Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

ja nie mówię że ma do wszystkich lekarzy w Polsce jechać, ale np do 3 w pobliżu jej miejsca zamieszkania. I tak osobiście uważam, że oprócz czytania opinii i pytania się znajomych ważne jest także swoje odczucie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara0302
hej dziewczyny czy ma któraś z Was implanty es w rozmiarze 375 ml i 410 ml ?? bo nie mogę sie zdecydować któe włożyć a operacja juz 3 lutego podaję maila tomiczek.beauty.lashes@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam jeszcze większe implanty niż Ty masz, a widzę że Tippy ma 375ml. Ale my tak na prawdę Ci nie podpowiemy co będzie dla Ciebie najlepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 375 ale to zależy od tego, jaką masz wyjściówkę no i jaki efekt chcesz osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. mam wyznaczona operacje u dr Giedrojć w Białymstoku na marzec. implant 275 no i nie wiem czy nie wybrałam za małego. obecnie mam małe B a będe maiał C. Czy któras z waz ma taki implany i co myślicie o tym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dobrze rozumiem wyjściowe wymiary: nosze 75 B .Doktor powiedział ze mam małe B i a po operacji będa C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a czy macie doswiadczenia jesli chodzi o dr Kuźlan? Powiekszanie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zaczyna swą przygodę z chirurgią , ale na kimś się trza uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz ze zaczyna jesli operuje juz ok 13 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkanaście tysięcy, 10 czy 12, z tego co kojarzę, ale też pytanie jaką metodą, czy to ma być macrolane, implanty silikonowe, czy może powiększanie tłuszczem? Zobacz sobie tutaj http://www.youtube.com/user/drplastyk na czym polegają poszczególne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatica
Witam dziewczyny :) Mam operację powiększenia biustu 22 lutego, wszystko załatwione, badania, usg, stanik tylko 13 dni do zabiegu i co raz więcej wątpliwości... Ech...strach..mam nadzieję, że w ostatniej chwili nie wycofam się :/ Zabieg będzie wykonywał Dr. Świątkiewicz w Bydgoszczy.. Czy są tutaj dziewczyny, które miały u niego zabieg? Pozdrawiam Was kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatica
mam pytanie do tippy, bo widziałam, że jakiś czas temu poruszałaś wątek odnośnie pole dance... Ja uprawiam tą dyscyplinę sportu od jakiegoś czasu. I jestem wciągnięta, uwielbiam to :) A będzie trzeba odstawić rurę po operacji.. :( A u Ciebie jak to wygląda? zaczęłaś uczęszczać na zajęcia? Właśnie nie wiem czy implanty nie stanowią jakieś przeszkody w pole dance? ech.. już chyba fiksuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, chcę podnieść sobie piersi tylko mam dylemat, nie wiem u jakiego lekarza :-( myślę o dr Niemkiewiczu lub dr Kasprzyka. Chciałabym u Szczyta ale tam długo trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanatica no na pewno po operacji trzeba sobie dać na jakiś czas spokój z pole dance... zależy wszystko od tego, jak się będziesz czuła i jak szybko będziesz się goić :) ale nie musisz wcale z tego rezygnować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanatica,ja mam też planowany zabieg powiększenia piersi u dr Świątkuewicza,ale 18 lutego,boję się coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do pole dance, to zazwyczaj sport można uprawiać gdzieś po 4-6 miesiącach od operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstefaaaaa
Kobitki kochane. Ja jestem tuż przed... bo op mam w połowie marca. No i z jednej strony radość że to już za chwilkę a z drugiej obawa jak pójdzie, czy będe zadowolona. Kurcze , Wy tez tak miałyście? Op. mam u dr Żukowskiej Doroty w Łodzi , może któraś miała i jakoś mnie ...hmmm pocieszy ? Uspokoi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam op. 2 tyg. temu.Pierwszy tydzień to jest wyjęty z życiorysu.Ból straszny,wstać samemu nie da się rady.No,ale chyba warto,teraz prawie już nic nie boli a efekt pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gośćstefaaaa. Ja miałam zrobione 5-mcy temu , powiększone o 2rozmiary (jeśli tak można ująć) , mam pod mięśniem bolało bardzo, ale nie wszystkie tak mamy. Teraz jest super,naturalnie i żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej. Dodam że polegałam na pani dr.i jej sugestiach, a miałam inne wyobrażenie.zaufałam i warto było. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chciałam się dowiedzieć ile kosztuje powiększenie piersi u dr. Żukowskiej w Białymstoku w tym momencie ??/mieszkam w Londynie i chciałam się dowiedzieć jak się teraz ceni powiększanie piersi z wszystkim ogólnie ile to wynosi ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był garb, nie ma garba, jest garb. Nie wierzysz? Przeczytaj nowy wpis na blogu: http://jesttempo.bloog.pl/ Blog nie służy do chwalenia się cudownymi efektami operacji plastycznych. Blog służy przedstawieniu operacji plastycznych z punktu widzenia pacjentki, a nie lekarza, czy kliniki. Nikt do tej pory nie pokazał operacji plastycznych od tej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mircia33
Witam Mam 28 lat i nie mam dzieci :) Miałam zabieg 31 stycznia implanty 300cc pod mięsień:) Mimo, że operacja była moim marzeniem to przed operacją przechodziły mnie myśli zwątpienia i strachu ale to chyba normalne i nie ma co się tym przejmować ;) Operacja odbyła się o 16:30 trwała 1,5h. W nocy miałam cudowną opiekę. Pani pielęgniarka podawał mi kroplówki przeciw bólowe i często do mnie zaglądała, ból jest bardzo dziwny czujesz okropne rozpieranie w klatce piersiowej i ciężko się oddycha. Najgorsze było pierwsze wstanie na siusiu...coo zaa bóllll :/ ale nie można się poddawać! Cierp ciało jak chciało ;) wszystko jest do wytrzymania:) Następnego dnia mój Pan dr wyciągnął mi dreny też nie przyjemna sprawa, a o 10.30 jechała już do domu. Przed wyjazdem anestezjolog podał mi bardzo silne leki dzięki czemu droga do domu (150km) minęła praktycznie bez boleśnie. Nie spodziewałam się że będę aż tak ograniczona ruchowo jestem raczej twardziel-ką więc było to dla mnie trudne. Pierwsze dni są ciężkie przez 7-8 dni nie wstawałam sama z łóżka !!!! Bardzo Ciężko było mi nawet sięgnąć po herbatę ze stolika nocnego !!!! W 5 dzień po operacji można ściągnąć stanik i się wykąpać coś pięknego ale oczywiście nie byłam w stanie jeszcze się sama ubrać ;/ PO 8 dniach zaczęłam się sama podnosić z łóżka i jako tako funkcjonować :) W piątek minie 6 tyg jak jestem po operacji :) Operował mnie Dr Ryszard Nawrocki GORĄCO POLECAM prze miły człowiek, a piersi są piękne! Jeśli macie pytania piszcie na maila chętnie odpowiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mircia33
Mój mail to mircia33@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwątpienie i strach przed operacją to normalna sprawa -w końcu to porządny zabieg! :) ja też miałam dużo obaw, po operacji 2 tygodnie dochodziłam do siebie, ale efekt - marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, to jedna z takich operacji, gdzie efekt końcowy od razu wymazuje wszystkie wcześniejsze niedogodności i bóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×