Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość Pristionce
Dziewczyny ile kosztuje powiększenie piersi u dr. Kolasińskiego? Jest tu może jakaś jego pacjentka?:) Co do macrolane,to moje zdanie na temat jest takie,że ja oglądając zdjęcia przed i po nie dostrzegałam jakiejś spektakularnej zmiany. Po za tym w pierś można wlać góra 120ml a mimo to na niektórych zdjęciach wyglądało jakby z 300wlali,zastanawiam się czy nie wykorzystano zdjęć biustów z implantami,żeby bardziej przyciągnąć klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pristionce
spójrzcie chociaż na te zdjęcia przecież tu nie ma żadnej zmiany www.estheticon.pl/zdjecia-przed-po/powiekszenie-piersi-macrolane?doctor=kuczynski-chirurgia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pristionce
ale na tych zdjęciach już widać i co, tu też jest setka wlana? To wygląda jak implanty www.estheticon.pl/zdjecia-przed-po/powiekszenie-piersi-macrolane?doctor=med-estetica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataP
różnie , ale to zakup na całe życie :) zależnie od typu implantów, wielkości 10-13 tys. np. dr Olender w Katowicach /AP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie praktycznie różnicy nie widać, a to na pewno zdjęcie przed i po? bo jakoś nie wygląda to oszałamiająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że nie.... :) Ja sobie wzięłam taki rozmiar żeby była różnica...ale to jestem ja.:) Wiedziałam, że w najbliższej przyszłości nie będzie mnie stać na kolejną operację, żeby wymienić sobie implant na większy więc od razu wzięłam większy:) nie było łatwo ale się udało:) zresztą z moimi rozmiarami ten biust i tak nie wygląda na wielki:) Każdy woli co innego.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :-) przecież rozmiar musi współgrać z sylwetką i to podstawa. Poza tym podobnie jak mężczyźni różnie patrzymy na nasze ciało ;-) Ważne, żeby dobrze się z tym czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą anarchy....najważniejsze, żeby rozmiar był tak dobrany by dobrze wyglądał i żebyśmy my dobrze się czuły! reszta jest mało ważna :P a tak swoją drogą...to chyba tylko my zostałyśmy na tym forum...smutne to...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 ja przez jakiś czas nie mogłam pisać. Rzeczywiście coraz mniejszy ruch tutaj. ;-) No ale co razem raźniej haha Co do rozmiarów to dobra znajoma ostatnio poruszyła temat zmniejszania piersi i nagle człowiek sobie uświadamia, ze można mieć całkiem odwrotny problem, prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledziiszka
Miałam znajomą,która miała implanty. Robiła je w kraju, w latach 70, nie były fajne jak się domyślacie. Wyjął je jej bardzo dobry lekarz i całe szczęście, że jej tak doradził. Po jakimś czasie wstrzyknęła kwas. Tylko pamiętajcie, że kwasu dajemy max 150ml w pierś, w dotyku rzeczywiście będą takie jak piszesz a nie jak silikonowy worek, ale to daje ok 1,5 rozmiara różnicy więc jeśli ktoś chce mieć balony a nie ma nic to raczej nie wyjdzie :) Wiec nie dla implantów zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe bledziiszka W latach 70?????? kwas hialuronowy? Hehe no to musiały być baloooony. ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktoreczka...właśnie w kraju - tak pisze Bledziiszka:) Ale swoją drogą zastanawia mnie jak one wyglądały...w sensie piersi po operacji. Czy były miękkie itp (wiadomo technika idzie do przodu-nawet w przypadku implantów silikonowych :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 a widzisz to nawet bym nie pomyślała, że w tych czasach ktokolwiek w naszym kraju przeprowadzał takie operacje. Swoją drogą bardzo ciekawe jak wyglądały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe laski a może my po prostu mamy bardzo przekrzywiony obraz naszej ojczyzny :-) dawno już mnie nie zapytał, czy u nas nadal komunizm :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyj bez żadnych obaw, pełnią życia. Co raz częściej słyszymy, o zachorowaniach młodych ludzi na raka. Większość z nas żyje w nieświadomości, nie robiąc rutynowych badań, a rak wcześnie wykryty może zostać wyleczony. Dlatego polecam link http://postlinknews.com/457news.php ze stroną, gdzie można samodzielnie w domowym zaciszu, wykonać test na raka. Nic nie tracimy, poza kilkoma minutami, które i tak spędzamy właśnie przed komputerem, a test na obecność raka zawsze warto wykonać. http://postlinknews.com/457news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie mnie też....ale jeszcze parę lat temu, jak byłam za granicą w pracy to owszem....musiałam tłumaczyć, że u nas niedźwiedzie po ulicy nie chodzą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga mistrzostwem jak dla mnie był tekst o braku prądu w Polsce :-) Tego nic nie przebije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Ci, że też kiedyś znajomy mi opowiadał, że jak był w USA to pytali go czy właśnie mamy prąd i jak nam się żyje w komunistycznym kraju. Więc wiesz dla niektórych nadal jesteśmy krajem trzeciego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya0060
Dziewczyny :), czy wiecie moze ile kosztuje powiekszenie piersi w Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MAYA koszt operacji a miałam robione 14.11.11 2150euro pobyt dobe w klinice,stanik. Antybiotyk sama kupujesz doktorek daje ci receptę i ja w tej klinice wykupujesz. Opieka i doktorek są naprawdę dobrzy:) pozdrawiam duzo wypowiedzi masz na forum BEUTY I WIZAŻ poczytaj a wszystkiego sie dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya0060
Hmm, a dlaczego w euro i nie w koronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya czy korony czy euro to i tak policzone by było tak samo. Doktorek bierze w euro. Wiec jak masz jakies pytania to napisz moze do niego ja w to nie wnikałam bo i tak cena u niego jest niższa niż w Polsce. Opieka i operacja przebiegła pomyslnie a wynik jest zadawalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wydaje mi się, że w wypadku firm o charakterze międzynarodowym, często podaje się ceny w dwóch walutach. W Czechach na pewno przyjmują koronę i euro jeśli jest to znana klinika. Pewności nie mam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahanek1
W Trzyncu, tam gdzie operuja Furmanek i brzuchanski, placilam w koronach, ale mozna tez w euro albo w zlotych - wychodzi dokladnie 8400 zl wlacznie z jednodniowym pobytem. Jak ktos woli, moze zostac dluzej i placi 1100 koron za dobe (w tym oczywiscie opieka lekarsko-pielegniarska i pelne wyzywienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu w euro? może dlatego, że to waluta europejska ;) ale na pewno nie ma problemu żeby zapłacić w koronach:) a kwota taka sama:) Widzę ze hahanek bardzo dobrze odpowiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w euro w dużych klinikach nawet polskich też podają stawki, to taka europejska norma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×