Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Nasz wątek podupadł troszkę:( dziewczyny gdzież wy się podziewacie. W każdym razie dla wszystkich zdrowych i radosnych świąt! Smacznego jajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja byłam mocno zajęta w trakcie świąt. Jak u Was dziewczynki? Trzeba zdecydowanie ożywić wątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anarchy jak to w święta zajęta? przecież w święta należy odpoczywać, jeść do syta, spacerować, jeść, odpoczywać, jeść..jeść...jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaak jasne :D Odpoczynek może jak się nie ma rodziny na karku. Dla mnie każdy świąteczny zlot to jest kolejny etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zabrać się za jakieś fitnessy żeby jakoś w lecie wyglądać w stroju kąpielowym. Macie jakieś sprawdzone pomysły na zrzucenie parę kilo ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusenfryd
Cześć dziewczyny, chciałam znowu poruszyć temat powiększania piersi, bo zabieram się za to już od stycznia , nawet miałam termin na 6 marca, ale "spękałam", po nocach mi się sniło, że nie będę się mogła wybudzić z narkozy itp itd.:/ Problem w tym, że bardzo tego chcę, z moim 75A to po prostu masakra, już nawet push- up nie pomagają, bo nic nie ma:) Mam do was prośbę, czy mogłybyście mi podesłać jakieś fotki przed operacją i po? Byłam na konsultacjach u dr. Jarlińskiego i Niemkiewicza i zdecydowałam się na Niemkiewicza, ze względu na to cięcie pod pachą, ale ciągle jakoś nie mogę się przemóc, pomóżcie pliss. Mój mail jente@vp.pl. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja mam z tym problem, w sensie z pokazywaniem swojego ciała ludziom, których nie znam... Ale pomyślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusenfryd
Nie krępuj się, chciałabym zobaczyć i ogólnie porozmawiać z kimś kto faktycznie już jest po operacji, bo bardzo chciałabym się wreszcie zdecydować. Ja na 99% będę robić u dr. Niemkiewicza we Wrocławiu, więc najbardziej zależałoby mi żeby odezwał się ktoś kto robił właśnie u niego. Po konsultacji wyszłam ogólnie zadowolona, ale później zaczęły się wątpliwości, że narkoza, że blizny, że cycuszki będą wyglądać jak piłeczki itp itd. Też tak miałyście, czy tylko ze mną coś nie halo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusenfryd
Zazdroszczę, że już jesteś po;) Widzę, że miałaś w marcu operację, mogłaś ubrać już strój kąpielowy w wakację? Ile nosiłaś ten specjalny biustonosz? Miałaś cięcie pachowe czy pod biustem? Ależ Cie zasypałam pytaniami:) Ja mam rozmiar 75A i doktor polecił implanty 350cc, ale nie wiem czy nie będą za małe:( Nie chcę nie wiadomo jakiego wielkiego, ale chcę uniknąć piłeczek oddalonych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusenfryd
Cieszę się, że to forum jest aktualne, bo te na które trafiałam wcześniej były z 2006-2008roku. A tu można na bieżąco dowiedzieć się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to cieszy nas, zresztą forum jest otwarte i każdy może dołączyć do dyskusji w tym wątku, każdy zainteresowany tematem rzecz jasna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Naturalne powiększanie biustu. Perfect Bust Gel sprawi, że Twoje piersi już w kilka minut będą wyglądały na większe i bardziej jędrne! Efekt pięknych piersi już w 7 minut! Piersi staną się jędrniejsze, a przez to atrakcyjniejsze. Czy nie o tym marzyłaś? http://tnij.org/qdnp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Naturalne powiększanie biustu. Perfect Bust Gel sprawi, że Twoje piersi już w kilka minut będą wyglądały na większe i bardziej jędrne! Efekt pięknych piersi już w 7 minut! Piersi staną się jędrniejsze, a przez to atrakcyjniejsze. Czy nie o tym marzyłaś? http://tnij.org/qdnp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusenfryd
To jak z tymi bliznami jest, czy któraś z was miała cięcie pod pachą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam babeczki po weekendzie? :-) Muszę się na wizytę kontrolną z moimi cycolinami wybrać, trochę z tym ostatnio zwlekałam. Jak często się kontrolujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z implantami wszystko w porządku. :-) Na swoim miejscu i w świetnej formie. Naoglądałam się programów profilaktycznych i ruszam na USG, żeby dłużej się nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×