Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abrakebabra

mam randke dzis z kolesiem z netu

Polecane posty

dzieki ludzie za słowa wsparcia powiem tak my badzo szczerze rozmawiamy o naszym zwiazku i o swoich uczuciach i ja sie go zapytałam słuchaj czemu ze mna jestes, jakbym ja nie chciałabym z kims to bym zakonczyła, tymbardziej ze szukasz zony, chcesz załozyc rodzine..wiec po co to ciagnniesz..jak bym ja miała wahania to bym sobie darowała..a on, że to nie jest tak, ze ciagnie go do mnie itd i sam wie ze jest dziwny itd ja mysle ze po prostu mnie nie kocha, a z drugiej strony wie ze ejstem w porzadku i mam dobre cechy i moze załowaci dlatego sie mnie trzyma i mimo wszytsko nie konczy tego majac nadzieje ze jakos sie ułozy itezzdrugiej strony boi sie i nie chce byc sam chociaz ja straciłam juz nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno do cholery
szanuj sie i zostaw go!!! bedziesz tylko cierpiec w tym zwiazku, im dluzej to ciagniesz tym trudniej ci bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem, wiem musze tak zrobic najbardziej mnie jednak przeraza nie to ze mieli bysmy nie byc razem, ale to ze miałabym go nie widywac..jakby usmiercic za zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zakoncz to, ale
spotykajcie sie jako znajomi, bez seksu, bez czulosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co postanowilas?
spotykacie sie nadal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie widziałamsie z nim od niedzieli bo po pracy remontuje swoj sklep i wraca o 22 wiec mamy kontakt tylko telefoniczny, w weekend ma szkołe wiec tez sie nie zobaczymy, bo ma szkołe..a ja w poniedziałek mam obrone a on pracuje na popołudnie wiec sie chyba zobaczymy dopiero w nastepny weekend przez smsa raczej nie ebde tego załatwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co postanowilas?
eh jak tak podchodzisz do tego to i tak z nim nie zerwiesz, zlapalas sie go i nie puscisz. pewnie boisz sie znowu zostac sama, boisz sie ze drugi raz juz nie spotkasz takiego faceta, boisz sie ze zaden inny cie nie zechce wiec niech bedzie ten, co z tego ze nie wie co czuje.... dziewczyno, t normalne obawy, ale najwazniejsze to szanowac siebie, obudzisz sie za pare lat i zrouzmiesz, albo co gorsze on sie obudzi za pare lat i rzuci dla tej co sie zakocha... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to nie ma sensu i wiem ze musze zerwac za kkazdym razem jest tak ze jak ja mma ochote zerwac..to on ma przebłysk i staje sie aniołem i jest super wiec złosc i mi opada i tegi nie robie...ale wiem ze musze...wole jego zostawic i to zakonczyc niz czekac az on to w koncu zrobi ostatecznie sie wstrzymam na czas lipca bo chciałam do jego taty w góry pojechac bo nie mam kasy:D wyjazd tam wyniesie mnie niedrogo:D hahaha zarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie boje ze on kiedys odkryje ten topic i spale sie ze wstydu:D hehe pamietam raz było blisko..pryszedł do mnie miałam właczony komp i te strone otwarta na tym topiku.....spanikowałam kazałam mu szybko odejsc i zamknełam i kazałam nie patrzec..wydało mu sie to podejrzane i stwierdził ze cos przed nim ukrywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to głupie przywiązanie ..., strach przed samotnością i przed zmianami ...myśl może się ułoży ..i czekanie czekanie na tak faktycznie urojone zmiany ..!!! masz doczynienia z emocjonalnym dzieckiem sam nie wie czego chce ..chce byc z Tobą bo mu dobrze , ale ...jest to ale i ono będzie ...raczej jest tak ,że kobiety są bardziej nierozgarnięte w uczuciach faceci wiedzą czego chcą ..a tu taki przypadek..oj współczuje ..taki układ niszczy twoja psychikę ..to jest chore ..uwierz zrywając tą znajomość poczujesz się jak nowo narodzona rozkwitniesz I rozwiniesz skrzydła jak WOLNY PTAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze powiem wam cos zaskakujacego , ale w koncu z nim nie zerwałam jest teraz coraz milej i cudowniej tak jak powinno być i jedziemy sobie razem na wczasy..to beda znaczace 2 tygodnie mam nadzieje ze sie nie pozabijamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 25ooooo
wiesz dałas mi szanse, gratuluje wytrwałosci, dobrze ze zaczeło sie wam układac jednak powinnas pamietac i radze ci zeby przy nastepnych jego watpliosciach i wahaniach powinnas z nim zakonczyc znajomosc dla zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkiojfdioas
no właśnie autorko... co tam u was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT GE
Dupodaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka12345
no i jak tam u Was autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj się autoreczce
zapomniało o tych którzy kciuki za nich trzymali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomniałam o was tylko czasu ostatnio nie mam zeby siedziec na kafe..jest bardzo fajnie..co tu opowiadac złe chwile za nami, on juz"znormalniał dawno", pokazuje ze mu na mnie zaezy jest miło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56634565
łeeee.... wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj nowy tematx
Szkoda, że tak kiepsko się to skończyło, bo czytałam Cię od początku i Wam kibicowałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×