Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

belinea to już twój czas się zbliża:D Będę z całego serca trzymać kciuki:) Weź picie ale z dziubkiem żeby łatwiej było pić, chusteczki nawilżające możesz zabrać, kanapki robią i kawę ja zabrałam paluszki aby coś chrupać:P koszulę swoją rozpinaną i jakieś spodnie 3/4 dresy obudzisz się już ubrana w stanik i może być że w koszulę mi nie ubrali a dziewczynie po mnie tak Weź ciepłe skarpetki bo jak się obudzisz jest strasznie zimno, bólu na początku nie czuć wcale tylko spać spać spać:P Dopiero jak będziesz wstawać, ale pocieszaj się że z każdym wstaniem boli mniej:D Pastę do zębów też możesz zabrać ja wzięłam ale nie dałam rady ich umyć więc wyszczotkuj zęby porządnie przed wyjazdem w razie "W":P Głowę umyłam rano przed zabiegiem bo po zabiegu dopiero tydzień minął zanim dałam radę. Oczywiście to nie reguła ale pozorny zawsze ubezpieczony. Ja 3tyg przed zabiegiem miałam zatoki więc rozumiem twoje obawy, strasznie kaszlałam jak mnie wybudzali, nie pamiętam tego ale dziewczyny mi opowiadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa
Witam wszystkich cieplutko i zapraszam na jeszcze swieze forum Beauty Strefa, forum ma teraz nowy adres http://beautystrefa.pl/forum/ , forum o chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zdrowiu, modzie, urodzie i innych roznosciach. Zapraszam http://beautystrefa.pl/forum/ , zagladnij, porozmawiaj z nami. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belnea30
ślicznotka będę miała 270 mentory, anatomy anusia dzięki za informacje, dzisiaj dzwoniła do mnie Dorotka potwierdzić termin, więc też trochę wypytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28 tak mi przykro! szkoda, że tka Ci się ułożyło z mężem ....ale pamiętaj CO CIĘ NIE ZABIJ E TO CIĘ WZMOCNI!!!!!! także głowa do góry - zobaczysz, że wszystko się poukłada:) no i zrobisz swoje wymarzone piersi :) Belinea trzymamy kciuki :) W klinice w sumie jest się krótko, ale dobrze jest się przygotować:) Anusia dobrze Ci radzi - woda z dziubkiem, jakiś dresik....ja miałam jeszcze ulubioną muzykę na MP3 - troszkę sobie słuchałam, żeby było raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28....tak mi przykro :( bardzo Ci współczuję. Co się takiego stało między Wami (jeśli oczywiście chcesz na ten temat wogóle pisać)? Z tego co kojarzę to Twój mąż dosyć aktywnie wypowiadał się tutaj na tym forum i bardzo Cię wspierał, wyglądało na to że bardzo się kochacie. Trzymaj się dziewczyno !! Głowa do góry, wszystko napewno będzie dobrze :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi kochanie, nie łam się...ale wlasnie co sie stalo? jak sie trzymasz/ teraz pewnie masz inne problemy na glowie niz piersi, ale i tym sie nie zamartwiaj - sama sobie zainwestujesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi kochana jestem w szoku:(....trzymam kciuki...będzie dobrze.... syl.wik myślałam, że temat upada wiec nie pisałam ale widze, że znowu coś ożywa:) u mnie po staremu...chłopa nie ma od kilku dni...a ja rzuciłam sie w wir pieczenia ciast..może macie jakieś fajne proste przepisy dla kogoś kto dopiero sie uczy:P...? ...co do piersi jak dożyje to za rok zrobie...chociaż jak czytam inne fora to sie boje komplikacji i że będę musiała wywalić wiecej kasy a mam naprawde mase innych wydatków...wiecie mieszkanko wkońcu jakieś własne ......nie wiem jak bedzie...jestem zdołowana, że znowu sama zostałam... syl.wik trzymam kciuki, wierze, że znajdziesz pracke i cycki zrobisz:)...albo mąż zdanie zmieni... belinea30 wielki dzien sie zbliża...bedziesz miec boskie bimbałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
