Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

ojjjale ostro Anarchy....ale w sumie nie ma co dla faceta zmieniać coś w sobie bo facet może być jednego dnia, a drugiego nie.... więc lepiej robić coś dla siebie, żeby lepiej się czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, robimy to tylko dla siebie Kochane. To my mamy się dobrze czuć...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie Cindys !!! za rzadko tu zaglądasz :))) Jade na Hel na kilka dni w koncu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choćbym miała zamarznąć rozbiore się ! muszę mieć jakąś satysfakcję z piersiaków :) cały ranek szukałam kostiumu kąpielowego, bo kupiłam go od razu po operacji i dawno nie miałam na sobie, ale znalazł się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto??? jak weekend??? mój był cudowny :))))) Hel jest extra. pełno surferów ehhh :))) pokąpałam się w morzu nawet :) piersiaki spisały się bosko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.... a weekend w sumie intensywny...ja z kolei bawiłam się na weselichu. było super...no i miałam odpowiednią sukienkę z dekoltem :) ajjjjjjjjjj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jeszcze gdzieś pojechała, bo to był tylko taki krótki wypad...coś egzotycznego we wrześniu może,...zobaczymy...najchętniej Malediwy, Madagaskar... szkoda że to takie drogie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie okazało się (tak trochę na ostatnią chwilę), że mam okazję jechać do chorwacji...a wyjazd za 2 dni!!! :) teraz muszę to przemyśleć czy moje finanse pod koniec miesiąca to udźwigną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GENIALNIE !!! takie spontany są najlepsze :))) opalaj się koniecznie topless hehehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet fajny event :) bielizna Kinga jest extra no i krav maga !!! zawsze chciałam się zapisać, ale nie miałam z kim chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol77
jestem facetem i powqiem tylko tyle,wole kobiete z naturalnym B niz sztucznym D,w sumie naturalne D tez sa za duze,max C.. silikony w dotyku sa inne,a swiadomosc ze kobieta jest sztuczna powoduje odraze i neichec.. mysle ze zadna kobieta nie chciala by zeby facet mial sztucznego penisa ,nawet jesli zamaist srednich 17cm mialby 27;/ juz prezerwatywa wam przeszkadza a co dopiero calkiem sztuczny .. wiekszosc facetow tzn 99,9% lubie piescic piersi, tak jak powiedzmy 70% kobiet i tak samo jak kobiety nei piescilyby sztucznego peniasa tak facet nie bedzie peiscil sztucznych silikonow ,a taka kobiete nie bedzie traktowao jako pelnowartosciowa.. ta wypowiedz jest dla tych co sie zastanawiaja,wiem ze te co juz maja zaraz podniosa krzyk ze jest inaczej.. jesli Wam zalezy na facetach badzcie naturalne, no chyba ze nie macie nawet B,wtedy sam juz nie wiem co lepsze, wtedy dla wlasnetgo samopoczucia mozecie sie zdecydowac,ale jesli macie B to tylko starajcie sie zeby byl jedrny :) bo B naturalne sa piekne http://www.maxmodels.pl/galerie/7/2/1/217721/20583.jpg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate28
te cycki na tym zdjęciu wyglądają jak sztuczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate28
karol po za tym hmm mówisz o rozmiarze b,ale na pewno chodzi ci o szczupłą kobiete,innej np rozmiar b może nie być proporcjonalny do ciała. Znam dziewczyne,która ma szeroka klatkę,ma rozmiar b i praktycznie u niej nie widać biustu. Po za tym jest dużo kobiet po karmieniu które co z tego że mają b lub c skoro piersi są puste i wiszą do pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu to zdjęcie które dodałeś piersi piękne:) masz rację w pewny sesie to co piszesz ale my nie będziemy robić rozmiarów jak Pamela Anderson bo to już wielka przesada. Ja chcę mieć nturalny biust a nie robić z siebie kalekę. Nasze marzenia w końcu się spełniają mieć biust a nie deskę do prasowania. Na tym zdjęciu pani ma więcej niż B (tak mi się wydaje:) ) gdybym takie miała nic bym nie poprawiała:) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie idźcie na konsultacje do centrum chirurgi plastycznej w Warszawie tam Wam odpowiedza na wszystkie pytania..mialam tam zabieg powiekszenia piersi przez dr.Grzesiak,rewelacja jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Byłam na konsultacji dr. Grzesiak i powiem,że nie byłam zadowolona z tego jak mnie przyjęła czekałam na nią prawie godzinę a byłam umówiona na 17 tłumaczyła nie dość jasno a na dodatek nie powiedziała o powikłaniach jakie mogą być tylko odrazu przeszła do ceny i kiedy mnie zapisać na op. Ja jej mówię,że nie jestem jeszcze pewna a ona swoje więc powiem szczerze,że ja tej dr. nie proponuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhh ci lekarzy sa trochę tępi...jakby na samym początku chociaz potrafiliby się lepiej zachować - bardziej profesjonalnie, uspokoić pacjentke itd - od razu więcej by zyskali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 27.08.2011r przeszlam opercje powiekszenia piersi w Szczecinie operacje przeprowadził świetny chirurg który ma swoja prywatna klinike w Berlinie dzieki niemu spełnilam swoje marzenie które leżało w koncie przez 16 lat (mam 34 lata) koszt operacji tj. implant okragły, stanik.doba w szpitalu i przedewszystkim świetna i fachowa opieka 10700 a implant anatomiczny kosztuje w twj klinice 12500.Pozdrawiam i warto jest spełniać swoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a we Wrocławiu
Jesli chodzi o cene to jak dowiadywałam sie ostatnio we Wrocławiu to cena zabiegu Macrolane jest od 7 do 7,5 tys za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj z powrotem Ślicznotka :) jak było? jak wypoczynek? opalałas cycuchy?? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×