Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

mi sie wydaje ze zawsze są jakies różnice...zwłaszcza ja sie miało mięciutkie piersi, ale to są minimalne różnice w dotyku. facetom zawsze sie wydaje, że w stanie rozpoznać a gdyby dotykali i nie wiedzieli ze to sztuczne to by się nie pokapowali chyba. Optycznie też zależy, czasem widać czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaciłam mniej więcej 9500 zł, ale to było w zeszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobidtki... Narazie nie bo w tym rokuchcemy podejsc do invitro a wiadomo to kosztuje. Ja chcialam juz 5 lat temu powiekszyc piersi ale ciagle cos i jakos to przesuwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in vitro? o to trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!!!! jakiego rzędy to wydatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in vitro? o to trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!!!! jakiego rzędy to wydatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanko chcę powiększyć piersi z małego B dużo większy rozmiar:) Czy wiecie coś na temat Kliniki BRAZYLIA w Kalingradzie słyszałam,że ceny są dużo mniejsze i opieka dobra mówią po polsku, więc można sie porozumieć. Czy ktoraś z was ma wiedzę na temat tej kliniki????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia84 - amiga-
czesc dziewczyny widze ze i mnie zaczyna ktos szpiegowac tak wiec zmienie login na -amiga- wiecie jak mnie zlapac jak by co tez trzymam kciuki za in vitro!!!! a odnosnie tej kliniki to sama jestem ciekawa jak to kosztowo wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kaliningradzie???? a tam nie trzeba wizy? nic nie słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Właśnie się dowiedziałam,że podróż do Kliniki Kalingrad z W-wy kosztuje 50zł w jedną stronę. Odbierają z przystanku PKS i zawożą do kliniki kierowcy od nich:) rozmawiałam z dziewczynami wczoraj i są bardzo zadowolone a cenowo to około 8.000tys zł. Ponoć bardzo dobrzy lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, choć ja podchodzę trochę nieufnie... mozę jak jakas dziewczyna która tam miała zabieg sie wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam właśnie z W-wy jest nie daleko bliżej niż do dr.Polaka,ale też myślę o Czechach aby tam zrobić cycuszki. Słyszałam,że doktor jest ok i pielęgniarki dobrze się po operacji dobrze zajmują:). Cenowo podobnie w Czechach doktor wyliczył mi 2150 euro natomiast w Kalingradzie 2300 euro wię ceny podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamiętaj, że potem kontrolnie musisz mieć swojego lekarza w Polsce. Tak żeby czuć się bezpieczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja myślę,że jak mam zapłacić w Polsce 16,000tys za operację wolę jechać do Czech 400km a lekarza w Polsce będę miała:). Dziewczyny byłam na konsultacji w W-wie u dr Grzeszczak wszystko pięknie mi najpierw pokazała później opowiedziała, a na koniec dodała cała operacja 14,000tys + vat 30% = 16,000 i do tego mało muszę sobie kupić dodatkowo biustonosz wszystkie maści i leki przeciwbólowe. A w klinice nie chętnie pani doktor zostawia. Więc morał jest taki,że ja wolę pojechać dalej za mnijsze pieniążki a wiem,że dobry jest dr.Polak mam już wyznaczony termin na 14.11.2011 na 13:00 muszę być w Fridek Mistku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Piękne Panie! Dlaczego chcecie powiększać swoje biusty? Robicie to dla siebie czy dla swoich mężczyzn? Każda kobieta jest piękna i nie musi się upiększać u "plastyka"! Jeśli facet nie akceptuje Waszego Piękna to na Was nie zasługuje! Wtedy skierujcie go albo same sprawdźcie czy nie ma innych problemów niż powiększenie piersi http://formlinkus.com/news0042.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazia - ale poza Warszawą sa jeszcze inni lekarze, choćby w Bydgoszczy... ostatnio dr Polaku nie mówi się dobrze (patrz wizaz) ale faktycznie ta lekarka przesadziła...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emeryt - my to robimy dla siebie a nie dla facetów :) dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010 dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Tak ale nawet poza W-wą są obłędne ceny. A ja rozmawiłam z dziewczynami które teraz wróciły od Polaka i są zadowolone. Kurcze masakra z tym lekarzami ja już naprawdę nie wiem kogo wybrać:(. EMERYT my to robimy dla siebie od małolatki marzyłam o pięknych piersiach a nie o malutkich klipsach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci? dla nich niewarto zmieniac w sobie nic. Życie mnie nauczyło żeby robić rzeczy dla siebie, bo wtedy masz gwaranację, że ktos to doceni. Jesli kobieta jest sama z siebie zadowlona, wtedy i mężczyzna może być zadowolony - nigdy na odwrót. Grazia - najlepiej skonsultuj się z jakimiś 2 lekarzami żebyś miała pewność że podejmujesz właściwą decyzję i będziesz spokojna, a to najważniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×