie wyszlo, bedziesz miec nauczke na nastepny raz, a im czlowiek starszy tym szybciej "leci" do lozka z nowo poznana osoba, wiec za kilka lat pojdziesz po 1 dniu?? skoro teraz masz tempo nieziemskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddaaadddaa
czemu chcesz sie z nim rozstac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze problemy nie sa zwiazane z sexem to nie ma absolutnie nic wspólnego , ani to ze przespalismy sie po miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddaaadddaa
a z czym? zapewne wkurwia cie ta jego 'depresja' i wahania nastrojow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie juz nie ma depresji i wahania nastrojów...pisalam wczesniej, ze chociaz on jest wypruty z uczuc jak to powiedział ale ciagle chce i ma nadzieje, ze nam wyjdzie...i jakos sie ułozy i bedziemy szczesliwi a mnie meczy juz ta walka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhgfng
a co znaczy wypruty z uczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypruty z uczuc to znaczy
ze nic do niej nie czuje, ale autorka nie ma za grosz honoru i nadal tkwi w tym pseudo-zwiazku. Koles jawnie mowi,ze nic nie czuje, a ta dalej swoje, debilne teksty o walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypruty z uczuc to znaczy
a z tą wrózką to juz w ogóle szkoda słów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie byl sex i wszystko zalatwil do czasu tak sie dajesz ubdobruchac on se porucha i kolo sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE TU NIE O SEX CHODZI to nie ten typ faceta to po pierwsze, a po drugie to kazdy patrzy z was przez pryzmat sexu a to nie ma nic do rzeczy, my sie spotykamy bardzo czesto, gadamy codziennie, czasem sie widujemy i sexu nie uprawiamy wiec nie ejst ze mna tylko dlatego, jezdzimy razem na wesela rodzinne imprezki egzystujemy jak para.. ja nie wiem co wy sie uczepiliscie, jakbym sie z nim przespała po 3 miesiach a problemy były by takie jak teraz to tez byscie mówili ze chce tylko sexu poza tym to ja czesciej chce sexu niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam wątek
i się zastanawiam tylko nad tym dlaczego ciągle dziewczynie piszecie "bo mu dałaś", dochodzę do wniosku, że to wam związek kojarzy sie tylko z sexem. dziewczyna poznała faceta, spodobali się sobie i mieli ochotę to poszli do łóżka. ani na pierszej randce, nie rozstali się po tygodniu. nie rozumiem was, ciągle się gada o wyzwoleniu i wplności a tu ciągle jakieś średniowiecze? to co do ślubu miała z tym czekać. moim zdaniem to można tutaj podyskutować o tym czy powinna się angażować, czy powinna odpuścić bo facet jest niestabilny emocjonalnie i może niech się nad tym zastanowi, czy tak tworzymy związek czy nie i się zegnamy, bo bezsensu jest się angażować w coś co zmierza do rozpadu. i nie mówcie, że jak wy zaczynaliście z kimś być to zastanawialiście się czy teraz to zrobić czy za miesiąc czy 534 godzinach znajomości. i na Boga skończcie już z tym "bo se poruc**!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za normalna wypowiedź widac ludzie z kafeterii maja złe wspomnienia i wszystkich mierza swoja miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam cie od poczatku
i bardzo ci kibicowalam, ale mysle ze jednak powinnas go zostawic i nie dac soba gardzic. jak nie wie co czuje niech zostanie sam. nie stoj przy nim. ja tez mialam faceta ktory twierdzil ze jest zimny i nic juz nie umie poczuc chyba, ale chcial byc ze mna bo moze sie zmieni :O zostawilam go, poznalam nowego, ktory mnie z calego serca pokochal a byly..... byly poznal tez inna i co sie okazalo? z calego serca ja pokochal. nie bylismy sobie pisani po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam i mysle, że masz racje szkoda, że tak wyszło bo zapowiadało sie na coś wyjatkowego, ale widac takie nie ejst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek28
SEKS JEST PRZEREKLAMOWANY To że wspolnie podjeliście decyzję aby uprawiac seks wpłyneło i na Ciebie i na niego. Zapytaj się siebie czy to był seks czy kochanie się dwóch bliskich osób. Przeczytaj od początku własne wypowiedzi i zastanów sie poważni? Daj odpowiedz sobie nie na forum publicznym? Czy załujesz że kochałaś sie z Nim? TAK czy NIE Czy czujesz że On Cię szanuję? abrakebabra - jeśli masz 1% procent nadzieji że to TEN to walcz o faceta? p.s. jestem dość radyklanym katolikiem i uwżam ze seks tylko w miłości i po śłubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, przeczytalam wszystkie wypowiedzi.. mysle ze powinnas go zostawic. pomysl - gdybys mowila mu ze jestes wypruta z uczuc, ze myslisz o bylym, ze nie masz nastroju na nic, masz depresje - to te słowa bylyby wynikiem jakiego uczucia z twojej stroyn? milosci? czy raczej tego ze chcesz sie odsunac? i pomysl jakie uczucia on chce tobie przekazac takimi slowami i postepowaniem.. moze po prostu nie ma odwagi powiedziec ci wprost "żegnaj, to nie bylo to"? ty musisz to zrobic za niego. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zółtakredka
Droga autorko Przeczytałam cały twój watek i przykro, że nie wychodzi wam. W każdym razie życzę szczęścia i z uwagą śledzę dalsze wasze 'losy' Pozdrawiam vserdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×