Emi starasznie mi przykro,trzymaj się, musisz dać radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus ale spieprzył jej piersi..masakra....i dlatego własnie mam pełno obaw..lekarze lubią umywać ręce od spierdolonej roboty:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec miała śliczne:) ... mam nadzieje, że znajdziemy dobrych lekarzy:)...sylwus czy oni wkońcu pokazali tą młoda laske co powiekszała drugi raz? wyszłam na chwile z psem i nie wiem czy ona miała jakieś komplikacje czy nie, a może za tydzień bedą dalsze jej losy...jak dla mnie miała Bomba, nie wiem po co jej jeszcze większe;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie oglądałam ale wiem o czym mówicie też panicznie się bałam że "COŚ" pójdzie nie tak:( Głupia kilka dni przed pooglądałam zdjęcia nieudanych operacji i się na maxa wystraszyłam, ślubny mnie ochrzanił ze sama się dręczę i że jak ma coś pójść nie tak to moje zmartwienia tego nie zmienią. I przestałam się zamartwiać. W Polsce mamy internet z obszernymi informacjami dziewczyn po operacji i można się dużo dowiedzieć o danym lekarzu. Ja sie nie bałam może dlatego że nie znalazłam ani jednej dziewczyny której by Jarliński coś zrobi nie tak. Jest świetnym specjalistą w medycynie estetycznej, widziałam piersi których robił rekonstrukcje po raku nie było widać że tam by się działa tragedia taką ma świetną rękę. Moje cyce kończą jutro 3tygodnie i moge powiedzieć że ból nie jest straszny do efektów. Trzeba odpoczywać i mieć pomoc bliskiej osoby. Z każdym dniem pięknieją... Mogę wam podesłać fotki jak się zmieniają:D Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu dobrego specjalisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik powiedz mi co porabiasz całe dnie? jestes mamusia tak jak ja, sama z dzieciakami w domu...kurcze nudze sie, mała szaleje, bałagan ciągle robi..czasem mam dość i chciałabym gdzieś uciec od wszystkiego;)... ...do tego przytyłam 2 kg odkąd piekę:(....zaczęłam ćwiczyć A6W ale to jest jakiś koszmar;/...moja kondycja jest poniżej normy:(:(:(... Aniu ja znalazłam pare dziewczyn co mają spieprzone od JJ... wiem nie ma idealnego lekarza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syl.wik zdjęcia wysłane:) Gdy je zobaczyłam zaraz po byłam mega szczęśliwa że coś mam. Wysłałam Ci moją wyjściówkę więc sama zobaczysz że nie miałam nic:( A teraz jak patrzę na te z pierwszych dni mówię matko jakie wstrętne, i tak co kilka dni aktualne bardziej podobają mi się niż te prędzej:P Wiem że za tydzień powiem ale te 3tygodniowe były brzydkie:P Hi...hi... Ah my kobiety:P aguska a co dokładnie zrobił? źle jeśli mogę zapytać:D Bardzo mnie to ciekawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna ma krzywe piersi, bedzie miala poprawke, to w tematach o komplikacjach pisze, tam sa od wszystkich lekarzy powikłania, jednej cos tam opadło, inna tez ma troche nie bardzo...no ale jak juz pisałam idealnego lekarza nie ma... sylwus zjadłam połowe babki cytrynowej- tak wyglądają moje ćwiczenia:/....ja kozaczki chciałabym sportowe, wiadomo z wózkiem do szybkiego chodu:P....kiedyś tylko na obcasach śmigałam - jak teraz o tym myśle to aż sie sama sobie dziwie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mogłabyś mi również wysłać fotki boo283@onet.eu sylwus jak znajdziesz jakies fajne na allegro podaj linka, chetnie obadam;P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ale numer...hihih...te butki co linka Ci wysłałam są w sklepie minute ode mnie:P....teraz zauważyłam adres..chyba podejde jutro obadać...tylko widze, że na allegro mają jeden rozmiar:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia:P Tak mi słodzisz że cała w pióra obrosłam i cyców nie widać he...he... No też się zdziwiłam że się tyle zmieściło i że nie czuć implantów:D A co do obwodu w biuście nie wiem zaraz zejdę do kuchni i się zmierzę to napiszę bo się po operacji nie mierzyłam..... Aguś zdjęcia poszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania masz BOSKIE PIERSI!!!!!! robie, laski robie!!!:P.......normalnie miałam chwile zwątpienia ale po tych fotach no nie wycofam sie:P...a w tej białej bluzeczce....ale lasencja z Ciebie;)....Aniu a mialas jakaś asymetrię? wyjściówke masz nie dużą ale raczej nie zwisała Ci...ja mam zwisy...kurcze marze o takim biuście jak Tobie wyszedł:) ...dziękuje za fotki:) sylwia no to wspieramy sie nawzajem do przyszłego roku żeby udało się nam OBU zrobić operacje:)... Emi słonko mam nadzieje, że wrócisz do Nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zmierzyłam i mam 98cm pod biustem 72cm. Od operacji chodzę w dresach, które mam już dość:( Ale w obcisłych rzeczach na 100% bym wpadła że to nie od tabletek:P W sexy bluzeczkach to już przed spaniem mężowi pokazy robię:P Oczywiście jak mam pewność że żadnych gości nie będzie:P Prawą miałam trochę większą ale to od dziecka:P Nie braliśmy pod uwagę różnych implantów bo tego aż tak nie było widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zwisów miałam samą skórkę i suteczki więc mi nie miało za bardzo co wisieć. No i te moje push-up tak cyce do góry pchały że one bidulki nie miały szans na opadnięcie:D Też się bałam nie tyle przed co zaraz po operacji nawet gdy lekarz mnie rozebrał z tych opatrunków to bałam się oczy otworzyć i spojrzeć na nie . A jak już otwarłam to : "O MATKO JAKIE WIELKIE" Codziennie bacznie się im przyglądałam czy aby się coś nie dzieje obsesja normalnie, a po wypadku to każdy milimetr wymacałam dokładnie. Oj tego się nie da słowami opisać ale nie żałuję bo gorzej już nie mogłam mieć niż miałam przed operacją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JAK WCZORAJ SKOŃCZYŁAM PISAĆ CHCIAŁAM WSTAĆ I NOGA MI ŚCIERPŁA I JAK WSTAWAŁAM NOGA MI SIĘ PODWINĘŁA I CHRUP! UPADŁAM WYLĄDOWAŁAM W SZPITALU ALE TYLKO SKRĘCENIE NIE ZŁAMANA. JA TO CHODZĄCY PECH JESTEM. DOPIERO PO WYPADKU PRZESTAŁO BOLEC:P HE..HE.. MOJEMU MĘŻOWI RĘCE OPADAJĄ:D ALE DZIŚ MI LEPIEJ. WRACAJĄC DO CYCÓW NIE CZUJĘ IMPLANTÓW GDY NACISKAM, SĄ TWARDE JAK GDY KARMI SIĘ PIERSIĄ. NIE KAMIEŃ ALE NIE CAŁKIEM MIĘKKIE TO ZA WCZEŚNIEJ, ALE MYŚLAŁAM ŻE GORZEJ BĘDZIE W ŚRODKU W PIERSIACH NIE BOLI MNIE NIC. ROBIĘ MASAŻE JAK KAZAŁ DOKTOR PRZESUWAM PIERŚ DO GÓRY I DO ŚRODKA I NIE CZUJĘ ŻEBY TAM BYŁO CIAŁO OBCE. WCZORAJ SKAKAŁAM NA LEWEJ NODZE PO UPADKU I NIE CZUŁAM BÓLU W PIERSIACH. NAWET GDY SIĘ NACHYLAM NAD WANNĄ NAGO NIE WIDAĆ I NIE CZUĆ. NIC NIE CIĄGNIE DO DOŁU, GDY LEŻĘ ONE NADAL PIĘKNIE STERCZĄ NIE ROZJEŻDŻAJĄ SIĘ NA BOKI:P JAK KIEDYŚ ŻE POD PACHAMI MUSIAŁAM JE SZUKAĆ:P JESTEM CHOLE*NIE ZADOWOLONA A TO DOPIERO 3 TYDZIEŃ MIJA WIĘC MOGĘ POWIEDZIEĆ PIERWSZA TAK UDANA DECYZJA W MOIM ŻYCIU BO JUŻ ZMIENIŁA BARDZO DUŻO W MOIM ŻYCIU MOJE EGO UROSŁO NA MAXA:D WAM TEŻ ŻYCZĘ ABYŚCIE KIEDYŚ MOGŁY NAPISAĆ TO SAMO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
oj Anusia ale Ty rozrabiasz z tymi cycami, mam nadzieję, że czarną serie masz już za sobą pocieszajace jest to co piszesz, mam nadzieję, że ze mną będzie podobnie i też będę się zaliczała do udanego przypadku, w super tempie doszły Twoje piersi i zero bólu-niesamowite daleko masz do Wrocławia??? ja po operacji chcę zostać jeden dzień w hotelu, mam 3 godziny jazdy i tak na wrazie czego, wolę dmuchać na zimne u mnie w domu wie tylko mąż, który będzie ze mną, dzieci zostają z babcią a my niby na rocznicowy wyjazd z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam nadzieję że pech mnie już zostawił:P Piersi w ogóle mnie nie bolały dziwne wiem ale dziewczyna co ze mną leżała też mówiła że nie bolą ją cyce. Nakłuwają znieczulenie dookoła cyców i nawet skóry nie czułam, bolał mostek i mięśnie nad piersiami i pod pachami. Jak leżałam lub siedziałam bez ruchu to nic nie bolało. Dużo odpoczywałam nawet teraz nic nie dźwigam, nie chcę bo wiem że dla moich cyców to nie dobre:D Właśnie wróciłam z imprezy synka ale się objadłam ciastem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny
gratuluje cycuchow :) moze opowiecie tez o nich na innym fajnym forum Beauty Strefa, to forum jest nowe ale fajne, bardzo tam milo, znacie je ? jesli nie to zapraszam www.beautystrefa.pl/forum pozdrowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alissa85
Anusia!! Ja też jestem 3 tyg po operacji u dr Jarlińskiego, zabieg miałam 21września. Tylko że ja mam o wiele mniejszy rozmiar, w biuście na dziś mam 89cm, a pod biustem 73cm, ale i tak z miseczki A, teraz wyszło mi 75D :) mam wkładki anatomiczne 295 średni profil. U mnie też póki co wszystko oki, w poniedziałek wracam do pracy, bo już czuje się na siłach. Mam pytanko jaki nosisz stanik, kupiłaś taki sportowy który polecał dr J ?? i kiedy zaczynasz stosować plastry na blizny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypocycki
czekam na zabieg na Wyrzyskach- mentor ogrągłe 300cc za 9.000 tyś u dr Kruka-rozmawiałam z dziewczyna , która jest po zabiegu i zachwalała całą Klinike . ktos tam jeszcze był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×